Skocz do zawartości

pomoc w zakupie przyczepy


robertchyb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zwracam się do Was fachowców o pomoc w wyborze -zakupie przyczepy kempingowej.

Przeanalizowałem wasze wskazówki, przejrzałem aledrogo i prywatne stronki handlarzy, kilku odwiedziłem w śląskim województwie. Mam obawy co do takiego zakupu stad mój post. Chcielibyśmy zakupić przyczepkę dla 4-5 osób, produkcji najlepiej niemieckiej do 15 tys. Zl. Dmc do max 1250- 1300 kg (1300 mam w dowodzie pojazdu), chcielibysmy ją zakupic od kogoś kto uzytkowal przyczepke jako drugi dom i z czystym sumieniem nam ją sprzeda. Jezeli macie kogoś znajomego kto spełnia nasze warunki, bądź natraficie na coś ciekawego, bardzo proszę o info na email, bądź sms 694244568 - oddzwonimy. Sprawa nie jest bardzo pilna, wolę poczekać na coś wartego uwagi. Moze polecicie jakiś model, któregoś z producentów? Z góry dzięki za wskazówki, pozdrawiam. Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Kolego, ale nikt za Ciebie nie będzie szukać przyczepy. 

Jeśli chcesz uzyskać pomocy, zalinkuj przyczepę, która Cię zainteresowała, a Koledzy opiszą swoje ewentualne wątpliwości i opinie. 

Tutaj to tak nie działa, jak sobie wymyśliłeś.

 

Moze polecicie jakiś model, któregoś z producentów? 

Na to pytanie znajdziesz odpowiedź na forum. Przynajmniej w kilkudziesięciu postach.

Powodzenia :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w nawiasie to chyba pisze jaka masę maksymalna może ciągnąć samochód... Chyba ze tyle po prostu zostaje z różnicy 3,5 tony pomniejszone o DCM auta... By viatola ominąć..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w nawiasie to chyba pisze jaka masę maksymalna może ciągnąć samochód.

Dokładnie tak to rozumie. Niech Robert wyjaśni tę kwestię.

Raczej jest to wyraźnie napisane nie ma co wyjaśniać hehehe Edytowane przez andross (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celem doprecyzowania:

F1 całkowita masa pojazdu 1950kg

F3 zespołu pojazdów 3250 kg

G masa własna 1341kg

O1maksymalna masa całkowita przyczepy z hamulcem 1300 kg

Golf plus 130km

Wybacz Kolego, ale nikt za Ciebie nie będzie szukać przyczepy. 

Jeśli chcesz uzyskać pomocy, zalinkuj przyczepę, która Cię zainteresowała, a Koledzy opiszą swoje ewentualne wątpliwości i opinie. 

Tutaj to tak nie działa, jak sobie wymyśliłeś.

 

 

Na to pytanie znajdziesz odpowiedź na forum. Przynajmniej w kilkudziesięciu postach.

Powodzenia :ok:

Źle mnie Kolego zrozumiałeś bądź może coś źle napisałem.

Chodzi mi o to jeżeli ktokolwiek z forum będzie sprzedawał przyczepę godną polecenia, bądź usłyszy wśród swoich znajomych itp. o sprzedaży takiej - proszę tylko o info. Nie chcę żeby ktoś za mnie coś szukał.

Jak juz pisałem powyżej przeglądam internet, odwiedzam handlarzy. Jak znajdę cos wartego uwagi wrzucę link i poproszę Was o wsparcie merytoryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem fajna hobby w center campie w Bieruniu dla kolegi z forum ładna czysta sucha tylko nie ta cena bo kosztowała 24000-7% rabat. Ogladałem ja dla kolegi z Warszawy ale zrezygnował bo mu układ nie odpowiadał,może tobie akurat będzie odpowiadać

http://center-camp.pl/pl/p/Przyczepa-kempingowa-HOBBY-Prestige-495-UFE/2273

Edytowane przez andross (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem fajna hobby w center campie w Bieruniu dla kolegi z forum ładna czysta sucha tylko nie ta cena bo kosztowała 24000-7% rabat. Ogladałem ja dla kolegi z Warszawy ale zrezygnował bo mu układ nie odpowiadał,może tobie akurat będzie odpowiadaćhttp://center-camp.pl/pl/p/Przyczepa-kempingowa-HOBBY-Prestige-495-UFE/2273

Kurcze byłem w Bieruniu w 2 komisach ale jej nie widziałem. Mi odpowiada taka, jednak ma 1350kg mc, ja ma w dowodzie dla przyczepy 1300 boję sie ze może będą nieprzyjemnosci. Troche przekracza moj aktualny budzet na ten cel, ale czasami warto poczekać, dzięki za link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.