Skocz do zawartości

Proszę o ocenę angielki


xanto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam przyczepki 5-osobowej do 15000 zł. Najgorsze że DMC musi być mniejsze od 1055 kg. Powinna być z toaletą opróżnianą z zewnątrz i oczywiście sucha i nie śmierdząca... i najlepiej najpiękniejsza na świecie :)

Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-kampingowa-cempingowa-kemping-i5224647033.html

Czy mógłby ktoś zerknąć na to przyczepkę i wyrazić swoją opinię? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez xanto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam przyczepki 5-osobowej do 15000 zł. Najgorsze że DMC musi być mniejsze od 1055 kg. Powinna być z toaletą opróżnianą z zewnątrz i oczywiście sucha i nie śmierdząca... i najlepiej najpiękniejsza na świecie :)

Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-kampingowa-cempingowa-kemping-i5224647033.html

Czy mógłby ktoś zerknąć na to przyczepkę i wyrazić swoją opinię? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

wypożycz ją i jedz na jakiś zlot spotkanie i sie wszystkiego dowiesz czy warto;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam przyczepki 5-osobowej do 15000 zł. Najgorsze że DMC musi być mniejsze od 1055 kg. Powinna być z toaletą opróżnianą z zewnątrz i oczywiście sucha i nie śmierdząca... i najlepiej najpiękniejsza na świecie :)

Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-kampingowa-cempingowa-kemping-i5224647033.html

Czy mógłby ktoś zerknąć na to przyczepkę i wyrazić swoją opinię? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Hej

 

Na początku się przywitam bo jestem nowy. Przyczepki szukam w podobnych gabarytach bo do 1080 kg. Ta faktycznie przykuła też i moją uwagę. Wygląda bardzo dobrze. Nie wiem czy widziałeś filmik na YT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek!!!Srawdz ,czy wszystkie "urzadzenia pokladowe" dzialaja,czy nie ma sladow i zapachu wilgoci,czy podwocie i elem.jezdne sa w dobrym stanie,ocen to naprawde obiektywnie-z dystansem,i jezeli spelnia Twoje oczekiwania,to decyzja co do kupna...nalezy do Ciebie.zwroc tez uwage na sciady,czy sie nie "rozlaza".,czy nie sa "miekkie".jezeli wszystko jest OK,to masz w perspektywie szanse na spedzenie wielu niezapomnianych chwil w swoim nowym karawaningowym zyciu/spotkania,zloty,spoty wakacje,imprezy/..Ale naprawde solidnie poddaj to ocenie technicznej,bez "napalania "sie,a jakies ew.drobiazgi,ktore mozesz usunac sam,tylko sprawia Tobie satysfakcje i zadowolenie z wlasnego wkladu


Uzupelnij Swoj profil,chcielibysmy wiedziec skad jestes i cokolwiek wiecej,jesli mozna...


A.. no i przedewszystkim stan Twojej zalogi,ile osob?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta budka była niedawno tu omawiana, miała raczej pochlebne opinie , ale to tylko na podstawie zdjęć.

Oglądając ją ponownie zauważyłem jakąś wstawkę między uszczelką okna a podporą łóżka piętrowego. 

Zerknij tam przy okazji czy poczciwie jest to zrobione.

.

Niektóre mądre rady musisz traktować z przymrużeniem oka, przecież nikt nie pozwoli ci rozbierać i sprawdzać kondycję łożysk, grubości okładzin szczęk czy gum w osi.

wypożycz ją i jedz na jakiś zlot spotkanie i sie wszystkiego dowiesz czy warto;)

Litości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem jaw zeszłym roku miałem ja kupić koleś przez telefon jest bardzo miły kontaktowy the best

jak pojedziesz ją juz zobaczyć to go na pewno nie będzie ,będzie tylko żona 

przyczepa była walnieta z prawej strony z przodu nieudolnie poklajstrowane 

inne rzeczy też sie sypia 

ogrzewanie znaczu piecyk nie kompletny

jak najdalej od tego kolesia ,handlarz który kupuje za grosze w anglii 

świetnie kręci filmy

w sumie kręci jak żesmy z kolegą stwierdzili kilka przyczep na raz a ma ich sporo na placu i wychodzi jedna ładna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem jaw zeszłym roku miałem ja kupić koleś przez telefon jest bardzo miły kontaktowy the best

jak pojedziesz ją juz zobaczyć to go na pewno nie będzie ,będzie tylko żona 

przyczepa była walnieta z prawej strony z przodu nieudolnie poklajstrowane 

inne rzeczy też sie sypia 

ogrzewanie znaczu piecyk nie kompletny

jak najdalej od tego kolesia ,handlarz który kupuje za grosze w anglii 

świetnie kręci filmy

w sumie kręci jak żesmy z kolegą stwierdzili kilka przyczep na raz a ma ich sporo na placu i wychodzi jedna ładna 

ANDROSS masz rację, że koleś przez telefon miły i kontaktowy. widziałeś tą przyczepkę i mówisz, że nieciekawa. Na zdjęciach wygląda całkiem dobrze. Nie widać aby była walona, i do tego marnie posklejana. Z tego co twierdzi sprzedający jest nieoryginalny iskrownik przy piecyku, nie działa bojler na gaz, przednia boczna szyba nieoryginalna i pęknięty brodzik. Czy mógłbyś powiedzieć mi coś więcej na temat tej przyczepy i swoich spostrzeżeniach? powiem szczerze, że przyczepka trochę mnie interesuje, ale musiałbym przejechać pół Polski i nie wiem czy w ogóle warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, masz opinię, że przyczepa po wypadku i marnie poskładana przez kolegę który też się nią interesował ale odpuścił.

Po co chcesz się w to pchać? 

Jesteś nowy to nie wiesz jeszcze co oznacza źle zrobiona cepka po wypadku, to tylko ogrom rozczarowań, inwestycji i problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Na początku się przywitam bo jestem nowy. Przyczepki szukam w podobnych gabarytach bo do 1080 kg. Ta faktycznie przykuła też i moją uwagę. Wygląda bardzo dobrze. Nie wiem czy widziałeś filmik na YT?

zbyszekbianco

zdjęcia z ogłoszenia to dwie różne przyczepy ,na jednym ma wejście z lewej ,na drugim z prawej ,coś nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANDROSS masz rację, że koleś przez telefon miły i kontaktowy. widziałeś tą przyczepkę i mówisz, że nieciekawa. Na zdjęciach wygląda całkiem dobrze. Nie widać aby była walona, i do tego marnie posklejana. Z tego co twierdzi sprzedający jest nieoryginalny iskrownik przy piecyku, nie działa bojler na gaz, przednia boczna szyba nieoryginalna i pęknięty brodzik. Czy mógłbyś powiedzieć mi coś więcej na temat tej przyczepy i swoich spostrzeżeniach? powiem szczerze, że przyczepka trochę mnie interesuje, ale musiałbym przejechać pół Polski i nie wiem czy w ogóle warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś to kombinator jakich mało wszystko co mogę o nim powiedzieć dobrego to to że świetnie kręci filmy i bardzo dobrze leje w głowę człowiekowi kit do . Żeby tak nakręcić film i tak pokazać zakamarki które były na żywo w fatalnym stanie wierz mi jest mistrzem nad mistrzami. Co do przyczepy piecyk w stanie rozkładu,nie ma szans tego odpalić do okoła okien popekane z prawej strony za firanką jest pęknięcie na jakieś 40cm w pionie na zdjęciach i filmie ta strona z innej przyczepy,podłoga od zewnątrz w kilku miejscach odchodzi,opony 14lat maja,obudowa dyszla plastyków a lata na prawo i lewo,w środku w bakiscie,patrząc od przodu po lewej stronie przyczepa poklejona nieudolnie żywica epoksydową ale już pęka i widać zacieki,w szafie z tyłu pourywane półki bojler na pewno nie odpala i jest nie szczelny,ściena z przodu wokół okien próchno, nie wiem co ci jeszcze napisać,przyczepę stara się sprzedać od sierpnia,na pewno ją wypożycza . Daj SE chłopiec spokój nie jedź tem pod żadnym pozorem,on tym razem nawet z tego co widzę przekombinował bo dał foty 2 różnych budek popatrzeć po kołpakach.Jak chcesz namiar na śląsku dobry od kolesia co sprzedaje przyczepy w rozsądnej cenie i przyzwoite to pisz na priv bo nikomu nie będę reklamy robił , z moich znajomych którzy kupili to miodziomiodzio i anytychy i są zadowoleni

Edytowane przez andross (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz zakładać nowego tematu dla każdej nowej przyczepy, masz już jeden swój o poszukiwaniach - nie ma sensu go zamykać.

nie czuję się na siłach próbować ocenić na podstawię zdjęć, są tu lepsi ode mnie :-) nie lubię słów "okazja" itp...

ale jak będziesz chciał coś zobaczyć to mogę zerknąć, mam niecałe 20km do Ostrowa - ale tylko popołudniami lub wieczorami, weekendy mam zajęte. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda obiecująco, tylko że droga jak dla mnie.

Trzeba by było sprawdzić sprzedającego jakie ma opinie. Ktoś na pewno cos o nim wie.

No trzeba jechać z kimś mądrym żeby ją sprawdził o ile cena ci pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.