Skocz do zawartości

Jaka przyczepa w Anglii?


moguai1986

Rekomendowane odpowiedzi

Według mojego rozeznania polecałbym przyczepy marki Elddis. To chyba najsolidniejsze przyczepy z GB. Sam posiadam Elddisa i myślę, że będę z niego zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mieszkam w angli i mam zamiar kupic przyczepe 4-5 osobowa, moge na ten cel przeznaczyc do 2000 funtow. Przegladam glownie gumtree. Czy polecilibyscie mi cos?

 

nie patrz na markę a na stan. Przyczepy w Anglii wiele się od siebie nie różnią - niektóre marki / modele są wręcz identyczne jakby z jednej fabryki a tylko napisem się różnią.

 

ma być sucha, z twardą podłogą i spełniać Wasze wymagania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mieszkam w Anglii,i bardzo sie ciesze,ze moglem Ciebie tutaj spotkac!Uprawiam Caravaning juz z 20pare lat/co ja mowie-moje pierwsze doswiadczenia,jeszcze z n126,to 30lat temu/Faktycznie jest tak,ze jesli chodzi o marke,to te same przyczepy nieraz spotyka sie pod rozna marka,a roznia sie tylko nieistotnymi szczegolami!Ale tutaj masz taki wybor-ze nie powinno sprawic Ci to problemu.Jezeli szukasz na stronach internetowych,to polecam Tobie strony Preloved-camping&caravans. Musisz sie tylko tam zalogowac,a sa tam ogloszenia nie od przypadkowych ludzi/bron boze od polakow,i w dodatku z wasami/bo oni sa za glupi,zeby wejsc na te strony/ale od ludzi,ktorzy naprawde sa fanami caravaningu.Jest tam mnostwo ofert,i duza rozpietosc cenowa.Bylbym bardzo zadowolony,gdybys skontaktowal/a/sie ze mna,moge Tobie duzo w tym temacie doradzic,a jak juz kupisz,to moze bysmy gdzies razem sie spotkali/mam pare zajef....ch miejsc,zupelnie innych od tych powszechnie uzywanych w Anglii-zdajesz sobie chyba sprawe ,jak wyglada tu pobyt na typowym campingu...???.Pozdrawiam ,i oczekuje odpowiedzi.Griswold-Nasza Brac.


I uzupelnij swoj profil;skad jestes itd


Nie szukaj na zadnych Gumtree,czy Ebay,bo tam kupujesz w ciemno,od nie wiadomo kogo.Na preloved,masz podany kontakt,porozmawiasz ze sprzedajacym,nie placisz w "ciemno",umowisz sie,pojedziesz-sprawdzisz,a na Ebay kupisz w ciemno "mine"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griswold, dziekuje ci serdecznie za bardzo cenna rade, koniecznie sprawdze te strone. Bardzo chetnie skorzystalbym z twojej oferty, ale ja kupuje przyczepke po to zeby zabrac swoj nagromadzony przez lata dobytek do Polski. Zaluje ze wczesniej nie wpadlem na pomysl kupna przyczepki bo bardzo podoba mi sie perspektywa zwiedzenia Anglii z troche innej strony.

Jeszcze raz bardzo dziekuje za rade i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak juz kupisz,i bedziesz ja ladowal,to uwazaj,zeby nie przesadzic!!! Mialem takiego znajomego,ktory jak wracal do Polski,to tyle zaladowal,i tak rozmiescil ,ze w polowie drogo,gdzies na terenie Niemiec,przyczepa sie zlamala zaraz za osia,caly tyl opadl,otworzyly sie drzwi,ktorych nie mozna bylo domknac,bo zachodzily na sciane...jednym slowem TRAGEDIA.Przyczepa nie jest przystosowana do przewozenia ladunkow,tak ze rob to z glowa.Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tez mieszkam w Anglii,i bardzo sie ciesze,ze moglem Ciebie tutaj spotkac

[...]

sa tam ogloszenia nie od przypadkowych ludzi/bron boze od polakow,i w dodatku z wasami/bo oni sa za glupi,zeby wejsc na te strony/ale od ludzi,ktorzy naprawde sa fanami caravaningu.

 

:look:

Witam!

Mam wrażenie, że pobyt w UK też może być czasem "niezdrowy" :hmm:

Chyba Cię Kolego trochę poniosło.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer, ciężko się z Tobą nie zgodzić. W końcu te słowa pisze nasz rodak.

 

To mi się jeszcze bardziej podoba:

 

Griswold, dziekuje ci serdecznie za bardzo cenna rade, koniecznie sprawdze te strone. Bardzo chetnie skorzystalbym z twojej oferty, ale ja kupuje przyczepke po to zeby zabrac swoj nagromadzony przez lata dobytek do Polski. 

 Kolega chyba pomylił forum karawaningowe z transportowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:look:

Witam!

Mam wrażenie, że pobyt w UK też może być czasem "niezdrowy" :hmm:

Chyba Cię Kolego trochę poniosło.

Kolega Griswold juz nieraz "błysnął" :oslabiony:  http://forum.karawaning.pl/topic/18948-wylecia%C5%82o-z-angielki-do-oceny/   http://forum.karawaning.pl/topic/19050-wylecia%C5%82o-z-viatola/   Widać modzi i admini nie reagują na takie teksty :niewiem: a na moje powinien byc ban :banned:

Znowu nie widać postów :niewiem:

 

 

Cytat z poprzedniego;

 

 

:look:

Witam!

Mam wrażenie, że pobyt w UK też może być czasem "niezdrowy" :hmm:

Chyba Cię Kolego trochę poniosło.

 

Kolega Griswold juz nieraz "błysnął" :oslabiony:  http://forum.karawaning.pl/topic/18948-wylecia%C5%82o-z-angielki-do-oceny/   http://forum.karawaning.pl/topic/19050-wylecia%C5%82o-z-viatola/   Widać modzi i admini nie reagują na takie teksty :niewiem: a na moje powinien byc ban :banned:

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.