Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak było na klifie? Jutro startujemy z Goleniowa i nie wiemy gdzie jechać. PodpowiedzcieWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witam :-)

W czerwcówkę, ze względu na prognozy pogodowe każdy wyjechał w innym kierunku.

Na Klifa zawitałem ja z rodziną.

Camping w ok. 70 % był obłożony ..... z czego 3/4 to Niemcy .... my z tego campingu jesteśmy zadowoleni (choć nie jest tani).

 

post-15991-0-56079400-1497903136_thumb.jpg

 

Pozdrawiam

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Prognozą pogody na BC w sumie więcej wystraszyli niż to było warte .... nad morzem za dnia była ładna pogoda - można było na krótki rękaw ganiać, za to w nocy (2 noce) padał deszcz - i to bardzo mocny - ale w nocy to padać sobie może.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałes. Pogoda okazała sie nie najgorsza a my nie wiedzielismy co z sobą począc w domu. Dlatego w ten weeken wyjezdzamy napewno. Raczej pojedziemy do camp tramp nad morze ale to jeszcze przemyslimy. Piszcie gdzie lecicie to moze sie gdzies wszyscy zmowimy. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obłożenie na Campingu w BC w Rewalu (pomimo tych nieciekawych zapowiedzi)

post-15991-0-96749800-1497944707_thumb.jpg

 

Wracając z "nad morza" w niedzielę - sznurek samochodów zapakowanych "po dach" jechał już na wybrzeże .... już kto mógł zaczął wypoczywać.

 

Ja mam pierwszy weekend wakacji pracujący .... więc nigdzie nie wyruszam, a jak później gdzieś coś .... to się da znać ..... :-)

 

TOM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ani w długi weekend nigdzie nie byłem, ani w najbliższym czasie się nie wybieram. Wykończeniówka mnie powoli zaczyna wykańczać.

Dobra wiadomość jest taka, że za 5 dni koniec antybiotyku. Mam nadzieję, że do tego czasu piwko nie podrożeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda standardowo psuje sie na weekend :( ale co tam. Rano sprawdze gdzie lepsza pogoda ( morze czy blizej jakies jeziorko) i tam pojedziemy.

Na ten weekend jedziemy do Linówka. Rozpocząć wakacje i odpocząć.

Radek jedziesz do Linowka czy zmieniles plany? Na ta chwile pogoda nad Inskiem zapowiada sie lepsza niz nad bałtykim. Moze bysmy dobili nad te jeziorko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę wróciłem z delegacji i czekam do 16 aż żona wróci z pracy. W porannym głosowaniu na tak było 3:1. Jak wróci to jeszcze raz przegłosujemy.

Muszę pojechać bo odstawiamy tam budę na miesiąc. Tylko pytanie czy dzisiaj czy jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz !!!

 

Miejscówka spalona !!!

 

Radziu nie mów !!!

 

Zaraz Gładki Tomek się tam rozstawi na miesiąc, za nim Stacjonariusz z Wołczkowa i nie zaznasz spokoju w Linówku, oj nie zaznasz hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Patriks !!!!!

Jak my się tam rozstawimy, to Pan tak szybko przyjedziesz też się rozstawić, niczym komar lecący do światła ..... więc proszę mi tu ten tego nie cwaniakować !!!!! :-)

A kolega od stacjonarki - jak będzie chciał się ruszyć, to będziemy musieli wszyscy do niego pojechać, bo przyczepa zapadła mu się po ramę w trawie - z nieużytku hehehe - będzie ja trzeba podłączyć do 5 aut .... taka karawana karawaningowa :-) hehehe

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bylem ostatnio w linowko wlasciciel chcial 3 zl dziennie za przyczepe.

Ps. My jednak lecimy nad morze do camp tramp. Pozdr.

 

Radziu !!!!

Jak będziesz w http://campingtramp.com/ .... to pisz jak tam z obłożeniem w pierwszy weekend wakacji ....

W zeszłym roku, podczas sezonu oddali tam nowe sanitariaty przy zejściu na plażę ... pod tym względem podobno (????) bardzo się poprawiło (bo to była ich kula u nogi).

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.