Skocz do zawartości

VIII Zlot Kujawsko Pomorski i przyjaciół


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, Maćku o 15 to Ja już będę używał kąpieli słonecznej i popijał schłodzone  :piwko:  w oczekiwaniu na resztę ekipy. Jeśli już jestem przy głosie to jeszcze przypomnę że do spotkania pozostało już tylko :

 

32 godziny i 39 minut i będzie się działo.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pojawiły się nowe okoliczności o których warto poinformować co też czynię w pierwszym poście uzupełnienie lecz wklejam również tu aby było dla wszystkich dostępne natychmiast

 

 

Edycja wpisu 16.04.2015!!!!!!!!!!!!

 

Jak już wspominał Adam „AdamkiTOR” jest możliwość zwiedzenia muzeum kopalni soli i wysłuchania opowieści o eksponatach tam zgromadzonych , koszt takiego zwiedzania to 3,60zł/osoba , 30 osób minimum, to już nie aktualne dzięki naszym staraniom i przychylności Zarządu PUC S.A. dla naszej grupy mamy zapewniony bezpłatne (normalnie płatne 4zł) wejście na obszar przy Tężniach, , wejście na górę tężni płatne! 5zł/osoba  oraz bezpłatny wstęp do Muzeum Warzelni Soli w Ciechocinku, resztę ciekawostek to już na miejscu. 

 

Oczywiście za tą przyczyną spacerek pod Tężniami i muzeum obowiązkowy :]

 

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mariusz wielka szkoda :oslabiony:  , ale takie życie nie zawsze plany się układają po naszej myśli, Marcin jeśli chodzi o spacer i muzeum to sztywnej godziny nie ma lecz myślę że tak około 10:00 - 11:30 trzeba by wystartować by spokojnie obejść wszystko i wrócić na camping na pogaduchy i takie tam :] .

 

Macieju jeśli chodzi o mój tel to tak - nie zmienił się :yay:

Jak by nie patrzeć to już pierwsza przyczepka stoi na campingu :hop1:

post-1979-0-16339100-1429214949_thumb.jpg

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie fajnie, tyle atrakcji spacerki,muzea - Jacek i Adam super wszystko zorganizowali :winner: .

A ja dzisiaj tyram aż do 22.,a Tomek jutro-i jedyne co mi zostanie to :sciana:  brzmienie piosenki przewodniej w głowie.

Bawcie się i poróbcie dużo fotek -Pozdrawiamy( i mimo wszystko cały czas kombinujemy  :hmm:  by być z wami )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy zrezygnować ze spotkania w Ciechocinku. Jesteśmy w sobotę w pracy i zanim dojechalibyśmy na kemping byłaby pewnie 18.00. Za krótki pobyt więc trudno, odpadamy.... Życzymy pięknej pogody i fajnego zwiedzania. Oddychajcie solankami -  bo warto :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.