Skocz do zawartości

Nowa marka haków z rodziny WESTFALIA???


bulik7

Rekomendowane odpowiedzi

Hejas!

 

Ostatnio u jednego z lokalnych majstrów, którzy montują haki holownicze zasłyszałem, że firma WESTFALIA AUTOMOTIVE planuje wprowadzić do swojej oferty jakiś nowy hak holowniczy STARC Automotive. Otrzymał taką informację od kogoś z wewnątrz firmy.

Jestem w stanie w to uwierzyć, bo Westfalia ma swoje przedstawicielstwo w Polsce... 

 

Jako, że chcę kupić do swojej Octavki jakiś hak przykręcany (wyczepiane trochę za drogie, a hak na stałe mi nie przeszkadza), to facet zaproponował mi, żebym poczekał jeszcze parę tygodni na hak firmy STARC (kojarzy mi się z IRONMAN-em, hehe). Powiedział, że to ma być hak odkręcany o jakości Westfalii, ale w cenie porównywalnej do polskich "garażowych" producentów jak Autohak, Steinhof czy Hak Pol.
 

Przymierzaliśmy te haki do mojego auta i szczerze mówiąc nie budziły mojego zaufania. Polecił mi Westfalię, ale cena jak na odkręcany też była dość spora (ponad 1000 złotych z montażem) i tutaj się wygadał z tym STARC-iem.

 

 

Czy ktoś z Was ma na ten temat jakiekolwiek info? Mój ojciec miał hak Westfalii w A6. Jakościowo był wypas, więc i STARC powinien być dobry.

 

Co do elektryki, to ma być do tego haka jakaś porządna uniwersalna wiązka elektryczna z modułem (też do aut z CANem). Cenowo też ma wychodzić jak polskie wiązki. 

 

 

Mogilbyście się coś wypowiedzieć w tym temacie? Chciałbym zamontować coś porządnego do samochodu, żeby później nie martwić się, że przyczepa na zakręcie pojedzie prosto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , polecałbym Ci hak z firmy Autohak . Nie jest to firma typu garażowego , na przestrzeni kilku lat montowałem te haki do pięciu kolejnych samochodów i sprawują się bez zarzutu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

 

Ostatniego posta mi skasowano, więc napiszę krótko i na temat. Hak wyglada bardzo dobrze, dostalem propozycje od hurtowni z ktorej biore m.in. autohaki. Cena bedzie dosc podobna, a jakos wydaje mi sie na troche lepszym poziomie. Wrzucam linka ze zdjeciem, mozecie sobie zobaczyc jak to wyglada na zywo. 

http://images68.fotosik.pl/763/655dba3b9dc318a4med.jpg

 

Pozdrawiam,

Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Westfalia ogłosiła oficjalnie informację o hakach z rodziny STARC. 

Ponadto w kilku krajach porejestrowali domeny starc automotive.

 

NOWA RODZINA HAKÓW ODKRECANYCH Z GRUPY WESTFALIA-AUTOMOTIVE

 

 

03.04.2015

STARC-AUTOMOTIVE
 

Starc-Automotive, to nowa marka w grupie Westfalia.

Ta nowa gama produktów utrzymuje sławną w branży jakość, oferując jednocześnie przystępną cenę. W komplecie do haków odkręcanych Starc proponujemy wysokiej jakości wiązkę elektryczną z modułem, pasująca do każdego samochodu, z każdym rodzajem komputera pokładowego.

 
Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe jak to faktycznie będzie się sprawdzało... Gość mi powiedział, że będzie miał te haki gdzieś na początku maja.

Co myślicie- czekać, czy brać Westfalię? Nic innego nie wchodzi w grę.

 

Może jeszcze bym sobie kupił cepkę Westfalii do kompletu :D  :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Octavii miałem hak słowackiej firmy Galia - wpinany na zatrzask, minimalnie droższy od HakPolu ( wtedy jak ja montowałem w dwóch autach - wtedy wchodzili na rynek i mieli ceny naprawdę spoko, jak teraz nie porównywałem), generalnie polecam - jakość - cena wg. mnie super -

teść miał w Outlanderze i tez był bardzo zadowolony ...

 

nie wiem skąd jesteś ale ja swoje haki kupowałem tu: http://steelcar.com.pl/

generalnie polecam

 

 

 

 

 

Jako, że chcę kupić do swojej Octavki jakiś hak przykręcany (wyczepiane trochę za drogie, a hak na stałe mi nie przeszkadza) ....

Edytowane przez Olo924 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.