Skocz do zawartości

Langosze III - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oczywiście że nie :)

A Ty Robaczku masz 577 km  jadąc A4 w jedna stronę-Tomek się dużo nie pomylił :(

Nie bijcie piany,co będzie w przyszłym roku-przyjdzie czas to się wymyśli Langosze 2016 .

Podejrzewam,że musi to być kameralny ,  pusty raczej kemping w Czechach-niekoniecznie Machuzky,gdzie dziadek mnie zagotował jak prąd nam wyłączył i łazienki pozamykał w dniu wyjazdu,będąc do tego jeszcze na rauszu -bo nikt nam łaski nie robi i za darmo tam nie siedzimy taką grupą ,a który w momencie zaludnimy ,blisko naszej granicy i tani,bo prawie każdy patrzy na finanse i żeby było blisko do celu ,bo lecimy karawaną (chyba nikt 500 km nie pojedzie taką grupą ) :)

Tak na marginesie -sezon to się rozpoczął dopiero,lato przed nami ,a Wy już o jakimś zakończeniu sezonu i przyszłym roku :hmm: :hmm: :hmm:

Po urlopach przed nami : jesienna Pilica ?, wrześniowe grzybobranie w Bąkowie,a zakończenie sezonu to  październik i Wisła -konkretny kemping Jonidło z murowanymi łazienkami i ciepłą wodą oraz restauracją,umiejscowiony w takim miejscu,ze nikt nie powinien się nudzić :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co Wam chodzi?? komu nie pasuja Langosze raz w roku, w czerwcu i na Machuzkach? - po co bic piane?

 

jak sie komus cos uwiadzialo to niech sam se temat zaklada, gdzie indziej i pod inna nazwa - tyle w temacie 

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bijemy piany -wszystko napisałem w poście nr 1263 ,który edytowałem niedawno ,a decyzję co do miejsca  Langoszy 2016,po wysłuchaniu głosu ludu- podejmie twórca  tematu ,czyli Kajetan :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pora zaplanować Bąków i Wisłę Jonidło, a temat Langoszy III pozostawić dla potomności i ewentualnych dokumentalistów bo coś zdjęć mało :)

Sprawa z Bąkowem jest prosta jak konstrukcja cepa-jedziemy we wrześniu ,jak będzie wysyp grzybów,pogoda będzie sprzyjała i będę miał wolny weekend :yay:

Temat Wisły wrzucę na początku października -trzeba dopasować pogodę i wolne :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z Bąkowem jest prosta jak konstrukcja cepa-jedziemy we wrześniu ,jak będzie wysyp grzybów,pogoda będzie sprzyjała i będę miał wolny weekend :yay:

Temat Wisły wrzucę na początku października -trzeba dopasować pogodę i wolne :ee:

He.he, he.... proszę o zapisanie do Bąkowa :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak Wy chcecie zmieniać taką tradycję? Langosze są podobno raz do roku i w tym samym miejscu. Może zaproponujcie jeszcze Langosze na otwarcie sezonu :) Ja jadę na ORYGINALNE LANGOSZE IV w 2016. To będzie mój pierwszy udział.

Jeżeli o mnie chodzi,to ja nic nikomu nie zamierzam zmieniać,nawet bym sie nie odważyła.

Ale przy okazji poleciłam fajny camping, dosyc blisko zeby sie wygrzac, najlepiej na jesień  ;)

Edytowane przez wersowa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Robaczek w tym roku też byli dywersanci ale Belmondo czuwa i nie pozwoli na żadne zmiany. Nie znam takiego odważnego co by się mu sprzeciwił :chaja:

 

Ten dywersant to chyba ja....

po wysłuchaniu głosu ludu- podejmie twórca  tematu ,czyli Kajetan :)

 

Więc co ja mam do gadania.... 

 

-niekoniecznie Machuzky,

 

nie może byc ?????  :look:  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.