Skocz do zawartości

Langosze III - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z przyczepy wyprzedziło mnie

Michał dobrze że skończyło się jak skończyło, kurde muszę u siebie posprawdzać, luzy bo nie przypominam sobie kiedy to robiłem

 

a reszta wrzucać zdjęcia .......

post-450-0-81704100-1433753153_thumb.jpg

Edytowane przez 11thebest (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

My również dotarliśmy szczęśliwie ale o 1.30 do domku po małych perypetiach na Słowacji i po odwiezieniu przyczepy do gazirka na małe oględziny i naprawy po zgubienia koła w czasie drogi, na miejscu Irek z Michałem szybko naprawił szkody aby można było kontynuować podróż ale wrażenia nie fo opisania :/ dziękuję im za pomoc w tej sytuacji.

 

I dziękuję wszystkim Wam za przemiłe spotkanie do zobaczenia znów ;)

A dodają do zdarzenia na Słowacji na szczęście nic się nikomu nie stało wszyscy zdrowi i bezpieczni

Kij z budą-to są materialne rzeczy do naprawienia.Najważniejsze jest to,że Wam i innym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało.Podejrzewam ,co musieliście przeżyć,a szczególnie Basia.Pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze Basia nie prowadziła bo było by więcej stresu ale dzielnie załatwiła oświadczenia i papierologie bo ja nie byłem w stanie :/ a na marginesie podokrecajcie sobie koła w przyczepce ;) dla św. spokoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kawa byłe bardzo pyszna :slina:    :slina:   :slina:  

Podziękowania również dla Tomka za pyszny chlebek :blagac:   :blagac:   :blagac:

Oraz dla wszystkich którzy przywieźli pyszne nalewki i jedzonko :ok:   :ok:   :ok:

Tomek w 100 % popieram Twój post   :yes:  :yes:  :yes: 

Iras -wychodzi na to ,że  Twoja kawa była dobra,bo rano tylko ziarna zostały :ee: :ee: :ee:

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuruś...to zakończenie Langoszy z prawdziwą adrenaliną. Współczuję.

My wróciliśmy tą samą trasą co jechaliśmy wszyscy w czwartek. Obyło się bez korków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozaczki bardzo dziękują za super weekend! Towarzystwo dopisało i nie jest to żadna nowość, ale z kim Belmondo załatwiał pogodę i ile go to kosztowało to ja nie wiem, a chętnie się dowiem żeby zawsze mieć takie słoneczko :)

 

Kurus - bo Twoja cepka tęskni za (tfu!) Multipla i nie chce jeździć za jakimś BMW :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozaczki bardzo dziękują za super weekend! Towarzystwo dopisało i nie jest to żadna nowość, ale z kim Belmondo załatwiał pogodę i ile go to kosztowało to ja nie wiem, a chętnie się dowiem żeby zawsze mieć takie słoneczko :)

 

Kurus - bo Twoja cepka tęskni za (tfu!) Multipla i nie chce jeździć za jakimś BMW :P

Pogodę to załatwiliśmy już w Częstochowie i w czwartek rano w Boże Ciało  na mszy .Pozdrawiam :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również szczęśliwie dojechaliśmy zatrzymując się po drodze przy Vodni Dilo Sance ( zapora na odrze) :] z GarażMenem. Wody dużo ale wszędzie zakaz kąpieli. Dziękujemy za mile spędzony czas i świetną zabawę. Do zobaczenia na następnym zlocie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.