Skocz do zawartości

Langosze III - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Więc robię listę na Belmodową kiełbasę:
1.Jarobaro 2kg wędzonej
2.Robak 2kg grillowej

3.  Jożin 1 kg kiełbasy grillowej i 1/2 kg wędzonej ( jak się da pół kilo)


Fruzia masz rację. Ja się zapisuję na nalewkę. Smak obojętny (byle nie serowo-cebulowy :) )

nie wiem czy coś zostało z nalewek ...muszę dobrze poszukać w zakamarkach

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co szukać! Najwyższa pora nastawiać! Jak dzisiaj zalejesz to się przegryzie do Bożego Ciała  :slina:

ok tylko obawiam się że malinki nie zdążą dojrzeć ...sorry taki klimat :ee: :ee:

Wędzona słonina!

właśnie kroję sobie kawałeczek zakupiony w Lublinie ......palce lizać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulala... Człowiek na Święta wyjedzie w dzicz, a tu ferajna nie próżnuje  :]

 

Andrzej - jeśli tylko możesz, załatwiaj kiełbasę !!! Była rewelacyjna !!!!!!  Też sobie trochę przyoszczędziłem i delektowałem się smakiem jeszcze przez kilka dni po Januszkowicach   :slina:  I żadnej listy na privie. Jak Langosze, tylko uczciwe, porządne listy  :nono:

 

A propos listy. Jeśli ktoś chętny na wyjazd - zwolniło się miejsce nr 7 na liście uczestników.  Więc jedna załoga ma jeszcze szanse ....  :]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan musisz zacząć na głównym wątku publikować kolejne listy i listę list :ee:

już powstały lista chętnych, lista na chleb, lista na kiełbasę ( tak mi się wydaje) potrzebna będzie lista przywożących drzewo , lista muzyków, lista którzy pojadą wspólnie w czwartek rano , lista nocujących pod decathlonem ze środy na czwartek  itp :ee: :ee: :ee: :ee: :ee: :ee:

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulala... Człowiek na Święta wyjedzie w dzicz, a tu ferajna nie próżnuje  :]

 

Andrzej - jeśli tylko możesz, załatwiaj kiełbasę !!! Była rewelacyjna !!!!!!  Też sobie trochę przyoszczędziłem i delektowałem się smakiem jeszcze przez kilka dni po Januszkowicach   :slina:  I żadnej listy na privie. Jak Langosze, tylko uczciwe, porządne listy  :nono:

 

A propos listy. Jeśli ktoś chętny na wyjazd - zwolniło się miejsce nr 7 na liście uczestników.  Więc jedna załoga ma jeszcze szanse ....  :]  

Niestety Kajetan  na chwilę obecną zrezygnował z wyjazdu,o czym napisałem w wątku głównym :(

Załoga,która będzie chciała zając 7 -zaszczytne ,wolne miejsce na zlocie , po załodze Kajetana powinna nas czymś miłym zaskoczyć  :yay:

 

Nie chciałem wychodzić przed szereg,przed organizatora  z listą na kiełbasę.W chwili obecnej  listę taką polecono mi założyć ,co też czynię  :

 

 

 

Listę na Belmondową kiełbasę:

 

1.Jarobaro   -2kg wędzonej

2.Robak       -2kg grillowej

3.Jożin          -1 kg kiełbasy grillowej i 1/2 kg wędzonej ( jak się da pół kilo)

4.Malwa 89   - 1kg grillowej

5.Kozaczek   - 2kg swojskiej,czyli wędzonej ,1 kg grillowej, 2 kg  ( ? ) swojskiej-niewędzonej

6.Tom 3653   - nieznana ilość :yay:

7.

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.