Skocz do zawartości

Langosze III - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

jeśliby cośikolwiek się zmieniło w sprawie zamknięcia listy to my skromna załoga BERU prosi o dopisanie 2+2; grzaneczki z mozarellą oczywiście jako małe wkupne na miejscu przyszykujemy :) (tzn. żona szykuje - ja roznoszę robiąc za M.Gesler) .... pozdrawiamy

Beru musisz obserwować wątek,zawsze ktoś rezygnuje .Mam nadzieję,że Ci się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jeśliby cośikolwiek się zmieniło w sprawie zamknięcia listy to my skromna załoga BERU prosi o dopisanie 2+2; grzaneczki z mozarellą oczywiście jako małe wkupne na miejscu przyszykujemy :) (tzn. żona szykuje - ja roznoszę robiąc za M.Gesler) .... pozdrawiamy

Grzanki z serkiem??? No baa!! Wchodzę w to  :slina:

Kajtek organizatorze, tak sobie myślę , że grzech by było z takiej propozycji zrezygnować.

Mam więc nadzieję, że nie pozbawisz mnie oglądania M. Gesler w męskim wydaniu i dopiszesz tę załogę do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzanki z serkiem??? No baa!! Wchodzę w to  :slina:

Kajtek organizatorze, tak sobie myślę , że grzech by było z takiej propozycji zrezygnować.

Mam więc nadzieję, że nie pozbawisz mnie oglądania M. Gesler w męskim wydaniu i dopiszesz tę załogę do listy.

 

Ponieważ znam BERU, to zrobię wyjątek :]

 

Jestem jednak po rozmowie z Markiem i rozważamy rozszerzenie listy do 25 załóg. Co na to inni? Proszę o opinię. To raptem 2 załogi, ale początkowo zdaje się, miało być 20 a jest już 23 :)

 

Proszę o głosy w dyskusji.

 

Ale oczywiście we właściwym wątku :nono:  :]  :miga:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.Gesler ;) już myśli nad szczegółami wystroju swojej osoby i nad ewentualnymi dodatkami do tych grzaneczek :) acz watek bedziem obserwować na bieżąco ... ooo nie doczytaliśmy  :blagac:

Edytowane przez BERU (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Zatem my będziemy po ósmej. Dalej mają tylko chyba Kozaczki, ale oni jadą kamperkiem, więc się nie liczy. Jeśli my możemy, to każdy da radę :)

W ubiegłym roku niektóre załogi spały pod Decathlonem.Można też było zawitać w środę wieczorem  u Kajetana pod domem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w tym roku również obowiązują jakieś stroje tematyczne :ee: :ee: :ee: :ee: :ee:

 

A Ty jaką tematykę preferujesz? Zapewne czytelnictwo :]  :] :]  :piwo:  Ciekawe jaki strój obmyślisz :):brawo:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty jaką tematykę preferujesz? Zapewne czytelnictwo :]  :] :]  :piwo:  Ciekawe jaki strój obmyślisz :):brawo:  

Jeżeli chcesz za czytelnika się przebrać to wystarczy że weźmiesz książkę do ręki i już jeszcze możesz w dłoń ująć okulary ze szkiełkami o grubości dna butelki wina

a jeżeli chodzi o wymyślanie tematyki to panie Holkowa i Kaczorowa Ryba są najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.