Skocz do zawartości

Pomoc przy zakupie cepki DETHLEFFS


LASZLO10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę o opinie dotyczącą tej przyczepy

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-dethleffs-CID5-ID6EuTD.html#7e7a25ef74

 

na pierwszy rzut oka wygląda całkiem nieźle, ale jestem zielony w tym temacie więc proszę szanownych kolegów z forum o opinie i cenne uwagi szukam przyczepki o takim rozkładzie wnętrza i w takiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko to na pewno ma wymienione okno z tyłu - znacząco inne jak reszta. Ciekawe czy ciekło... To tak na szybko z telefonu, może wieczorkiem zerkne na kompie na fotki w większym formacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem ze przedającym i powiedział że okna przednie i boczne są takie same jedno było pęknięte te boczne  i przełożył je na przód a boczne na tył nie wiem jakie to miało znaczenie i w czym to miało pomóc


przepraszam za pomyłkę przednie było pęknięte i przełożył na bok :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy bok z przodu na dole - wkręty, coś się rozłaziło ?

Głowica sprzęgająca prawdopodobnie jeszcze oryginał - najpewniej do wymiany. 

Okno na bank nie oryginalne ale to może być zaleta nie wada. Trzeba sprawdzić organoleptycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Prawy bok z przodu na dole - wkręty, coś się rozłaziło"  na listwach także zbyt prosto nie poskładane, zwłaszcza spodem jakieś takie krzywe coś... - możliwe że kiedyś zahaczona albo coś poważniejszego. Bakista też nie na 100% oryginalna. I ten pas tylny pod lampami jakoś mi nie pasuje do reszty z tych zdjęć... a kwestia zmienionego okna dodatkowo budzi wątpliwości... Trzeba by mieć zdjęcia w lepszej jakości i większej ilości. Wnętrze faktycznie dość ładne.

Nawet jeśli okno zmieniono na nowe(nowe używane w innej) to za pewne z jakichś powodów (nie jest to okno zamienione miejscem tylko WYMIENIONE). Nie mam pojęcia ale czy aby na pewno okna boczne są tych samych rozmiarów co przednie i tylne???


Ha, dodatkowo prawe nadkole też jest nosze niż lewe... to mógł być jednak poważniejszy przypadek do naprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dopiero teraz widzę te wszytkie wady a na pierwszy rzut oka to całkiem przyzwoicie wyglądała jednak co fachowcy to fachowcy :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, przychodzi z czasem :) Natomiast musisz mieć świadomość, że w tych pieniądzach to ciężko będzie coś zdrowego złapać. Musisz się dobrze zastanowić co jesteś w stanie przeboleć kosztem niższej wartości. Naprawiana, jeśli była robota z głową zrobiona przy tym budżecie - myślę mocno prawdopodobna. Najważniejsze by sucha była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladałem niedawno podobnego TEC'a z tego ogłoszenia

 

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-i5138273231.html

 

Wiadomo ze TEC i Dethleffs (Hymer tez) to jedna fabryka wiec i technologie podobne

 

Niestety w oglądanym przeze mnie egzemplarzu pod tylnim oknem próchno a tutaj jeszcze okno było wymieniane więc szczególna ostrożność wskazana

Jeszcze gorzej wyglądała ściana łazienki obok drzwi. W sumie mogę napisać, że jej nie było! Ale może to przez złe używanie łazienki.

Aha, umywalka podnoszona jest na prawo, na ścianę od strony wnętrza przyczepy stad na zdjęciach może być niewidoczna.

Edytowane przez gofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.