Skocz do zawartości

jachata - szukam przyczepy ( piętrowe łóżko ) DMC1300


jachata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam przyczepy jak w temacie.

Załoga 2+3 (9, 7, 3) chciałbym zamknąć się w 20000pln.

Jest taka

http://otomoto.pl/knaus-530-tk-lozko-pietrowe-auto-paka-T4788420.html

co o niej sądzicie.

O firmie AutoPaka też niema zbyt wiele informacjii.

Z góry dziękuje za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem kilkakrotnie w firmie Auto Paka głównie po to by kupić jakieś drobiazgi w sklepie z częściami i akcesoriami do przyczep. Za każdym razem z ciekawości oglądałem przyczepy które stoją na placu i miałem też okazję porozmawiać z właścicielem firmy który na moje pytanie czy byłby skłonny dać jakąś krótką gwarancje obejmującą szczelność przyczepy powiedział że zawsze można się dogadać. Ogólne wrażenie pozytywne ale wiadomo że trzeba być ostrożnym i przed zakupem przyczepę dokładnie prześwietlić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego proponuję spojrzeć na olx - przyczepy- Białogard-pani Aleksandra.

Pani Ola posiada parę przyczep sprowadzonych z Dani i non stop sprowadza. Wszystkie które posiada widziałem i mogę polecić drugi plus to to że większość jest z przedsionkami, a jeśli nic nie wpadnie w oko to podejrzewam że namierzy taką jaką byście chcieli

pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AutoPaka zajmuje sie głownie przyczepami towarowymi i specjalnymi. Sam kupowałem u nich towarówke nową.

W karawaning dopiero wchodza. i nalezy miec na uwadze , że znaczna czesc przyczep to sprzedaz komisowa.

Ceny sa za nie ktore nie adekwatne do stanu. jedynie co sobie cenie u nich to ze nie sciemniaja dla kasy.

Ale ostroznosc musicie zachowac. 

 

Jezeli nie popadna w samozachwyt i zachowaja uczciwosc to wroze im sukces bo koncza budowac porzadnie zadaszone hale z zapleczem warsztowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kilka wgniotek (mniejszych i większych w poszyciu) głównie strona prawa i przód. Materace... albo mocno zmęczone albo tapicerowane na nowo jakoś niezbyt starannie. Stolik w części tylnej bliźniaczy z przednim przerobiony na rozkładane spanie po całej szerokości przyczepy wraz z dolnym piętrem, ale dziury po oryginalne jeszcze w ścianie pozostały. Układ bardzo fajny mam podobny lecz łazienka na 2giej ścianie. DLA MNIE wielkim minusem jest WC od przedsionka - proponuję przemyśleć. Zastanawia mnie TO:

post-15964-0-95367500-1425932315_thumb.jpg zwłaszcza ta kreska na podłodze...

 

i ta woda na środku to oby ze sprzątania przed fotografowaniem...

 

post-15964-0-77001700-1425932326_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AutoPaka zajmuje sie głownie przyczepami towarowymi i specjalnymi. Sam kupowałem u nich towarówke nową.

W karawaning dopiero wchodza. i nalezy miec na uwadze , że znaczna czesc przyczep to sprzedaz komisowa.

Ceny sa za nie ktore nie adekwatne do stanu. jedynie co sobie cenie u nich to ze nie sciemniaja dla kasy.

Ale ostroznosc musicie zachowac. 

 

Jezeli nie popadna w samozachwyt i zachowaja uczciwosc to wroze im sukces bo koncza budowac porzadnie zadaszone hale z zapleczem warsztowym.

 

Helumt - kempingami to oni juz handlowali w 2011...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tą przyczepę bo szukam czegoś dla kolegi.

Pod łóżkiem piętrowym jest ściana zawilgocona -  z zewnątrz wypełnienie -izolacja- nie wygląda ciekawie.Stąd pewnie powstał problem.

Poduchy faktycznie mocno zmęczone.

Pytałem właściciela czy zna historie co się z tym działo -odpowiedział że nie widział tego i udał zdziwionego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helumt - kempingami to oni juz handlowali w 2011...

To prawda ale z tego co sami mowili to chca wejsc w to na całego łacznie ze sprzedaża nowych i warsztat naprawczy.

Wiekszosc przyczep pochodzi z wypozyczalni Kolding Camping i nie tylko. Zapewniam, że w kazdej jest cos do roboty i poprawki.

To czego sami nie zrobią trzeba samemu poprawic. Mysle, ze jakby sami importowali to ceny byłyby mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ale z tego co sami mowili to chca wejsc w to na całego łacznie ze sprzedaża nowych i warsztat naprawczy.

Wiekszosc przyczep pochodzi z wypozyczalni Kolding Camping i nie tylko. Zapewniam, że w kazdej jest cos do roboty i poprawki.

To czego sami nie zrobią trzeba samemu poprawic. Mysle, ze jakby sami importowali to ceny byłyby mniejsze.

Musiałeś poświęcić sporo czasu na prześwietlenie wszystkich przyczep (a jest ich tam sporo) skoro z taką stanowczością zapewniasz że w każdej jest coś do roboty i poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę abstrahując od przyczep z konkretnie wskazanego miejsca, ile widziałeś przyczep używanych, w których nic nie byłoby do poprawienia... Według mnie wypowiedzi raczej generalizujące i tak zawsze trzeba traktować z przymrużeniem oka. Wszak reguły nie ma a nawet jak jest to zdarzają się od niej wyjątki. Działa to w obie strony. Skupmy się może na jakimś konkretnym, interesującym kupującego egzemplarzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś poświęcić sporo czasu na prześwietlenie wszystkich przyczep (a jest ich tam sporo) skoro z taką stanowczością zapewniasz że w każdej jest coś do roboty i poprawki.

Nie ma ich tak dużo. Moi chlopcy czesto zagladaja tam i ogladaja ewentualne nowosci jakie sie tam pojawiaja i stad jestem czasem na czasie.

Obok Hobby Centrum Smolicza w Pobiedziskach, AutoPaka z kolei to chyba jak na razie jedyna firma handlujaca w okolicy Poznania na której mozna skupic uwagę jezeli biega o przyczepy kempingowe i towarowe bo Manczak Stęszew to z kolei kolega J-Trans Wiórek.

Edytowane przez Helmut (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.