Skocz do zawartości

ADRIA ADORA 542 co o tym myslicie?


maciatto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Znalazlem na allegro przyczepe Adria, bardzo nam sie spodobala, ale mamy daleko do Poznania. Sprzedajacy nie zgadza sie na ogledziny rzeczoznawcy :no: ????? - odpowiada ze nie ma na to czasu i ze przyczepa jest w bardzo dobrym stanie i ze jest b. tania.

Prosilem kolege ktory byl w Poznaniu o obejrzenie. Byl widzial - ale przyznal sie ze nie ma pojecia o przyczepach, jedynie co stwierdzil ze jest czysta nie smierdzi i ekskluzywna.  

http://allegro.pl/adria-adora-542-2009-rok-nowy-model-video-i5128552992.html

prosze o pomoc. Sprawdzalem vin na angielskiej stronie karawaningu - przyczepa byla zgloszona w ubezpieczalni ( pewnie jakas szkoda) sprzedajacy jednak nic nie wspomina, w opisie 100 proc sprawna.

 

Dziekuje za pomoc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

...

Sprzedajacy nie zgadza sie na ogledziny rzeczoznawcy

...

bo ten zapewne wykryje że

...

przyczepa byla zgloszona w ubezpieczalni ( pewnie jakas szkoda)

...

 

 

100% sprawna nie oznacza że nie miała przygód, może zostały one zlikwidowane.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem ceny i w Anglii taka przyczepa kosztuje prawia 2 razy tyle. Ale moze jest dobrze naprawiona. Na stronie angielskiej mozna tez sprawdzic czy nie jest zgloszona jako kradziona i ta nie jest zgloszona... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Brak czasu" na oględziny przez rzeczoznawcę coś chyba daje do myślenia...

Przyjmijmy że była naprawiona, to jeśli dobrze i zgodnie ze sztuką , ja bym zapraszał nawet 2 rzeczoznawców.

Nie napalaj się, weź rzeczoznawcę jako kolegę i przetrzep budę, potem koniecznie opisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Wypasiona to jest... Tyle że już ta cena śmierdzi... Gdyby była bez rażącego mankamentu to już raczej by jej nie było... Chyba ze wcale jej oglądnąć nikomu nie wolno bo jeszcze by się jakis fachowiec trafił... Dziwne podejscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak się nie zgadza na oględziny  rzeczoznawcy to dla mnie jest to jednoznaczne że zdaje sobie sprawę iż wyjdą wszystkie "kwiatki" z jej uszkodzeniami. Ja osobiście nie jednokrotnie na własnej skórze przekonałem się że nie ma tzw. złotych strzałów bynajmniej w Polsce, chyba że sprzedający dostał ja tam za darmo i bociany ją mu przyciągneły do kraju. Osobiście odradzam z góry to woni kłopotami.

Pozdrawiam-MagZyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe także kim jest maciatto bo wiadomo tyle że zarejestrował się dziś... I nic więcej w profilu nie znalazłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze rzeczoznawca nie chce byc inkognito. Znalazlem jednego ktory jest przedstawicielem dekry gosc bierze 500zl a nawet nie slyszal o uzyciu czujnika zawilgocenia materialow. 

Znalazlem jeszcze ta 

http://allegro.pl/przyczepa-luksusowa-hobby-570-vip-i5138046848.html

ale chyba wykracza poza nasze mozliwosci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciatto to ja czyli Maciej Broniszewski.... moge cos jescze napisac o sobie jesli potrzebujesz:)

Szukam pomocy w zakupie przyczepy ktora mi sie spodobala... ale wlasnie troche boje sie wydac tyle kasy, na przyczepe. Mialem juz jedna duuuuzo starsza tez angielska Abi Award kupilem ja jako 1996 potem okazalo sie ze byla raczej z 92 takie daty znalazlem na sprzetach i zaczepie na hak. Byla ok ale ten rok mi sie nie zgadzal tylko, teraz nie chce wpasc poprzednia przycepa byla za 10 000  po sezonie sprzedalem za 8 000 ( wlozylem w nia duzo pracy jak uszczelnianie dachu i sciany oraz rozebranie calkowite prysznica i toalety) ta kosztuje 30 000 wiec moge stracic duzo wiecej.

Jestem na forum i na karawaningu.pl  bo szukam informacji na temat karawaningu i zakupu przyczep. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe także kim jest maciatto bo wiadomo tyle że zarejestrował się dziś...

To typowe z nowymi Kolegami.

Maciek, w profilu info o sobie zapodaj z grubsza, wkrótce się przekonasz jakie to ma znaczenie, pobądź z nami.

 

 

 

...

Abi Award kupilem ja jako 1996 potem okazalo sie ze byla raczej z 92... 

Toż to norma w PL z angielkami.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym rozrzutem to wlasnie przesadzilem... zona mnie chce :) udusic

Max 30 000 - najlepiej mniej.

Gromadka nawet duza... Nas dwoje i pociechy 3 w wieku 7,6 oraz 0,3 roku razem 5.

Chce to pociagnac toyota previa II 1600 dmc 2 litry diesel 115KM  

To moj pierwszy wystep na forum ( to dziala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.