Skocz do zawartości

Przedwiosenne Wietrzenie Domków na kółkach


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, widzę że atmosfera rośnie, towarzystwo się troszkę martwi pogodą :hmm: , ale jak zawsze prognozy były niesprzyjające a w rezultacie wszystko wyszło tak jak trzeba , i myślę że tym razem nie będzie inaczej a sami zobaczycie że aż żal będzie zbierać się do domu  z tego spotkania. 

 

Dziś dostałem potwierdzenie z gminy Debrzno że wszystko już jest gotowe na nasze przybycie, łącznie z zapasem darmowego drewna na dwa wspaniałe ogniska, więc tak sobie myślę że nawet pogoda nie jest w stanie Nam popsuć tej imprezy.

 

A tak dla tych co jeszcze się nie zdecydowali pragnę przypomnieć że do spotkania jedynego w swoim rodzaju pozostało już tylko :

 

89 godzin i 44 minuty.

 

Pozdrawiam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że może to już przesada lecz pozwolę sobie wstawić małe wskazówki dojazdu do celu  :-] . Dla jadących z Bydgoszczy przez miejscowość Lipka kierujemy się na współrzędne 53.537779, 17.246633 i jesteśmy tu

 

post-1979-0-76988600-1426544373_thumb.jpg

 

dla jadących z wybrzeża jadących przez Człuchów kierujemy się na te same współrzędne i jesteśmy tu i mamy dwie możliwości, jedna przez stację paliw drugą do skrzyżowana i ostro w lewo 

post-1979-0-96247600-1426544438_thumb.jpg

 

 

post-1979-0-95182000-1426544470_thumb.jpg

 

 

Gdy już się znajdziemy na ul. Gronowskiej to jedziemy aż zobaczymy drogowskaz który nakazuje nam skręcić w lewo w drogę gruntową i tak też czynimy  53.537921, 17.263760

 

post-1979-0-78713900-1426544500_thumb.jpg

 

no i to by było na tyle jeśli chodzi o wskazówki dojazdu.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że może to już przesada lecz pozwolę sobie wstawić małe wskazówki dojazdu do celu  :-] . Dla jadących z Bydgoszczy przez miejscowość Lipka kierujemy się na współrzędne 53.537779, 17.246633 i jesteśmy tu

 

attachicon.gifkierunek jazdy dla tych jadących z Bydgoszczy.JPG

 

dla jadących z wybrzeża jadących przez Człuchów kierujemy się na te same współrzędne i jesteśmy tu i mamy dwie możliwości, jedna przez stację paliw drugą do skrzyżowana i ostro w lewo 

attachicon.gifbez tytułu.JPG

 

 

attachicon.gifkierunek dla tych jadących z wybrzeża.JPG

 

 

Gdy już się znajdziemy na ul. Gronowskiej to jedziemy aż zobaczymy drogowskaz który nakazuje nam skręcić w lewo w drogę gruntową i tak też czynimy  53.537921, 17.263760

 

attachicon.gifkierunek - skręt w lewo zgodnie z oznakowaniem.JPG

 

no i to by było na tyle jeśli chodzi o wskazówki dojazdu.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Jacku, dotychczas Mocarzowe baloniki wskazywały drogę , ale Twoja inicjatywa mnie rozwaliła. Wydaje mi się ,że nie możesz się doczekać i dlatego zaszalałeś. :]  :yay: .Jak dodasz jeszcze stanowiska fotoradarów w okolicy to bedzie komplet. :miga: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy trafisz, bo Jacek nie wytyczył trasy z Kwidzyna :]

No właśnie, ale już ją sobie przegooglowałem. Chcę tym razem dojechać od strony Barkowa (za Człuchowem) - tylko 9 km od głównej drogi 22 i na zdjęciach nie wygląda źle, a na pewno lepiej niż odcinek bezpośrednio z Człuchowa do Debrzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też.   :drink:  :slina:

 

Czy ktoś rozmawiał z obsługą ??


No właśnie, ale już ją sobie przegooglowałem. Chcę tym razem dojechać od strony Barkowa (za Człuchowem) - tylko 9 km od głównej drogi 22 i na zdjęciach nie wygląda źle, a na pewno lepiej niż odcinek bezpośrednio z Człuchowa do Debrzna.

 

 

Znam tą drogę , ale ostatnie kilka km. jest dość wąsko, ruch ogólnie niewielki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lista coraz dłuższa

 

  1. California 2
  2. Mocarze 2+1
  3. Miedzyniaki 2
  4. Miśki 2
  5. Orzesko 2
  6. Tymar i Drezynka
  7. arony 3
  8. Terenia , Maciek i Chili
  9. Werusie 2+2
10. Przemek70 2+1
11. Muzolfina 2+2
12. marfi x4
13. pawel_2407 + Małżonka + bliźniaki roczne
14. bobry 2 + bliźniaki
15. CIN CINO 2 + Chiko  
16. Margit  2+2
17. AdamkiTOR  2+2
18. Płatki 2+1
19. Parzusie 2+1
20. Jony 3220 + Dorotka
21. Orion 4 i 1 czworonozna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.