Skocz do zawartości

ELDDIS KNIGHSBRIDGE 500-5 UK


BeKa87

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

i przyszła na mnie kolej by zawitać w tym wątku.

 

Taka przyczepka ELDDIS KNIGHSBRIDGE500-5

http://www.ebay.co.uk/itm/1998-ELDDIS-KNIGHSBRIDGE-500-5-/121561809284?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item1c4da60184

 

cepka obejrzana przez mojego znajomego w UK. mimo naprawy dachu sucha w środku (było po deszczu) i nie wygląda by była naprawa spartaczona lecz jest pofalowana tapeta na suficie od wewnątrz( 2 ostatnie zdjęcia), tak samo brak oznak wypadkowych. jedynie co mnie martwi to to że nie jestem w stanie znaleźć więcej informacji o tym modelu jedynie są o 505-5. jak by ktoś znalazł jakieś info o niej np.DMC (MTPLM   uk)

co myślicie o tej cepce? więcej zdjęć powinno być jutro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się za bardzo na przyczepach angielskich, ale to co wiem to, że "angliki" są często w słabym stanie, ale za to cena za nimi przemawia. Czy tu cena jest rewelacyjna jak na anglika? Średnia, bo dochodzą koszty transportu.

 

Co zwróciło moją uwagę to przy toalecie na ścianie jest jakaś listwa, nie wiem czy jest oryginalna, w przyczepach z kontynentu takich nie ma.

A ten dach no to bywa różnie, czasem może to być np. zawilgocona tylko ta podsufitka i wtedy nie ma tragedii, gorzej jak jest przegniły cały dach. Dodam jeszcze, że jest to w miejscu gdzie nie ma żadnego okna czy wywietrznika, więc przeciek pewnie leży gdzieś dalej. Jeżeli dach gdzieś, popuścił to bym zdecydowanie poszukał czegoś innego.

 

Na plus terma gazowa i prysznic, ale to standard w anglikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przychylam sie do postow RadekNet i Kristofer.Odn.opisu w ogloszeniu,sprzedawca informuje; przyczepa "na czesci lub do naprawy",miala uszkodzony szyberdach,co spowodowalo podciekniecie wody.po wymianie przecieki ustapily,ale pozostalo trwale odksztalcenie podbitki sufitowej " Tak ze teraz masz pelen obraz tego,co Twoj znajomy chcial/a moze to on juz kupil/Tobie przyprowadzic-a moze on nie potrafi czytac?.Tak ze wilgoc to juz masz kolego niejako w pakiecie z przyczepa. Prosze nie zrozum mnie zle-sam mam tez przyczepe angielska,ale zadecydujesz Ty ,bo to sa Twoje pieniadze,ja tylko oparlem sie na opisie w ogloszeniu i tych paru fotkach,a angol sprzedawal ja uczciwie,bo wszystko opisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.