Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w ocenie przyczepy Lunar


Andrzej800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość jeśli źle zapytałem w nie odpowiednim dziale.

Jestem zainteresowany tą przyczepką http://allegro.pl/mala-i-zwrotna-przyczepa-kempingowa-lunar-poznan-i5035784623.htmlMam do sprzedawcy około 300 km i nie wiem czy warto jechać bo po zdjeciach zauważam w rogach przy kuchni jakby wilgoć a na kolejnych zdjeciach przy suficie odchodząca tapete. Może ktos był ogladać tą przyczepkę albo chociaz poradzi czy to warte jest. Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie będę słodził, gość mnie kiedyś mocno wkurzył tzn okłamał.

Sprzedawca to niechluj. Wstydziłbym się taki syf prezentować. Budka zaniedbana, zgnita w łazience i przedniej ścianie. Tylny panel nieudolnie doszczelniany.

Drzwiczki połamane, klapa bakisty też coś nie halo.

Nad drzwiami coś kombinowane, pęknięcia = osłabienie konstrukcji.

Wszystkie kliny w listwach i oknach wyłażą, to ohydnie wygląda.

 

Dawno nie używana, za funta kupiona.

Jeśli nadal Cię interesuje to uważaj na prawdziwy rok produkcji, żądaj niech poda pełny nr ramy.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! 

Swego czasu kiedy szukałem swojej budki oglądałem przyczepy tego sprzedawcy i powiem szczerze że nie widziałem nic godnego uwagi u tego sprzedawcy a już na pewno rzeczywistość bardzo mijała się z opisem. Osobiście nie polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za pomoc i zaoszczedzony  czas i kase na podróż :skromny:

Mam na uwadze bliżej mnie jeszcze taką http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-musterland-luxus-CID5-ID6F9Jt.html#bc1a8ca2b8byłbym wdzięczny za ocene ten przyczepki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą przyczepkę bym Ci odradził po pierwsze, że angielska po drugie widać, że dużo było w niej kombinowane. Obstawiam, że cieknie w kilku miejscach.

 

Jeżeli chodzi o LMC to ciut lepiej. Przyczepa z Holandii, więc na plus i ma przedsionek.

 

Na minus, wydaje mi się, że przednia klapa była malowana (jest jakaś za bardzo biała), ale nie mam co do tego pewności. Sprawdź jeszcze przednią ścianę od środka, bo też wygląda jak by ktoś ją pomalował.

 

Ogólnie nie masz co się spodziewać rarytasów za cenę 5,6 tyś. ale zdecydowanie LMC będzie lepszym wyborem. W tej cenie omijaj szerokim łukiem przyczepy z Anglii, bo na 90% znajdziesz tam zgniliznę. Moim zdaniem kup coś starszego ale w dobrym stanie. Nie patrz na rocznik, przyczepa z początku lat 80'tycgh nie będzie się znacząco różniła od tych z lat 90 ;) poza wyglądem, ale technologicznie jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMC - na zdjęciach niewiele widać ale przynajmniej producent jeden z lepszych. Poproś o szczegółowe fotki. Buda ze wszystkich stron, okna, bakista w środku itp.

Edytowane przez beruang (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym odpuścił za sama konstrukcję dachu

A dlaczego? Ten dach to monolit, bez łączeń, bardzo dobra konstrukcja, woda na dachu nie stoi, od razu ścieka.

 

No, już lepiej. 

Lord to poczciwa produkcja i chyba przedsionek w komplecie jest.

Trzeba jednak być czujnym, dobra budka sprzedałaby się szybko a ta stoi od czasów zielonych liści.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o ocene tej przyczepki http://olx.pl/oferta/burstner-club-kemping-kamping-5-60m-przyczepa-namiot-zobacz-transport-CID5-ID6L66t.html#a0545fb0a9jest ona niedaleko mnie. Cene dobrze można znegocjować i przyczepa ma możliwości rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o ocene tej przyczepki http://olx.pl/oferta/burstner-club-kemping-kamping-5-60m-przyczepa-namiot-zobacz-transport-CID5-ID6L66t.html#a0545fb0a9jest ona niedaleko mnie. Cene dobrze można znegocjować i przyczepa ma możliwości rejestracji.

 

Zdjęcia mocno "poglądowe". In minus - brak bakisty. Wady - dziura w poszyciu przy lewym kole i podejrzanie dużo uszczelniacza w dolnej części przedniego, lewego narożnika.

Dodatkowo zgniłe felgi sugerują, że stała gdzieś w  wilgotnym miejscu - trzeba zajrzeć pod spód. Moje mają 29 lat i nie ma na nich prawie rdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. No i kupiłem tą LMC http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-musterland-luxus-CID5-ID6F9Jt.html#bc1a8ca2b8Stan ogolny dobry. Sucha nie śmierdzi jak w innych jakie oglądałem i meble nie poniszczone. Cene jak sie okazało bardzo dużo znegocjować wiec nie brałem pod uwage takich rzeczy jak popsuta roleta czy brak przetwornicy i koła zapasowego. Dojechała lekko i bez problemowo ponad 100 km póki co. Sprawdziłem elektryke i pompki wszystko sprawne działa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.