Skocz do zawartości

Pierwsze Spotkanie Jezioro Tarnobrzeg 2015 maj 1-2-3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 379
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie pisałem o zmianie tylko o zastępstwie. Miałem na myśli opiekę nad dziećmi żebyś mógł zanurkować. A co będzie po nurkowaniu to już nie wnikam ;)

 

No tak ja za daleko wybiegłem z fantazją :yay: 

 

Bardzo się cieszę że załapałem się. Moje dzieciaki też już się nie mogądoczekać a ja z wrażenia zabrałem się za porządki w cepce i drobne remonty i szykuję się do sezonu :)

 

Jacenty wielkie dzięki :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oddawaj kolego tylko tych najbardziej przydatnych  :piwo:

Będę walczył by jak najwięcej dowieść :]

 

Właśnie będzie ktoś jechał z Krakowa lub okolic?? można się zgadać i razem pojechać :)

 

 

No tak ja za daleko wybiegłem z fantazją :yay:

 

Bardzo się cieszę że załapałem się. Moje dzieciaki też już się nie mogądoczekać a ja z wrażenia zabrałem się za porządki w cepce i drobne remonty i szykuję się do sezonu :)

 

Jacenty wielkie dzięki :blagac:

 

Kolego podobnie mam, jak tylko słońce się pojawiło to nie wytrzymałem i co chwile do cepki z każdą pierdołą, zbiornik z wodą zrobiony do przetestowania, teraz tylko czyszczenie i czekanie na pierwszy wyjazd :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że już większość załóg nie może się doczekać wyjazdu , :drive: to  tak jak i ja. Pewnie przyczyniła się do tego terażniejsza piękna  pogoda i długi przestój cepki . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie będzie ktoś jechał z Krakowa lub okolic?? można się zgadać i razem pojechać

 

 

 

Pewnikiem my będziemy jechać ale grzejemy na Słomniki / Proszowice / Koszyce. Jak wam pasuje to możemy turlać się razem    :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z Koszyc 79 na Sandomierz??

hmmm szczeże mówiąc bardziej myślałem o A4 a potem przez Mielec, mniej wąskich dróg... co Wy na to??

 

zależy z jakiej części krk startujesz, jak masz blisko do A4 to leć autostradą, dalej na Mielec szału nie ma, ale spokojnie przejedziesz

79 jest OK, poza 20km odcinkiem za Nowym Korczynem (dziury), trzeba uważać bo sporo policji jest na tej trasie, zwłaszcza odcinek do Koszyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z Koszyc 79 na Sandomierz??

hmmm szczeże mówiąc bardziej myślałem o A4 a potem przez Mielec, mniej wąskich dróg... co Wy na to??

 

Ja musiałbym przejechać cały Kraków więc odpada. 

Z tymi dziurami za N. Korczynem to nie ma tragedii. Jechałem niedawno. Po za tym odległość niewielka nie ma co się spieszyć.

 

 

79 jest OK,, trzeba uważać bo sporo policji jest na tej trasie, zwłaszcza odcinek do Koszyc

 

Dlatego pojawiam się dopiero w Koszycach   :]

My podobnie to się na pewno jakoś zgadamy i polecimy razem :drive:  :przyczepa:  :przyczepa:  :przyczepa:

No to będziemy w kontakcie. Na razie nie wiem jeszcze kiedy , o której i w jakim składzie wystartujemy   :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja prawdopodobnie będę leciał A4, tym bardziej że w pobliżu cepka stoi, trasę dobrze znam bo w pracy dużo jeżdżę i do Tarnobrzegu tez jeździło się :P

Wiec jakby ktoś chciał lecieć przez A4 i Mielec to zapraszam :)

PS. Widać że nie możemy się już doczekać :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że ekipa spragniona więc jak tylko nam pogoda dopisze to zapowiada się wspaniały integracyjny  weekend majowy :yay: . Od listopada do maja to jednak za długi przestój. Tak na marginesie kiedy planujemy jakieś ognisko :biwak: integracyjne?

Edytowane przez norka9 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie proponuje A4 jechac przez Dębice-Mielec-Tarnobrzeg duzo lepsza droga a raptem 15km dalej. Zjezdzajac na Tarnow pomiedzy Lisia Gora a Mielcem jest bardzo zla nawierzchnia.

 

Pozdrawiam i milego wypoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zapytanie czy oprócz ogniska jest w planie jakaś zabawa przy muzyce i czy już może wiadomo jak będzie rozwiązana sprawa kiełbasy i innych dodatków na to ognisko . Mam na mysli czy będziemy się składać czy każdy sobie indywidualnie . Pytam bo to taki czas że wszystko będzie zamknięte a jeżeli każdy dla siebie to trzeba kupić szybciej i wiecej . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.