Skocz do zawartości

Prośba o ocenę Burstner


JacekPol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym poprosić o ocenę tej przyczepy.

Zastanawiam się nad taką.

Czy ktoś może użytkował w przeszłości taki model ??

Co uważacie o Burstnerze ??

 

http://otomoto.pl/burstner-3853-club-idealny-stan-z-przedsionkiem-T4542667.html

 

 

Bedę wdzięczny za podpowiedź.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi nie pasuje - 5 osob w 350tce - chyba ze 1 dorosla i 4 dzieci w wieku nie wiecej jak 5 lat... cena taka ze biedzie mial z czego opuszczac...

 

Daruj sobie bo to handlarz - wpisz w google 502 603 999 i jest chyba 9 ogloszen od goscia z samochodami...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś identyczną budkę i tak, jak pisze Bartek jest to budka 3-os. Czwarta osoba (raczej małe dziecko) może doraźnie spać na piętrowym łóżku, które powstaje z rozłożonych szafek na tylnej ścianie nad stolikiem kawowym. Nie widać dokładnie całej tylnej ściany, ale u mnie wyglądało to tak:

 

post-1984-0-82000600-1422131404_thumb.jpg

 

Myślę, że tutaj wygląda to podobnie.

Nie ładowność 900 kg, a DMC 900 kg.

 

Minusem brak bakisty z przodu i brak dostępu z zewnątrz do schowków znajdującymi się pod łóżkami.

 

Fajnie szła za autem bo lekka :)

 

A że handlarz ?  100% pewności :ok:

Co oczywiście jej nie dyskwalifikuje, jeśli jest zdrowa.

Cena wg mnie trochę przegięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Myślalem ze to bedzie 4 osobowa jednak jezeli jest to 3 to daje sobie spokój.


A np Cena za Hobby Prestige 460 z 89r w bardzo ładnym stanie lecz poklejony silikonem przód i przednia szyba za 5,5tys zł jest dobrą ceną ??

pytam ponieważ szukałem podobnej i nie moge znaleźć nic aby znaleźć punkt odniesienia.

Edytowane przez JacekPol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku - przednie sciany w hobby - temat rzeka, jesli to byly dzialania profilaktyczne to moze warto, jesli juz sie dobrze pomoczyla w konstrukcji to, wierz mi jak ja slonko podgrzeje to umrzesz od smrodu... Fachowiec musialby ja pomacac i powachac... porpros na forum kogos z okolicy (uzypelnij profil) i podaj namiary na bude - doswiadczony pomocnik uchroni ciebie przed miną....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś ktoś słusznie zauważył iż jak jest mrozik, to wszystko co potencjalnie miękkie i zawilgocone, sztywnieje, ruchomość wątpliwych elementów spada, a i zapach może być niewyczuwalny :niewiem: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak bakisty to jedno a kibelka to druga.Zarówno bez jednego ani drugiego nie kupilbym budki,a zwlaszcza kibelek to nieoceniona i bardzo [rzydatna rzecz.A poza tym chyba srednio mu dala przyjemnosci skoro po 2 sezonach sprzedaje :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

poza tym chyba srednio mu dala przyjemnosci skoro po 2 sezonach sprzedaje :oslabiony:

No niekoniecznie trafne spostrzeżenie.

Kiedyś ja, zakochany w budkach zmieniałem je co sezon, zachłanny, zauroczony, zmieniałem na nowsze/lepsze/inne/lepiej mi dopasowane. Zawsze były to angielki a ostatnia była Niemiecka Knaus. Trochę jej żałuję bo nie nacieszyłem się, krótko miałem i na kampera zmieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przyczepa wygląda Ok jak na swój wiek.

 

Jak byś ją oglądał to zwróć uwagę na:

- Wszystkie stoliki są przykrytę czymś, może mają uszkodzenia.

- Z tyłu przyczepy są tablice odblaskowe (możliwe, że ktoś je zamontował tylko po to żeby zamaskować uszkodzenie), dobrze będzie jak pod obie zajżysz.

- Rura od nawiewu w toalecie, na 90% nie powinna tak leżeć.

 

Przedsionek wydaję się w bardzo dobrym stanie, ale mosz mieć np problem z małym miejscem na butlę. W polsce standart to 11kg, z tą możesz mieć wieksze problemy z wymianą.

 

Pozdraiwam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mosz mieć np problem z małym miejscem na butlę. W polsce standart to 11kg, z tą możesz mieć wieksze problemy z wymianą.

 

Mimo, że miejsce to nie wygląda na wielkie to jednak zapewniam, że ja nie miałem problemu z wymianą butli 11 kg. 

 

Myślalem ze to bedzie 4 osobowa jednak jezeli jest to 3 to daje sobie spokój.

 

Kolega już wcześniej przecież "odpuścił" tę budkę :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam podobną przyczepkę tylko starszy model 3804. Bez łazienki i szczeże mówiąc na mniejszej sypialni dwójka moich 11 letnich bliźniaków nie wysypiała się. Ale zbudowałem piętrowe łóżko i jest ok.

Ja poszedłem podobną drogą. Moja to model 3803 z 1987 roku. Czyli buda długość 380 cm i 3 osoby. Ta przyczepa z ogłoszenia jest na Allegro bardzo długo (charakterystyczne a zarazem tragiczne i raczej nie fabryczne umieszczenie koła zapasowego).

Indeks 3853 oznacza 385 mm długości buda i 3 osoby.

Pięć osób nie ma szans urzędować w tej przyczepce.

Edytowane przez Miodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.