Skocz do zawartości

Prośba o ocenę przyczepki Hobby Prestige 495


Michal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

 Pomijając firmę, która tę przyczepkę oferuje, mogę prosić o rzetelną opinię odnośnie tejże przyczepki:

 

http://manczak.pl/index.php?s=sprzedaz&subpage=pokazPrzyczepe&id=156

 

Pozdrawiam, Michał.

 

Witam !

Chyba trzeba by było być jasnowidzem :hmm:

Na jakiej podstawie ma być rzetelna opinia ?

Napisz Kolego z prośbą o konkretne fotki, w dobrej rozdzielczości, dużym rozmiarze i nie szafek, tylko newralgicznych miejsc.

Wszystko jest na forum. Sprzedający z całą pewnością wie, jak focić przyczepkę do sprzedaży ;)

Niewiele tu obecnie widać, ale jest np. pogięta narożna listwa alu (przednia, lewa ściana), być może pofalowany dach od str. wnętrza w przedniej części (mała sypialnia), ale to domysły, ponieważ na tych fotkach widać, "że nic nie widać" :P

IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Chyba trzeba by było być jasnowidzem :hmm:

Na jakiej podstawie ma być rzetelna opinia ?

Napisz Kolego z prośbą o konkretne fotki, w dobrej rozdzielczości, dużym rozmiarze i nie szafek, tylko newralgicznych miejsc.

Wszystko jest na forum. Sprzedający z całą pewnością wie, jak focić przyczepkę do sprzedaży ;)

Niewiele tu obecnie widać, ale jest np. pogięta narożna listwa alu (przednia, lewa ściana), być może pofalowany dach od str. wnętrza w przedniej części (mała sypialnia), ale to domysły, ponieważ na tych fotkach widać, "że nic nie widać" :P

IMHO

Chodziło mi o to, żeby nie była to odpowiedź typu "ale tania", "to z wypożyczalni", etc... :)

Napisałem już  w tej sprawie do osób oglądających przyczepki w Poznaniu i okolicach z prośbą o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem cena tej budki jest normalna jak na ten rocznik,nic podejrzanego w cenie nie widzę,ale mam wrazenie ,ze ją widzialem 2 lata temu w sezonie w Rewalu,moze sie mylę ale myślę,że byla przez tan czas wynajmowana.Nie twierdzę,że nie warta jest kupna,nie znam jej stanu,ale jesli ja bym szukal przyczepy to takiej bym nie kupil.Ale to jest moje zdanie,być moze subiektywne. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie ,ze ją widzialem 2 lata temu w sezonie w Rewalu

 

 

Chyba sie tu nie mylisz

 

Ale do osób kupujących. Sprzedający jest handlarzem, prowadzi wypozyczalnie i akurat wiekszośc przyczep u tego Pana ma swoja historie. Czesc jest juz po kolizjach mniejszych lub wiekszych sprowadzona. Sam naprawia, Jak trzeba to rozbiera do zera i od nowa wszystko składa do porzadku. Wiec przy zakupie musicie miec to na uwadze. Jednym to pasuje innym to przeszkadza. Tak to wygląda.  Ocena nalezy do was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sam sprawdz masz tylko 70 -km i będzie wszystko jasne.

Tak do końca to chyba nie będzie jasne nawet po oględzinach ,jasne stanie sie pewnie po jakimś czasie od zakupu dlatego ja z takiego źródla nie kupowałbym mimo wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolega ma racje abys ten kawałek sam sie wybrał. Moze jak nie ta to wpadnie tobie w oko inna przyczepa. Troche przyczep ma wiec akurat coś ciekawego tobie "podejdzie" Ponadto weź ze sobą aparat i na miejscu zrob zdjecia tych przyczep ktore tobie najbardziej odpowiadają i ewentualnie to czego ty nie zauwazysz to koledzy z forum podpowiedzą.

Takie jest moje zdanie.

 

Wiesz to zawsze inaczej wyglada jak sie towar "pomaca" tez moze zauwazysz ze szukasz cos wiecej niz na obecna chwile.

Pozdrawiam

Edytowane przez Helmut (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu taka tania :hmm:

Bo to dziadostwo nie z tej ziemi.

Nie warta uwagi, bowiem stan bardzo dobry trudno jest znaleźć nawet w salonie w nowych a nie bardzo dobre tam też nawet się zdarzają, a to stara buda jest, nie wierzę że bez defektów. Zatem kłamstwo. Tyle mój subiektywizm.

Obiektywnie natomiast - nie wygląda źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda sytuacja jest inna i cena też ma znaczenie Ostrożnym trzeba być zawsze  i wszędzie, ale prawdopodobieństwo dobrego zakupu jest większe niz od handlarzy czy w wypożyczalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.