Skocz do zawartości

Czy ktos z Poznania może pomóc?


stef

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jestem z Białegostoku i poszukuję kogoś kto pomógł bym mi we wstępnej ocenie sprzętu w Poznaniu. Ja muszę przejechać całą Polskę by zobaczyć sprzęt, a jak wiem z doświadczenia... 70% to lipa i szkoda kasy na taki podróże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit, na razie Dziękuję za zainteresowanie. Już Helmut i Andrzejo19 zajęli się tematem, wiec nie ma co mnożyć zainteresowania. Zaczekam do poniedziałku, co chłopaki powiedzą. Jak ok to wsiadam w jakis pociąg i lecę do Poznania, w każdym bądź razie napiszę jaki wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Stef podał namiar na pw  lecz kamperek którego tak namietnie szuka to połatana puszka która jest prawdopodobnie starsza jak nadwozie pomalowana wałkiem  ze starymi oponami dziurawym brodzikiem i elastycznem dachem.,moze Stef wrzuci linka to sami ocenicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję. Jak mówiłem, dzięki Wam zaoszczędziłem kupę czasu i pieniędzy. !! Jeszcze raz Wielkie podziękowania i stwierdzam, że mam super przyczepę :)

 

Tak se myśle :hmm:  dlaczego kusi cię przesiadka na kampera (w tej kwocie) skoro masz super przyczepe? ja się na kamperach nie znam ale mi sie zdaje że za kwote 20+ to można kupić sztrucla który ani nie pojedzie ani nie pomieszkasz ... :niewiem:  utwierdzają mnie w tym stwierdzeniu oferty które wrzucają forumowicze Na moje żeby zacząć myślec o kamperze to trzeba przeznaczyć ponda 50tyś zł bo za 20 to dobrą przyczepe kupisz a nie kampera :niewiem:  ale oczywiście moge sie mylić ;)  sugeruje tylko trzy razy pomysleć zanim raz kupisz :piwo:  powodzenia :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit zaczynam myśleć tak samo. I tak już kwotę podniosłem w stosunku do roku ubiegłego... i dalej chyba muszę podnieść. Można kupić coś za 20-30 tyś zł i to coś fajnego ale trzeba mieć dużo szczęścia i dobry refleks. Poza tym trzeba mieszkać w innej części kraju. Tu na Podlasiu nic nie ma, a jak jest to rupieć. Przynajmniej do takiego wniosku dochodzę po roku bardzo intensywnych poszukiwań.

Jak już coś znajdę, wezmę urlop to okazuje się, ze sprzedany. Dobre oferty szybko schodzą i nikt nie będzie nam nie czekał aż dojadę w drugi koniec Polski.

 

A dlaczego kamper... nie chcę się już powtarzać bo o zaletach i wadach pisze się na forum bardzo dużo, ale dodam: więcej swobody, łatwiejsze podróżowanie i wygodniejsze dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestes zdecydowany na tą przesiake to może szukaj na pokrewnych forach :hmm:  od użytkownika forumowicza zdaje mi sie bedą wieksze szanse na jakiś dobry zakup ;)

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.