Skocz do zawartości

Dalmacja północna / środkowa - fajny kemping


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Artur ja mogę Ci wypożyczyć zegareczek do WCetów. hihihi jakoś się zawieruszył I pozostał na przyszłość.. :) my byliśmy na tym Campie 3razy I zawsze sentymentalnie wrócilibyśmy..

dawniej się nazywał Puntizella a teraz Briuni.. :)

Commander jeżeli byś znał takie kempingi w Włoszech to daj namiary..

Artur na kempie masz markecik, płatność kartą, zespół do nurkowania, I etc.

Miejsc jak napisał Commander jest zawsze pod dostatkiem - co jedynie przyjazd po północy bo liczą sobie za dobę.

jedynie co to małe racje  lodów dają w kawiarence.

 

 

Zegareczek :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Prapratno za Ston - zacieniony oliwkami , piasek na plaży i w wodzie po bokach plaży skałki .

Tylko że to nie D. północna ani środkowa hihi, ale w sumie Istria też się pojawiła, może będzie zmiana kierunku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejścia do infrastruktury sanitarnej są na taki basenowy zegarek...

Kemping jest duzy a niekoniecznie zatłoczony. jest gdzie pograc w piłkę, kosza itd. są miesaca z grilami betonowymi, sprto alejek do jazdy rowerem i wszystko w cieniu. nawet jedna z plaż jest mocno zacieniona pochlającymi się nad wodę sosnami.

Polecam miejscarejon z numerami ok. 50.

Na kempingu kupisz sporo: pieczywo, warzywa i owoce, wodne mamidła, lody. Wszystko w cenach niższych niż w marketach w pobliskiej Fazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to nie D. północna ani środkowa hihi, ale w sumie Istria też się pojawiła, może będzie zmiana kierunku?

Niestety nie będzie zmiany kierunku, bo jedziemy nie sami, ale na pewno w 3 rodziny, na 75% w 4 rodziny a na 50% w 5 rodzin - więc to tłum ludzi i na zasadzie kompromisu kierunek mamy obrany i nie będziemy zmieniać :) Przy tylu osobach pewne ustępstwa trzeba poczynić :) Stąd wyszła właśnie Dalmacja Północna / Środkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam namiaru telefonicznego do właściciela kempu EDA, którym jest były kapitan żeglugi, Sam kemping jest mały. Jednak dla waszej grupy wystarczy bez problemu. 10 może kilka więcej zestawów wjedzie. Połowa kempu zacieniona. Największym plusem jest Brodarica. Fajna promenada spacerowa, żwirkowa plaża (dzieci) do kąpieli w połowie Brodaricy, przeprawa na wysepkę Krapajn, sklep ok. 1oo m od kempingu ze wszystkim, wiele ciekawych knajpek Jedno z najlepszych targowisk  w Chorwacji - w Sibeniku. Baza wypadowa na Krk, Split,Trogir. Można, przy zacięciu do zwiedzania, jednodniowe wyprawy  do Dubrownika, na Hvar. Biograd też fajne miasto do pobytu, jednakże w sezonie ,, kupa luda''. W Brodaricy, za kościołem jest drugi kemping też mały kameralny ale do morza ok.200 metrów, z Eda 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam namiaru telefonicznego do właściciela kempu EDA, którym jest były kapitan żeglugi, Sam kemping jest mały. Jednak dla waszej grupy wystarczy bez problemu. 10 może kilka więcej zestawów wjedzie. Połowa kempu zacieniona. Największym plusem jest Brodarica. Fajna promenada spacerowa, żwirkowa plaża (dzieci) do kąpieli w połowie Brodaricy, przeprawa na wysepkę Krapajn, sklep ok. 1oo m od kempingu ze wszystkim, wiele ciekawych knajpek Jedno z najlepszych targowisk  w Chorwacji - w Sibeniku. Baza wypadowa na Krk, Split,Trogir. Można, przy zacięciu do zwiedzania, jednodniowe wyprawy  do Dubrownika, na Hvar. Biograd też fajne miasto do pobytu, jednakże w sezonie ,, kupa luda''. W Brodaricy, za kościołem jest drugi kemping też mały kameralny ale do morza ok.200 metrów, z Eda 10.

Namiar telefoniczny już mam - w jakim języku można z nim porozmawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać w poprzednim wejściu o pięknej zatoce w Grebasticy z wieloma małymi przydomowymi kempami oraz o moim ulubionym w Chorwacji kempie Tomas koło Sparadici, W samym Sparadici też są małe kepmpingi ale z trudnym wjazdem dla przyczep.


Seba222 mijamy się z informacjami, po Polsku też się porozumiesz.Powodzenia kiedyś też planowałem wyjazdy wakacyjne do Chorwacji na Sylwestra. Na kempie Eda byłem dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt bardzo blisko do plaży ale kemp. EDA od plaży dzieli uliczka, po której poruszają się pojazdy, wąska plaża od ulicy oddzielona tylko kilkucentymetrowym murkiem. Warto wziąć ten defekt pod uwagę szczególnie jadąc z dziećmi. Mi osobiście jakoś nie odpowiada plażowanie na ulicy :/ 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulica obok EDY to  wewnętrzna droga do posesji.Pojazdy jeżdżą ale jest ich w ciągu dnia niewiele. Trochę więcej ludzi w sobotę. Glówna droga jest powyżej. Kemp Tomas ma kiepskie dojście do kąpieli dla dzieci, aczkolwiek widziałem wiele rodzin z maluchami. Na kempie  słychać z drogi niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.