Skocz do zawartości

witam wszystkich i proszę o pomoc


rozek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim, mam na imię Grzesiek i jestem z Białegostoku. Niedawno podjęliśmy z żoną decyzję o  kupnie naszej 1 przyczepy. No i zaczęły się problemy, tak to jest jak się kupuje i nie wie co. Poczytałem porady na forum i jestem trochę mądrzejszy - ale tyko trochę. Wpadła mi w oko pewna przyczepa- i tu chcę poprosić o pomoc - czy może ktoś oglądał tą przyczepę, zna ją czy firma która sprzedaje jest w miarę normalna no i czy ogólnie dany producent i model przyczepy jest polecany i jaką ma opinię wśród użytkowników. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi. Link: http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-fleurette-2001rok-skladany-dach-zarejestrowana-CID5-ID6qWzn.html#776b83e5fe

Edytowane przez rozek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm  :hmm: cena jak za ten rocznik i wyposażenie moim zdaniem nie jest wysoka, tyle że jesli to ma być na was dwoje to czy taka wielka jest potrzebna a jak już ma być taka wielka to proponuję zabrać kogoś ze sobą co siedzi w temacie lub poprosić kogoś z forum co mieszka w okolicy tej cepki żeby podjechał i rzucił okiem czy wycieczka bedzie warta tego sprzętu ja osobiście bym jej nie kupił ze względu na ten podnoszony dach ale są gusta i guścidła moim zdaniem taki dach to moe być nie potrzebny i upierdliwy problem  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem podobną przyczepe w Italii (tylko troche krótszą, firma RAPIDO).

 

Niewątpliwą zaletą są małe opory powietrza podczas jazdy (pewnie i masa przyczepy)

W tej francuzi mieli rolete mocowaną do rozkładanego dachu,więc była troche wyżej.

Daszek letni bedzie kilka cm nad drzwiami.

 

o zalinkowanej:

Ogólnie w środku miejsca mało, szafki nisko (i niskie), szerokosc to chyba 2m, napewno nie na 5 osob,

a na dłuższych postojach w trasie nie bardzo widze zeby to rozkładać.

 

  • Fleurette Make
  • Tamaris 42 pop up Model
  • 4Berth
  • 2000Year
  • France Origin
  • 900 kg MTPLM
  • 750 kg MIRO
  • 2m / 6'7" Width
  • 4.35m / 14'3" Int. Length
  • 5.8m / 19'0" Ext. Length

post-14460-0-06205000-1418338896_thumb.jpg

Edytowane przez mcmaly (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamy podobną butke  tylko 380 cm . Fajna lekka buda mały opór powietrza tylko to przyczepa na ciepłe dni brak ogrzewania i bardzo cieniutkie sciany . Nasza nam daje dużo frajdy na szybkie wyjazdy , sprawdz łączenia i uszczelki na zewnącz lubią pękać po zimie ,a w czas nie wymienione to już problem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ta odbudowa była zrobiona z głowa i sensownie to czemu nie (przynajmniej ja tak uważam).

Ale to da się ocenić tylko podczas oględzin. 

Widzę, że dobrze szukasz ale i tak napiszę. 

Na 3 osoby musza być minimum dwa spania (duże + małe). . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Jeszcze w kwestii pierwszej przyczepy. Akurat jestem świeżo po poszukiwaniach i podobny układ jak w tej budzie, też przez chwilę rozważałem, bo była dobra oferta. A skład mamy taki sam jak Wy. Jednak po namyśle - odrzuciłem go. Jest ciasno i na dodatek dzieciak śpi w przejściu, bez możliwości oddzielenia się, choćby zasłonką. Szukaj czegoś z przeciwległymi spaniami. 

 

Pozdrawiam


zgodnie z sugestią kolegi Commander będę wklejał to co wpadło mi w oko - coś takiego mnie zainteresowało - nie najnowsza ale po remoncie. Czy warto iść w temat remontowanej przyczepy ?

http://otomoto.pl/hobby-hobby-T4517749.html

 

Oj, ta dużo starsza i automatycznie mniej nowoczesna.... choć, widać, że właściciel dużo pracy w nią włożył. Cena dość wysoka jak za ten rocznik i pytanie czy warto dać tyle, właściwie za dołożone przez właściciela gadżety?  :hmm: Czy lepiej poszukać nowszej/nowocześniejszej....  :hmm:

Niewątpliwą zaletą jest markiza  :ok:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za pytanie laika- co ma nowocześniejsza czego ta nie ma?

 

Odpowiem na przykładzie:

 

A czym się różni np. Astra I od Astry III? Albo Golf II od Golfa IV ? Teoretycznie i to i to jedzie, ma kierownice pedały i silnik. Ale różnica jednak jest  :]

I podobnie jest w przypadku przyczep. 6-7 lat różnicy wiekowej, to często przeskok o lata świetlne, w wykończeniu, "dizajnie" itp  :]  A często i w wyposażeniu....

 

Kapujesz ??  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.