Skocz do zawartości

prysznic turystyczny


haras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukałem :swieca:  na forum coś na temat tego natrysku ale nie miałem szcześcia znależć  :oslabiony: 0-0815008N.Pack.jpgchce kupić coś takiego, tylko nie wiem jak to się spisuje, na początek działał by na zewnątrz cepki  ale w puzniejszym czasie bede robił w cepie kabine prysznicową i też chciał bym go zamontować, chodzi mi o opinie jak to sie spisuje jak ktoś miał lub ma coś tekiego  :zarowka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam podobny zestaw, sprawdzał się na polu kempingowym właśnie na zewnątrz przyczepy. Pompka troszke słaba nie ma siły podać wody na wysokość ok 2 m. Jeśli bańke z wodą podniesiemy wyżej jest już lepiej. Spłukanie długich włosów u kobitek nie sprawiało problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cos takiego. wszystko OK, tylko po jednym sezonie szlag trafił pompkę. Generalnie pomysł dobry ale zdaje sie, że używanie ciepłej wody niewskazane - mam wrażenie, że to jej zaszkodziło. Wymieniłem na normalną, taką z przyczepy i hula :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego

 http://www.jula.pl/catalog/wypoczynek/wypoczynek/namioty-i-kempingi/toalety-i-prysznice/prysznic-turystyczny-campingowy-604019/.

Sprawdziło się. Przyklejam na szybę słuchawkę , pompkę w konewkę z wodą i działa ze ho ho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja taki 

http://allegro.pl/zw64-prysznic-solarny-turystyczny-20l-kempingowy-i4784658938.html

 

podgrzewanie wody w zależności od nasłonecznienia :)

ciśnienie to już czysta grawitacja  


Witam szukałem :swieca:  na forum coś na temat tego natrysku ale nie miałem szcześcia znależć  :oslabiony: 0-0815008N.Pack.jpgchce kupić coś takiego, tylko nie wiem jak to się spisuje, na początek działał by na zewnątrz cepki  ale w puzniejszym czasie bede robił w cepie kabine prysznicową i też chciał bym go zamontować, chodzi mi o opinie jak to sie spisuje jak ktoś miał lub ma coś tekiego  :zarowka:

 

http://allegro.pl/turystyczny-prysznic-umywalkowy-do-umywalki-wawa-i4798297962.html

 

do późniejszej kabiny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego

 http://www.jula.pl/catalog/wypoczynek/wypoczynek/namioty-i-kempingi/toalety-i-prysznice/prysznic-turystyczny-campingowy-604019/.

Sprawdziło się. Przyklejam na szybę słuchawkę , pompkę w konewkę z wodą i działa ze ho ho

Też korzystam z takiego prysznica i cała rodzina zadowolona. Jak woda jest zbyt zimna to podgrzewam i nic złego się z pompką nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim miescie nie ma sklepu jula na alledrogo znalazłem taki tyle że droższy o 30 zł. ciekawe czy wysyłaja z tego sklepu towar czy tylko zakup osobisty, bo tak szczerze to za te 60 zł. + koszt przesylki to bym kupił ten natrysk. :hmm: prubowałem się do nich dodzwonić ale jakoś nie mam szcześcia albo  zajęte albo nikt nie odbiera  :oslabiony: napisałem mail do nich zobacze czy bedzie jakiś odzew z ich strony

Edytowane przez haras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie może nie typowe pytanie do kolegów co są w ich miastach sklepy JULA , czy kupił by mi któryś z forumowiczów taki natrysk o którym mowa w temacie i podesłał pod wskazany adres oczywiście jeśli to nie sprawi kłopotu, pokrywam wszystkie koszty zwiazane z ta "operacją", nie ukrywam że cena jest kusząca i chciał bym ten natrysk kupić osobicie ale w moim mieście nie ma jeszcze takiego sklepu jak JULA a jechać po to, to wiecej przejazd bedzie kosztował jak to wszystko warte

Edytowane przez haras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam tego prysznica od 3 sezonów i jest ok. Do niego mam jeszcze kabinę prysznicową z Decathlon.  Małzonka używa go jeszcze do mycia garów na zewnątrz budki. Generalnie prysznic robi dobrą robotę. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam tego prysznica od 3 sezonów i jest ok. Do niego mam jeszcze kabinę prysznicową z Decathlon.  Małzonka używa go jeszcze do mycia garów na zewnątrz budki. Generalnie prysznic robi dobrą robotę. Polecam

 

 to już postanowione zakupuje ten sprzęt bo z tego co czytałem kilka opinii to wart swojej ceny, a co do kabiny to masz ja w cepie zabudowaną czy jakaś rozkładana na zewnątrz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam cepkę bez łazienki. Kabinkę rozbijam na zewnątrz i używam jej jako wc i łazienki. Sprzęt latem naprawde daje radę.

 

a czy możesz pokazać ta kabine jak masz jakieś fotki bo ja bede też na początku sezonu używać tego natrysku na zewnątrz i się zastanawiałem jak zrobić jakiś parawan, kibelek mam kasetowy w cepie a prysznic to w dalekiej przyszłości jak bede miał na zrobienie jego fundusze

haras mogę Ci go kupić o ile nie śpieszy Ci się z zakupem :hmm:

Jak coś to zapraszam na PW.

 

już na pisałem na PW  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy możesz pokazać ta kabine jak masz jakieś fotki bo ja bede też na początku sezonu używać tego natrysku na zewnątrz i się zastanawiałem jak zrobić jakiś parawan, kibelek mam kasetowy w cepie a prysznic to w dalekiej przyszłości jak bede miał na zrobienie jego fundusze

 

Chodzi z pewnością o takie cudo http://www.decathlon.pl/kabina-seconds-id_8300695.html . Na allegro można to wyrwać za połowę ceny, szukaj pod hasłem namiot przebieralnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.