Skocz do zawartości

Przyczepa 12-17 tys.


kuba2222

Rekomendowane odpowiedzi

w temacie sprzedawcy - byłem oglądać na żywo dwa razy rózne przyczepki - sprawia wrażenie konkretnego i sensownego , towar na placu też w porządku 

Również nabyłem u goscia  i na ten czas jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do listy rozważanych dodaję forumową

 

http://forum.karawaning.pl/topic/17905-s-knaus-sudwind-8605-dmc-1200kg/

 

Czekam na więcej info od Pszczoły, a tymczasem może ktoś ją zna z bliska?

@kit to pytanie szczególnie do Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do listy rozważanych dodaję forumową

 

http://forum.karawaning.pl/topic/17905-s-knaus-sudwind-8605-dmc-1200kg/

 

Czekam na więcej info od Pszczoły, a tymczasem może ktoś ją zna z bliska?

@kit to pytanie szczególnie do Ciebie ;)

 

Znam ją na wylot :]  i powiem tak, ja bym ją jeszcze raz kupił :ok:

 

Zapytaj Pszczoły czy ma zestaw zdjęć jakie mu wysyłałem przed sprzedażą a dokładnie ją sobie obejrzysz ;)  Ja wieczorem przejże i może gdzies mam te fotki :hmm:  Jest jeszcze gdzieś tu na forum temat tej przyczepy to możesz się co nieco dowiedzieć ;)

 

edit; tu temat ogólny http://forum.karawaning.pl/topic/5531-kolejny-knaus-kitk%C3%B3w/ ale w są jeszcze dopowiednie tematy w działach technicznych, więc trzeba poszperać

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szperam i czytam, mam też już foty i wszelkie info od Pszczoły - jedyny mój problem na dzień dzisiejszy to odległość ponad 500 km w jedną stronę, ale jak nic nie trafie w bliższej okolicy i w bliskim czasie to rozważę poświęcenie 2 dni urlopu na objazdówkę po naszym pięknym kraju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku zastanów się. Co to jest 500 km? Nic.

Ja też jechałem spod Gdańska do Białegostoku po przyczepę, a nie byłem pewien co tam zastanę.

Nie polecam tej konkretnej budy bo jej nie znam. Ani na plus ani na minus - nic o niej nie wiem więc się nie wypowiadam. Jeśli jednak Ci odpowiada to jedź bo stracisz duuużo więcej czasu i pieniędzy na paliwo jeżdżąc oglądać zgniłki w okolicy. Też jeździłem i miałem już dość.

Te 500 km to jest akurat na wycieczkę wcześnie rano i wieczorem jesteś w domu z budą. Dwa dni urlopu nie są potrzebne, chyba że drugi na leczenie kaca po opijaniu sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba ja też nie mam w tym interesu by budke zachwalać, zresztą znam jej stan sprzed dwóch lat więc nic konkretnego nie powiem Troszke się jednak orientuje w rynku i stanie przyczep w polsce i te 500km nie byłoby dla mnie problem Sam podczas poszukiwań budki (opisane na forum) pojechałem m.in. do Olsztyna a okazało siuę że gość "zapomniał" o kilku "szczegółach" więc i na takie wycieczki trzeba brać poprawki

 

Poprostu dopytaj jak najwięcej, oglądaj fotki i myśl :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kitek oglądał tę budkę przed zakupem kilka (jeśli się nie mylę 8) godzin. Sprawdził wszystko, co się dało. Wiem też, że szajsu nie kupił. Fakt - było to kilka lat temu. Czy jej stan się zmienił ? To wie tylko sprzedający. 

Jestem jednak pewien, że ja bym pyknął te kilkaset kilometrów, aby kupić budkę, a nie próchno :ok:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan się nie zmienił, no gdyby był licznik km to by trochę podskoczył. Dbam o swoje rzeczy-czy samochody czy przyczepę....bo na to trzeba było zarobić! A nie chciałem się z nią rozstawać,ale jak pojeździłem trochę to realia i porzeby się zmieniły. Mam już drugą kupioną, jechałem po nią 100km  :]  A zimuje cepka tak :

 

post-10353-0-07741700-1417599580_thumb.jpg

Edytowane przez Pszczola (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że te 500km to nie tak znowu sporo - problem w tym, że kolejne 2 weekendy mam pewne obowiązki rodzinne, ktorych nie przeskoczę. Plan jest taki, że jak już miał bym jechać tak daleko, to chciałbym zobaczyć choć ze 2-3 przyczepki po drodze i jeszcze odwiedzić znajomych, stąd 2 dni urlopu. Najważniejsze to żeby się udało kupić przed świętami, żeby było gdzie wigilie zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak70, daj spokój, też byłem "mocno niepewny", gdy kupowałem swoją pierwszą wymarzoną cepkę :look:  Dzięki takim ludziom jak KIT i pewnie wielu z WAS nie umiera wiara w porządnych sprzedających, że jak jedziesz, to wiesz czego się spodziewasz...a nie- nie bita/-y, nie malowana/-y (patrz samochód), licznik nie cofany, etc. A po za tym Kolega ma jechać na 2 koniec naszego świata... też bym się zastanawiał.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna Hobby :)

 

http://otomoto.pl/hobby-540-uk-excellent-T4415557.html

 

Układ jak dla mnie idealny - żona z dziećmi w mniejszym pokoju, teściowie na podkowie, a ja w przedsionku :)

 

Powiem tak ...

Mam ten układ wnętrza w swojej hobbitce i da się spać nawet w 6 osób bez większego problemu ... dzionek i tak się spędza na zewnątrz.

Układ ten sprawdza się podczas podróży w 6 a jeszcze lepiej w 2+2 osoby.

Poprzednią hobbitkę zastąpiłem większą ze względu na dzieci i możliwość oddzielenia sie od nich kiedy już śpią.

Rewelacyjne rozwiązanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robak70

Wszystko mi odpowiada, tylko brak czasu żeby pojechać tak daleko i dlatego nie będę się określał. Jak znajdę czas i jeszcze będzie aktualne, to sie umówie z Pszczołą, ale do tego czasu może być tak, że znajdę coś blisko, albo Pszczoła sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach intensywnej pracy wracam do poszukiwać - niestety do końca roku nie ma szans na dalszy wyjazd, więc szukam stosunkowo blisko (do 100km).

 

Miałem na angielki nie patrzeć, ale wiecie jak to jest... kobiety je lubią i tak oto moja żona wyszperała takie coś:

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-abbey-gts-vogue-416-5-osobowa-1997-r-CID5-ID89nkZ.html

 

Dostałem od sprzedawcy zdjęcia dużej rozdzielczości, jak uda mi się je gdzieś załadować to podlinkuję.

Co myślicie o tym modelu?

 

Przy okazji zmieniłem też kryteria wyszukiwania i znalazłem taką oto przyczepkę, która z kolei mi się spodobała - szczególnie ze względu na niską cenę ;) A wiadomo że niższa cena, to więcej $$$ na :piwo:

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-fendt-CID5-ID7cAQd.html#0b1b768857

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.