Skocz do zawartości

MONZA 380/2 - szukam wszystkiego o tym modelu!


Kondzio79

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Mam ogromną prośbę, zostałem szczęśliwym posiadaczem MONZA 380/2 i szukam wszelkiego rodzaju informacji o tej przyczepie, będę wdzieczny za każdą informację, chcę sprawdzić od kiedy były produkowane, jakie mialy podstawowe wyposażenie itd. Nie posiadam żadnych zbiorników na wode i chciałbym sie dowiedziec czy były one montowane na zewnątrz, jeżeli tak to w jaki sposób itd. Jako laik w temacie z góry dziekuje za wyrozumiałość i podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeslij jakieś fotki to bedzie można coś ci doradzić co do tych pojemników na wodę, ale powinny by w którymś wyrku jak nie masz bakisty na zewnątrz  :hmm: jeszcze możesz poszukać a googlarce lub możesz poszperać na forum może coś bedzie na ten temat

Edytowane przez haras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi :)

http://olx.pl/oferta/abi-monza-380-2-CID5-ID71zdb.html

jak sie nie myle to powinna być pompka nożna koło zlewu,a zbiory w skrzyni pod łóżkiem

ta przyczepa z linku jest ciut inna, ale w ten deseń, nie mam z przodu pojemnika na butle. Co do pompki to rzeczywiście jest nożna koło zlewu, ale pod spodem sprawdzałem nie jest ona podłączona nigdzie, wiec obawiam się ze układ wodny jest zdemontowany, bo w skrzyni nie znalazłem pojemników na wode :( załączam kilka fotek, jak jeszcze cos ktoś ma jakies info w temacie tej przyczepy, bede wdzieczny za odpowiedzi.

post-18051-0-71293000-1417513123_thumb.jpg

post-18051-0-50560400-1417513126_thumb.jpg

post-18051-0-95934100-1417513127_thumb.jpg

post-18051-0-97343600-1417513129_thumb.jpg

post-18051-0-92481500-1417513131_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Odn.tej przyczepy,to nie mam ,ale byly one tutaj b.popularne,ze wzgledu na swoja mala mase wlasna.Sa one wyposazone w sposob dosc spartanski,ale ich atutem byla trwalosc i przestrzen wewnatrz.jezeli chodzi o zbiorniki wody,to posiadaly one na zewnatrz przyczept takie gniazdo /a niektore waz/gdzie podlaczalo sie waz zakonczony zaworem zwrotnym,i umieszczalo sie ten waz w zbiorniku z woda-moze to byc np.jakis plastikowy kanister,banka.Na tym wezu byla nakladka-kapturek,ktora zapobiegala przedostawaniu sie zanieczyszczen z zewnatrz,ktora to nasuwalo sie na wlew/otwor tego kanistra.Nastepnie trzeba zalaczyc w przyczepie pompe /jest to wylacznik na rozdzielni pradu/i juz mozna uzywac kranu.


Ale z tego co teraz zauwazylem,to masz chyba zbiornik ew.podlaczenie wody za tymi bocznymi drzwiczkami z pr.strony przyczepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.