Skocz do zawartości

Czy to lmc 560


MATI359

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś może mi powiedzieć jaki to jest model lmc bo sprzedawca podaje że to lmc 560 ale ja przekopałem sporo w internecie i  niemogę znalezć nigdzie takie 560 dwuosiowe. 

Link do ogłoszenia :http://otomoto.pl/lmc-560-lozka-pietrowe-T4358948.html

Jak ktoś wie to proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica czy to model 560 a jest np 600 :niewiem:  czy literki maja dla Ciebie jekies znaczenie? Ważne by budka była w dobrym stanie i Tobie odpowiadała a czy w DR będzie wpis 560 czy np 600 to raczej bez różnicy :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem, zajrzyj do przedsionka, jest szeroka osłona kół, ale buda 96r i ta którą zapodałeś też na ten rok modelowy wygląda.

http://www.marktplaats.nl/a/caravans-en-kamperen/caravans-lmc-en-munsterland/m841990785-te-koop-lmc-560-mdk-de-luxe.html

W 1998r szły już szerokie srebrno/szare pasy.

Więcej nic ci nie wyczaruję, ale dowiedz się skąd sprowadzona, wbrew pozorom to ważne.


A co za różnica czy to model 560 a jest np 600

...

Kit, ale Kolega szuka drugą taką, nie chodzi o długość podłogi tylko o to, czy ta wskazana wyszła w jednym egzemplarzu czy wał jakiś jest.

Stawiam na drugie, spostrzeżenia nieco wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica czy to model 560 a jest np 600 :niewiem:  czy literki maja dla Ciebie jekies znaczenie? Ważne by budka była w dobrym stanie i Tobie odpowiadała a czy w DR będzie wpis 560 czy np 600 to raczej bez różnicy :hmm:

Dzięki za dobre słowo masz rację aby wszystko było w porządku

Pozdrawiam serdecznie

Chyba znalazłem, zajrzyj do przedsionka, jest szeroka osłona kół, ale buda 96r i ta którą zapodałeś też na ten rok modelowy wygląda.

http://www.marktplaats.nl/a/caravans-en-kamperen/caravans-lmc-en-munsterland/m841990785-te-koop-lmc-560-mdk-de-luxe.html

W 1998r szły już szerokie srebrno/szare pasy.

Więcej nic ci nie wyczaruję, ale dowiedz się skąd sprowadzona, wbrew pozorom to ważne.

Kit, ale Kolega szuka drugą taką, nie chodzi o długość podłogi tylko o to, czy ta wskazana wyszła w jednym egzemplarzu czy wał jakiś jest.

Stawiam na drugie, spostrzeżenia nieco wyżej.

Dzięki, mam nadzieję żę nie jest to jakiś przekręt bo fajna przyczepka jest. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tak poglądowo:

Przeglądnąłem wykaz 1998 i akurat 560 nie widnieje w wykazie jako Tandem , a mam tutaj tylko 570,575, 580,610 ,620, 625, 680,  685 - wszystkie dwuosiowe

Mam Ambasador 560E, Luxus 560MDK, Lord 560E - wszystkie (1 Achse -jednoosiowe )

W roku 1997 wychodziły Lord 560 TME,Dominat 560 TME/ TMD, Luxus Design 560 MDK - wszystkie jednoosiowe

W 1999 roku Lord Ambasador 560 EID/RD, Luxus 560 MDK, Dominat 560 RSD, - wszystkie jednoosiowe

 

Sprzedający mógł blednie podac oznaczenie. Akurat to jest mniej wazne.

Edytowane przez Helmut (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.