Skocz do zawartości

kamper czy ktos kojazy


globens

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo profesjonalny opis... :miga:

 

Brak: masy własnej z płynami, DMC, ilości ludzi do jazdy i spania, przebiegu, pojemności silnika, przebiegu, etc.

 

370 litrów paliwa na pokładzie :]  Zasięg 3500 kilometrów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wystawia za cenę niższą niż sam remont, to musi mieć gruby powód do sprzedaży.

Jak ktoś wymienił skrzynię czy sprzęgło bo mu się posypało, to żaden to atut tylko naturalna kolej zużywających się podzespołów.

Do opisu brakuje jeszcze 'nowe opony' wymieniane w 2008r i nowe powietrze w nich.

.

Trochę niepraktyczny układ ale to kwestia gustu.

Zateta: Niezniszczalny silnik, wyjedzie, dojedzie, zawróci i wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wystawia za cenę niższą niż sam remont, to musi mieć gruby powód do sprzedaży.

Jak ktoś wymienił skrzynię czy sprzęgło bo mu się posypało, to żaden to atut tylko naturalna kolej zużywających się podzespołów.

Do opisu brakuje jeszcze 'nowe opony' wymieniane w 2008r i nowe powietrze w nich.

.

Trochę niepraktyczny układ ale to kwestia gustu.

Zateta: Niezniszczalny silnik, wyjedzie, dojedzie, zawróci i wróci.

 

 

no tak uklad nie praktyczny, gosc na poczatku roku wystawil go za 12500, teraz za 10000 ale pusci jeszcze taniej bo pisalem z nim,jesli chodzi o mechanike to zabardzo sie nie boje jestem mechanikiem prowadze auto serwis wiec tak czy siak wszystko bym przeglądnąl zrobil tak z rozpędu, szukalem przyczepy tylko ta cena mnie skłonila zawsze to kamperem lepiej tylko znowu jego utrzymanie droższe, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zachęca, mechanikę sam ogarniesz. Jednak jest pytanie o zabudowę. Czy tam jest jeszcze szkielet, żeby nie było tak jak w tym opisie: http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=19871 bardzo sugestywnym.

Ja przy tym układzie bym się wahał, ale ewentualnie można kupić z myślą o pewnych przeróbach. Tylko dość mały w środku więc nie zaszalejesz z przebudową wnętrza na wygodne salony.

Zasadniczo propozycja typu CCC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zachęca, mechanikę sam ogarniesz. Jednak jest pytanie o zabudowę. Czy tam jest jeszcze szkielet, żeby nie było tak jak w tym opisie: http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=19871 bardzo sugestywnym.

Ja przy tym układzie bym się wahał, ale ewentualnie można kupić z myślą o pewnych przeróbach. Tylko dość mały w środku więc nie zaszalejesz z przebudową wnętrza na wygodne salony.

Zasadniczo propozycja typu CCC.

Powiem szczerze ze po tym opisie to mi sie odechcialo tego kamperka, no nic trzeba kupic niewiadówke po remoncie;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.