Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w zakupie przyczepki Toruń , Łódź lub Gubin


konserwa9

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w ocenie przyczepek.

1 .Hobby Model: Excellent 560 UFe rocznik 2010 za  w firmie Autocampingi nr tel do firmy 604-647-445 ,602-653-066 znajduje się w  Bedlno-Wieś 30 powiat kutnowski woj.Łódzkie

  • Hobby
  • Model: Excellent 560 UFe
  • rok prod.: 2010
  • waga/DMC: 1600 kg
  • szer.: 245 cm
  • dł.: 560 cm
  • Cena: 49900.00 zł

2. Przyczepka Hobby  z Torunia

HOBBY 460 UFE EXCELLENT ROK PRODUKCJI: 2009 .  DŁUGOŚĆ wewnętrzna: 460 cm SZEROKOŚĆ: 230 cm DMC: 1350kg PRZYCZEPA 4 OSOBOWA SYPIALNIA: duża podkowa + łóżko francuskie. KUCHNIA: szafki kuchenne, zlewozmywak jednokomorowy z ciepłą wodą, lodówka z dużym zamrażalnikiem zasilana 12V/230V/gaz, 3 palnikowa kuchenka gazowa,  okno panoramiczne z żaluzją i moskitierą. ŁAZIENKA: WC stacjonarne chemiczne THETFORD opróżniane z zewnątrz umywalka oraz brodzik i prysznic z ciepłą wodą. OGRZEWANIE: gazowe typu TRUMA z nadmuchem i rozprowadzeniem po całej przyczepie. DODATKOWE WYPOSAŻENIE: bardzo ładny pełny przedsionek na całą długość przyczepy, stabilizator jazdy, wszystkie okna wyposażone w żaluzje, moskitiery, firanki i zasłonki, panoramiczne okna dachowe HEKI, stopień wejściowy,  bagażnik na rowery, antena TV , dywaniki na cała przyczepę, podłoga przedsionka, butla gazowa. PRZYCZEPA POSIADA NAPĘD I WŁASNY AKUMULATOR. Zarejestrowana w Polsce i ubezpieczona  Całość wyposażenia przyczepy działa i jest w nienagannym stanie.  Przyczepa w 100% bezwypadkowa, bez żadnych uszkodzeń . 

ma1959@wp.pl. tel. 501032258

3.Hobby 495 La Vita 2011r.z Gubina tel. właściciela 600-250-742 jest wystawiona na allegro oferta nr 4777558505.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym komisie w Bedlnie jakieś 3 - 4 tygodnie temu - tej konkretnej cepki nie widziałem, ale opinię na ich temat sobie wyrobiłem. Z każdej, do której wszedłem zapamiętałem jedno - zapach stęchlizny :( Uważaj więc na to, gdybyś miał zamiar oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, całą relację przedstawiłem ze szczegółami koledze założycielowi tematu.

Zapytaj go proszę czy nie będzie miał żalu, chcę być lojalny.

Gubin, ziomek, skojarzenia, ale nie chodzi o promowanie, bardzo staram się być obiektywnym.

Są na forum koledzy którzy kupili budki po moich oględzinach, może coś potem wylazło, ale ja nic o tym nie wiem i sądzę że są zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś przyczepkę z Gubina, zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Świeżutkie cacko:). Niestety jak na moją rodzinkę troszkę za mała 3 dorosłe osoby + 2 dzieci to zdecydowanie za dużo. Kolejnym minusem jest brak prysznica co w konsekwencji przekreśla moje zainteresowanie nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.