Skocz do zawartości

zlot/spot 'na wiosnę' organizowany przez belmondo4


Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby żona nie miała dostępu do neta  :>

 

Robaczek wyłącza po cichutku na czas wyjazdu... potem mówi, że "awaria była Kochanie, już naprawiłem"....  :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 802
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy ktoś z Was był w LEGOLAND Allee, Günzburg, Niemcy. Poszukuję kilku informacji i wiem że na zlocie może być trudno dotrzeć do wszystkich więc jak ktoś tam był to niech napisze wtedy będzie mi łatwiej do niego dotrzeć na zlocie żeby porozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fruzia - odpowiadam tutaj aby zjebków nie było...

 

Cepki były modernizowane i sprzątane, parę dodatków im się dostało...

 

Mniejsza juz odpicowana - akumulator naładowany itd... tylko jechać...

 

post-11643-0-25516100-1426966512_thumb.jpg

 

Większa juz tylko mycie zostało...

 

post-11643-0-22135900-1426966549_thumb.jpg

 

Co do rowerkow - przyjezdzamy w 5 osob i kazdy bedzie mial swoj rowerek ;-)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fruzia - odpowiadam tutaj aby zjebków nie było...

 

Cepki były modernizowane i sprzątane, parę dodatków im się dostało...

 

Mniejsza juz odpicowana - akumulator naładowany itd... tylko jechać...

 

attachicon.gifWP_20150321_006.jpg

 

Większa juz tylko mycie zostało...

 

attachicon.gifWP_20150321_003.jpg

 

Co do rowerkow - przyjezdzamy w 5 osob i kazdy bedzie mial swoj rowerek ;-)

ja się już pogubiłam co gdzie piszemy

a nasza jeszcze stoi brudna i do tego na jednym kole ......ale mamy czas :ee: :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cepki były modernizowane i sprzątane, parę dodatków im się dostało...

 

 

A czym Ty się kierujesz wybierając przyczepkę do wyjazdu ??? I w ogóle to czemu dwie ??? :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jadę sam na szybki wypad (piwko w plenerze, towarzystwo kumplom nad wodą do rybek, czy ogladanie zabawy w offroad i grilowanie) jadę mniejsza cepką - lepiej się manewruje, krótsze zwisy, mniejsza waga... i mniejszy aku bez solara (wystarcza na 3 dni bez 230V)...

 

Na wypady z rodzinka czy znajomymi to jade z duza budką, w niej jest wszystko co umila życie i wygode, zawsze w niej sa ubrania dla nas na 3-4 dni, zawsze jest w niej suchy prowiant itd... wystarczy zalac wode i przewinac kasete i w droge...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami nie opłaca się sprzedawać starej wysłużonej ale dobrej przyczepy. I to nie tylko z przyczyn sentymentalnych, ale czysto praktycznych.

Ja także planuję zostawić starą budkę po kupnie nowej. Warunek podstawowy to miejsce do bezproblemowego  parkowania budki.

Bartosz takie ma i jak widać wychodzi z podobnego założenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek jak coś to podrzucisz budkę Bogusiowi na media - ogrodzone oświetlone i pod ochrona ;-)

 

Co do starszej mojej budki - jak trafi sie ktos kto da uczciwe pieniądze to pewnie sprzedam - ale nic na sile - w zeszłym roku z wynajmu miałem 2k wiec na siebie zarabia i jesc nie woła... ;-)

 

BTW - stara przyczepkę w zeszłym roku pożyczały ode mnie dwie rodzinki z sąsiedztwa na spróbowanie przygody z przyczepka, jedna już kupiła własna przyczepkę  (!) a drudzy myślą intensywnie o kupnie w tym roku a jak nie to w przyszłym...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do spotkania już tylko 5 dni pozostało,a dla niektórych tylko 4 :)

 

Andrzej. O której wyjeżdżasz? Bo chyba w piątek nie?

 

 

 

Kajetan ładnie to światło wygląda pod markizą :)

 

Zobaczymy jak zniesie warunki atmosferyczne.... przykleiłem na jesień, na razie wytrzymało mycie karcherem ale uważałem, żeby nie lać z bliska :hmm:

Ale przyznaję nieskromnie - efekt świetlny jest fajny :thank:  W środku też sporo ledów założyłem :ok:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej. O której wyjeżdżasz? Bo chyba w piątek nie?

 

 

 

Zobaczymy jak zniesie warunki atmosferyczne.... przykleiłem na jesień, na razie wytrzymało mycie karcherem ale uważałem, żeby nie lać z bliska :hmm:

Ale przyznaję nieskromnie - efekt świetlny jest fajny :thank:  W środku też sporo ledów założyłem :ok::)

W piątek ,najwcześniej o 14.30 ,jak syn skończy lekcje,chyba,że mu przepadnie coś lub będzie miał zastępstwo na lekcjach ,to ruszamy wcześniej-dogadamy się telefonicznie :)

Pooglądamy  na miejscu ,pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś takiego powstanie w Tychach, to ja osobą własną przyjadę na otwarcie. Biorąc pod uwagę jak to się w Waszych stronach buduje stadiony, prędzej przyjadę po prostu bez okazji :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.