Skocz do zawartości

Spotkanie mikołajkowe.


Janusz s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na miejscu okaże się na którą godzinę się zbierzemy . Może być różnie . A jak ktoś przyjedzie o 4.30 i będzie się witał ??? :look::]

 

To jak robimy ? Przywozimy jakieś drewno na ognisko ? Każdy z Brico coś dowiezie czy jak ??? :hmm:

 

Arek, nie będziemy się paprać z ogniskiem, namiot będzie. Na tyle jest pojemny i ,,klimatyczny,, , że  ogniska nie  potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, miejsce na ognisko jest po drugiej stronie wału,od strony rzeki.Jeśli komuś chce się tam biegać, to jego wola. Osobiście, o tej porze roku wolę siedzieć w namiocie, niż wystawiać odwłok do wiatru. ale co, kto lubi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu masz rację, każdy wybierze co mu w danej chwili pasuje.

 

Jak zawsze zresztą :]  U nas nie ma zapisów, harmonogramów, zobowiazań do uczestnictwa, pełna dowolność. A tak z innej beczki - nigdy nie byłem w klasztorze kamedułów na Bielanach. Miejsce znane, bab na szczęście nie wpuszczają, może wyskoczę tam w sobotę, a nuż mi się tam spodoba i zostanę :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. A tak z innej beczki - nigdy nie byłem w klasztorze kamedułów na Bielanach. Miejsce znane, bab na szczęście nie wpuszczają, może wyskoczę tam w sobotę, a nuż mi się tam spodoba i zostanę :ee:

To jest bardzo dobry pomysł :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ognisko może zostawmy w zależności od pogody ....bo jak będzie -20 st i padało i wiało ....to nie ma sensu.

Poza tym ognisko możemy zapalić i wspólnie przy nim posiedzieć , a po północy zawsze można się przenieść do ciepłego namiotu i tam do rana kontynuować spotkanie. :yay: .

Chyba to nie problem , aby wszystko pogodzić ze sobą .

Ja też wszystko pogodziłem tak aby był wilk syty i owca cała .

Żona z dziećmi będą w domu w ciepełku z mikołajem , a ja na mrozie z wami ze zrytymi beretami.

Ps.

Jeśli kogoś interesują podkładki pod budę za 35 zł to mogę przywieść  .

Goliat jest po drodze więc mogę za  :piwko: przystanąć  :mikolaj: 

http://goliat.com.pl/podkladki-podpor-pro-z-zawleczka,3,5212,4068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichooo, wiem o tym , że  dobry. :]

A podkładki myślę , że warto zakupić, mają metalowe zaczepy, jest szansa , że ich nie zgubię w czasie jazdy

Ty już masz , tylko ubyło Ci 35 zł. :ee:

Jak będzie motywacja :drink: to zabiorę je ze sobą :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem umówiony z Tadziem na godzinę 11 na torze, jeżeli ktoś może być w tym czasie

to zapraszam do stawiania namiotu. co do ogniska, to tam gdzie będziemy o ile pamiętam

jest miejsce na ognisko, ale po zachodzie słońca jest raczej zimno i przyjemniej będzie

posiedzieć w zacisznym i w miarę ogrzanym namiocie. w zeszłym roku pomimo silnego wiatru,

wszyscy siedzieli bez kurtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat te podkładki mogę polecić bo mam . Bardzo dobre .

Co do ogniska to już sam nie wiem bo inaczej jak wszyscy po woreczku drewna wezmą a inaczej jak tylko dwie załogi . Marne będzie wtedy to ognisko .

Jakby co to ja 1 worek "biere" . :)

 

Za 12 godzin będę już na trasie .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.