Skocz do zawartości

Historia edycji

Mars

Mars

18 minut temu, jacek00 napisał(a):

I udało się?

Wstępnie pochwalę Wydział Komunikacji w Świeciu. Na tę chwilę mam 50 % sukces, bo dostałem tymczasowy DR z DMC 1100 kg :). Jeśli tylko dostaną potwierdzenie z ITS'u o takiej DMC mojej przyczepy, to zamówią standardowy DR i jeśli wszystko będzie OK, to zdążę wyjechać do CRO z nowym DR :). Opłata 72,50 zł. 

Na tę chwilę całkowity koszt wyniósł 932,50 zł (certyfikat 800 zł, diagnosta 60 zł, DR 72,50 zł). 

 

Mars

Mars

9 minut temu, jacek00 napisał(a):

I udało się?

Wstępnie pochwalę Wydział Komunikacji w Świeciu. Na tę chwilę mam 50 % sukces, bo dostałem tymczasowy DR z DMC 1100 kg :). Jeśli tylko dostanie potwierdzenie z ITS'u o takiej DMC mojej przyczepy, to zamówi standardowy DR i jeśli wszystko będzie OK, to zdążę wyjechać do CRO z nowym DR :). Opłata 72,50 zł. 

Na tę chwilę całkowity koszt wyniósł 932,50 zł (certyfikat 800 zł, diagnosta 60 zł, DR 72,50 zł). 

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.