Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

8 minut temu, janm napisał(a):

Od chyba 2018r nie ma już tradycyjnych tabliczek aluminiowych na zewnątrz , są tylko przyklejane w bakiście ; mi przysłali dwie , naklejaną i aluminiową ale czystą , dałem do grawera i tak zrobił , że niczym się nie różni od oryginału :):ok::hej:

Oczywiście, że są. Adria cały czas na zewnątrz przykleja aluminiowe tabliczki znamionowe. I nie są one grawerowane a "drukowane" (tabliczek się obecnie już nie graweruje). I taką tabliczkę należy zastąpić tą nową, którą @Mars powinien otrzymać od dealera albo od Adrii. 

image.png.e56474b6f939552ae6de214cb5786a1a.png

jacek00

jacek00

6 minut temu, janm napisał(a):

Od chyba 2018r nie ma już tradycyjnych tabliczek aluminiowych na zewnątrz , są tylko przyklejane w bakiście ; mi przysłali dwie , naklejaną i aluminiową ale czystą , dałem do grawera i tak zrobił , że niczym się nie różni od oryginału :):ok::hej:

Oczywiście, że są. Adria cały czas na zewnątrz przykleja aluminiowe tabliczki znamionowe. I nie są one grawerowane a "drukowane" (tabliczek się obecnie już nie graweruje). I taką tabliczkę należy zastąpić tą nową. 

image.png.e56474b6f939552ae6de214cb5786a1a.png

jacek00

jacek00

5 minut temu, janm napisał(a):

Od chyba 2018r nie ma już tradycyjnych tabliczek aluminiowych na zewnątrz , są tylko przyklejane w bakiście ; mi przysłali dwie , naklejaną i aluminiową ale czystą , dałem do grawera i tak zrobił , że niczym się nie różni od oryginału :):ok::hej:

Oczywiście, że są. Adria cały czas na zewnątrz przykleja aluminiowe tabliczki znamionowe. I nie są one grawerowane a "drukowane". I taką tabliczkę należy zastąpić tą nową. 

image.png.e56474b6f939552ae6de214cb5786a1a.png

jacek00

jacek00

3 minuty temu, janm napisał(a):

Od chyba 2018r nie ma już tradycyjnych tabliczek aluminiowych na zewnątrz , są tylko przyklejane w bakiście ; mi przysłali dwie , naklejaną i aluminiową ale czystą , dałem do grawera i tak zrobił , że niczym się nie różni od oryginału :):ok::hej:

Oczywiście, że są. Adria cały czas na zewnątrz przykleja aluminiowe tabliczki znamionowe. I nie są one grawerowane a "drukowane"

image.png.e56474b6f939552ae6de214cb5786a1a.png

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.