Skocz do zawartości

III Ogólnopolska Pielgrzymka Karawaningowa na Jasną Górę 2015


gfizyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W imieniu swoim oraz w jako przedstawiciel organizatorów, dziękuję Wam wszystkim za przybycie i atmosferę!

 

Dwa słowa wyjaśnienia od księdza Mariusza - poniżej:

 

 

Witam wszystkich już z domu.
Ponieważ wyjątkowo dziś nie mogło być podziękowań i oficjalnego zakończenia pielgrzymki, gdyż w Niedzielę Miłosierdzia Koronka jest z Kaplicy Cudownego Obrazu, transmitowana w Bazylice i prowadzona przez oo.Paulinów (o czym dowiedziałem się o 14.53, a więc 7 min przed modlitwą), chciałbym w ten sposób podziękować wszystkim, którzy się przyczynili do tak wspaniałego przeżycia spotkania.
Najpierw Panu Bogu za dar wspaniałej pogody,
oo. Paulinom za gościnę i przygotowanie miejsca postojowego,
obsłudze i ochronie parkingu jasnogórskiego,
wszystkim koordynatorom na forach i klubach, a szczególnie Kol. Jurkowi Bebakowi za koordynację zgłoszeń PZM,
moim Kolegom i Koleżankom z KSK „Razem w Drodze” za pomoc organizacyjną
i przede wszystkim Wam, Drodzy Uczestnicy Spotkania: za wspaniałą atmosferę, wyciszenie a zarazem radość, życzliwość, moc dobrych słów i życzeń, wzajemną pomoc, JEDNOŚĆ, świadectwo wiary… DZIĘKUJĘ i BÓG ZAPŁAĆ – jesteście WSPANIALI.

 

DSC_1105-800x600.jpg

 

Ilu nas było? Nie wiem, czy wszyscy dotarli, czy wszyscy się zgłosili do BIURA ZLOTU. Po zamknięciu list, tylko jedna załoga zgłosiła, że nie dotrze. Zatem zgłoszonych załóg było 355. Na miejscu zgłosiło się dodatkowo 33. Zatem powinno być 388 załóg = ponad 1000 osób !!!
Zajęliśmy sektory F, D, E i G. Co będzie za rok – czas pokaże.

Już dziś zapraszam na IV Ogólnopolską Pielgrzymkę Karawaningową na Jasną Górę w dniach 9-10 kwietnia 2016 roku ( dwa tygodnie po świętach).
Info na www.razemwdrodze.com

Pozdrawiam i jeszcze raz Wam dziękuję za Waszą obecność icon_smile.gif

ks. Mariusz"

 

Oczywiście wszystkie informacje postaram się zamieszczać również na forum, za zgodą naszych Adminów/Modów.

 

Do zobaczenia na szlaku! Jeśli chodzi o mnie i naszą załogę, to sezon uznajemy za otwarty ;-)

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była to moja pierwsza pielgrzymka, ale atmosfera jaka tam panowała i nastrój, zadecydowały, że postanowiliśmy brać udział w następnych organizowanych pielgrzymkach, bo jest to niezapomniane przeżycie.

Mam nadzieję, że wszystkim udało się powrócić szczęśliwie do domów pod opieką NMP.

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku, a w Częstochowie, za rok.

Z przykrością muszę zrezygnować z uczestnictwa w tegorocznej pielgrzymce (młody przyniósł wiatrówkę z przedszkola). Wyszystkim uczestnikom życzę wspaniałych przeżyć, niepowtarzalnego klimatu i szczęśliwej drogi. Może za rok..

Marcin, pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia młodego, a Wam wszystkiego dobrego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pepe za życzenia. Szkoda że się nie udało z tą kawą, innym razem będzie okazja (jak nowe auto? sprawdziło się?) Zazdroszę wszystkim którzy mieli okazję przyjechać na pielgrzymkę bo napewno było super tak jak na dwóch poprzednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów .Jako przedostatnia załoga opuszczałem dzisiaj z rodziną parking pod klasztorem o godz.16.00.Pozostała tam tylko jedna budka na parkingu trawiastym pod płotem bez holownika.

Od rana padał deszcz i mocno wiało,a zobaczcie jaka pogoda była w trakcie naszego spotkania.

Zdjęcia jakieś wrzucę jutro.

Grzesiu i co było prawie 400 załóg ?

Pozdrawiam :)

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.