Skocz do zawartości

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...


Rekomendowane odpowiedzi

Szary,kiedy startujesz i gdzie nam się plany zmieniły i chyba Łotwa albo mazury.

 

u nas zdecydowanie mazury na początku lipca.

na pewno Śniardwy, a na jak długo i gdzie dalej to zobaczymy

a Wy gdzie planujecie?

 

Startujemy 2 lipca po południu. Gdzie? Jeszcze dokładnie się nie określiliśmy, ale będzie to na pewno Warmia-Mazury. Na tą chwilę mam na oku kempingi: Echo, Kama, Kątno, Rusałka, U Andrzeja. Przeglądam i wyszukuję coś nowego i ciekawego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trochę przedwcześnie wróciliśmy z kolejnej objazdówki -  Suwałki- Gołdap- Giżycko- Ełk, w sumie 444km  ogromnych wrażeń, emocji i przygód. Po raz pierwszy od 3 lat spaliśmy w naszym domku na kółkach,  marzenia się spełniają :] . Ogrom pracy jaki włożyłem w nasz nowy domek jest nieistotny gdy na resztę rodzin (zresztą sam mam banana na buzi przez cały dzień). Trochę fotek z wyjazdu i naszego domu:

Już zapomnieliśmy jak cudownie jest pić kawę i witać nowy dzień w takim otoczeniu:

0ca2afdf4ce0.jpg

Nasz bolid którego już zdążyliśmy pokochać:

f5c5afc6a7dc.jpg

Środek domu:

8bf284ecabce.jpg

754ee4d11083.jpg

Łazienka

3f39e4e59f67.jpg

  POZDRAWIAMY :]

 

35e4f99334d1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Gratulacje !!! Przyznam, że się niepokoiłem o Was wiedząc, że wyruszacie w piątek. Ja z pracy wróciłem około 23... a wesoło nie było. Dobrze, że Was nie zwiało !! Poza tym obraliście dobry kierunek by uciec przed wiatrem :)

Życzymy kolejnych, wielu tak miłych wyjazdów !!

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, Pan Radek w koncu wrócił do akcji :ok: Ale dzieciaki Ci rosną :) Normalnie bym nie poznał chyba na ulicy. 

 

Planowałem dziś z małym na jedną nockę wyskoczyć nad jeziorko. A tu mi roboty pod domem zaczęli, przepust rzeczki będą przerabiać i nie będę miał jak wrócić jutro. Do środy prace... a nie chce mi się już komuś wciskać budy pod dom... więc chyba tak gdzieś się  wybierzemy na przejażdżkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za  miłe słowa :skromny: .

Po drodze faktycznie trochę wiało, ale nas jakimś cudem ominął największy sztorm. Nocowaliśmy w urokliwym miejscu które pomimo że jest nad jeziorem to leży w dolince - wszystko przelatywało nad nami. W nocy dało się słyszeć tylko szum liści, zresztą spałem jak bóbr :] . Jak wszystko dobrze pójdzie to za tydzień ruszymy na Lubelszczyznę :yes:   .

 Dzieciaki rosną jak na drożdżach, Marta przerosła nawet Justynę :look: - minusy są takie że nad prostym problemem lub prośbą trzeba pół godziny dyskutować bo jak u nas bywa - każdy ma swoje zdanie i to właśnie jego jest najważniejsze :]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj na badanie się śmignąłem. A co mi tam ;) Z bąblem. Niech też wczasy poczuje ;)

Wyszedł mini cyrk. Wg wagi rolkowej na stacji moja buda ważyła 905kg przy załadowaniu ok połowy ekwipunku i MW z dowodu 1020kg. Cyrk :D

Jeszcze tydzień do Uw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm faktycznie dziwne. Ciekawy jestem czy na rolkach kampera można zważyć. Jadę jutro na przegląd to przy okazji chyba zbadam.

 

A co to Uw?? Czyżby urlop?? U mnie od 4 lipca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nacisk osi można zważyć. Więc to trochę mało wiarygodne. Buda na haku jest więc też to odbiera kg. Tylko nacisk miałem mały, za mały na normalną podróż. Więc zakłamanie powinno być niewielkie. Kiedyś KIPa wiarygodniej zważyli.

 

Uw to urlop. Albo 1 późnym popołudniem ruszamy albo 2 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.