Skocz do zawartości

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kurczaki, jak będzie tak zimno to będziemy tylko w dzień... nie zniosę kolejnego antybiotyku dla młodego a utrzymanie go w przyczepie jest niemożliwe. 

 

My z małym pewnie też na raty będziemy jeździć. Na razie ustawiamy się tak jak planowaliśmy - jutro wyjazd, ale nieco późniejszy niż w południe. 

 

376f4c1f55.jpg

 

Ma być dobrze :) w sobotę na jakąś godzinę się umawiamy? Gril ognisko?

 

Prognozy z dziś są lepsze niż przed tygodniem. Może będzie dobrze... oby :swieca: 

 

Pewnie jedno i drugie będziemy pichcili :) 2 worki węgla już czekają, a drzewo jeszcze do spakowania. A czy na godzinę się umawiamy? Spontanik najlepszy :ok: Pewnie zaczniemy obiado-kolacją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki, jak będzie tak zimno to będziemy tylko w dzień... nie zniosę kolejnego antybiotyku dla młodego a utrzymanie go w przyczepie jest niemożliwe. 

 

Moja Gabrysia ma zapalenie płuc. Na szczęscie jesteśmy w domu, a nie w szpitalu. Tak więc ja jeśli będę to przyjadę w sobotę na objado kolacje i wracam w niedzielę.

Niestety tak to jest gdy ma się male dzieci. Nie znasz dnia ani godziny. A jeszcze niedawno było z nią wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może masz odpowietrznik od kasety do sprzedania?? bo mój się ułamał i teraz jest ciągle otwarty... a to nie jet miłe gdy kaseta jest prawie pełna a po drodze jest dużo zakrętów :)

Jeżeli to taki "przycisk" w kasecie to nie dałem rady go odkręcić - może być zaklejony bo poprzednik coś grzebał w całości. Wywaliłem całą łazienkę na ulicę (mają zbierać gabaryty) - jak coś komuś potrzeba (korek, wieszak na rolkę, jakaś część itp) to dawajcie znać. Oczywiście  free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę takiej części - jutro jeszcze sprawdzę. Chyba że to cudo na twoim foto jest do góry nogami i w środku jest właśnie ten przycisk (rozmawiamy cały  czas o kasecie). Jutro rano (jak nie zapomnę) pstryknę foto całej kasety i Ci wyślę mms-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My będziemy jutro (sobota) rano .  wg. tego http://en.sat24.com/en/pl/visual- chmury za "chwilę powinny uciec , lecz robią to leniwie i w zasadzie tylko u nas. Kto pierwszy przyjeżdża ten rezerwuje. Sie doczekać nie mogę :D. Nie dajmy się złamać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę po obiadku. Na kolację sobotnia i wraca w niedziele po obiadku. 

Niestety okazało się, że nie dość , ze Gabrysia na antybiotyku to i Aga też :( tak więc szpital w domu.

Ale przybędę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My łapiemy obsuwe planu. Dziś nie wyjedziemy. Dotarlibyśmy ok 19 a wtedy to tylko małego kłaść spać i pilnować. Więc w sobotę z rana po śniadaniu wyjedziemy. Dziś pewnie się zapne na hak by szybciej ruszyć.

 

Oby pogoda nieco się poprawila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.