Skocz do zawartości

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To może masz odpowietrznik od kasety do sprzedania?? bo mój się ułamał i teraz jest ciągle otwarty... a to nie jet miłe gdy kaseta jest prawie pełna a po drodze jest dużo zakrętów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro po śmierdzących tematów to... Administrator Ośrodka coś nie chce mi odpisać na kilka organizacyjnych pytań :niewiem:

Co prawda dopiero 5 dni, ale... zobaczymy jak to sie potoczy. Najwyżej przedzwonie.

 

A poza tym sezon mam rozpoczęty  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Dubosiami i Sylvas też :yay:

Których zresztą serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że na majówkę dojedziecie !!

Wybieramy się aby dołączyć do grona jednak na 100% niestety nie mogę jeszcze potwierdzić gdyż w tym czasie troszkę się nakłada ale bliżej powinno się wyjaśnić.

Pozdrawiamy serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem odpowiedź :) Co nieco się dowiedziałem.

 

Ogólnie ośrodek będzie czynny, łazienki będą otwarte. 

Cennik na tą chwilę wygląda tak (próbuję wynegocjować rabat, ale Administrator ośrodka musi dostać zgodę od Wójta na ewentualny rabat - tu czekamy czy coś się da urwać):

1. Podłączenie do prądu - 10zł/db
2. Przyczepa kempingowa - 15zł/db + opłata za pobyt osoby dorosłej 5zł/db, dziecko 3zł/db

3. Namiot - 10zł/db + opłata za pobyt osoby dorosłej 5zł/db, dziecko 3zł/db

4. Prysznic - 7zł (dla osób rozbitych na terenie ośrodka jednorazowa opłata na czas całego pobytu)

5. Karta parkingowa - 10zł/db (obowiązuje tylko jeśli występuję chęć posiadania auta na terenie ośrodka - jeśli auto  będzie stało na parkingu przed ośrodkiem opłata parkingowa nie jest wymagana)

 

 

Nie ma możliwości zarezerwowania większego placu. Kto pierwszy dojedzie wybiera miejscówkę i trzyma następnym. 

 

Drzewo na ognisko być może będzie do kupienia na miejscu - próbują się zorganizować pod tym względem. Na wszelki wypadek dobrze coś mieć swego. Ewentualnie kupmy po woreczku gdzieś na stacji, czy w Leroy Merlin przy okazji, a kto ma niech trochę swego weźmie. 

 

Wypożyczalnia sprzętu Extreem Water jeszcze się nie określiła, czy od majówki ruszą z ofertą. Ewentualnie w ich miejscu staniemy - mają fajną miejscówkę. Jak nikt nam nie zajmie :swieca:;)

 

Tak to by wstępnie wyglądało.

 

Jak macie jakieś pytania to dawajcie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wypożyczalnia sprzętu Extreem Water jeszcze się nie określiła, czy od majówki ruszą z ofertą. Ewentualnie w ich miejscu staniemy - mają fajną miejscówkę. Jak nikt nam nie zajmie :swieca:;)

 

Ta miejscówka to mego kolegi:) On startuje razem z nami,chociaż już na Facebooku widziałem że wystartował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z cennikiem nie udało się nic zrobić :( No ale może jakoś przeżyjemy.

 

Kiedy planujecie przyjazd? My w sobotę rano. Chyba,że uda mi się piątek urwać. Mam na popołudnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek kup na allegro, ja w ostatnim miesiącu zamontowałem dwa. Jeden za 75 zł a drugi to ten: http://allegro.pl/modul-sterownik-haka-bez-bledow-wszystkie-auta-hak-i6123136640.html

 

I ten drugi jest lepszy. Lepiej zbudowany. Co prawda kable pociągnąłem swoje - te zasilające - bezpośrednio z akumulatora, bo te co są w komplecie to mi nie wyglądały na porządne.

 

Co prawda oba robią robotę i nie ma póki co z nimi problemu.

Aha no i wszystkie połączenia lutowałem. Te konektorki zaciskane lubią rdzewieć - mi pordzewiały i miałem problemy ze światłami dziennymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.