Skocz do zawartości
dorotak97

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...

Rekomendowane odpowiedzi

stef

Panie Michale, może na mikołajki jakąś budkę dostałeś?? :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

Taaak, dostałem.  :foch: Nawet nic dokładniej nie mogę się dowiedzieć kiedy ten WIELKI dzień może nastąpić i czy coś z zapewnień zostało :niewiem: Żebym wiedział, że tak będzie to choć lokatę na lepszy % bym założył   ;)  A tak tylko przelew i przelew...  :pub:  :blush:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

Przelew to będzie jak budę dostaniesz :) Myślę, że wszyscy w tym pomożemy :) Pozdrawiam !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gogo102

Kupił ja , Grzesiek ,leżaczek do przyczepy w dekhatlonie za 35 zyla ( po przecenie ),jeszcze coś tam zostało .No, teraz to ja będę leżał,leżał i leżał a Dorotka mi będzie przynośić piwko.....albo odwrotnie....piwko przynosić będzie mi Dorotka .

Tak sobię marzę .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

:]

a ja nie kupiłem, stwierdziłem, ze mam na czym leżeć. bardziej mi potrzeba coś do siedzenia przy stole

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

A my też kupiliśmy... i szwagrowie pokupowali... łącznie ze znajomymi zabraliśmy ze sklepy 16szt. :)

Łoj będzie piwkowanie...

:look: Kurde... tylko jak będzie się połapać, który czyj???  :hmm::niewiem:;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fish

A może wypróbujemy te krzesełka wcześniej ? Np. na ognisku sobota, niedziela ..  :slina:  :biwak:  co wy na to  :hop1: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

Ja teraz mam 2 weekendy zajęte, ale później 2 wolne. Możemy spróbować coś zaplanować :ok: 

Planuję w najbliższym czasie podjechać nad Siemianówkę zobaczyć jak wygląda sprawa zakazów. Są tam fajne wiaty, wieże widokowe, miejsce na ogniska i można by z tego skorzystać jeśli da się dojechać? :hmm: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

jestem za ogniskiem !! Co prawda moja Aga w szkole ale jakoś na godzinkę czy dwie dzieciaki dam radę zapakować.

Proponował bym jednak raczej okolice Supraśla - np. Podsupraśl lub troszkę dalej - Sokołda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fish

W okolicach Pod Sokołdy  tam jest fajne miejsce na ognicho, chyba o tym samym ze Stefanem mówimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

Może być i Sokolda. Nie znam tych terenów ale poznać mogę :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dorotak97

My też skusiliśmy się na krzesełko :)

Za tydzień tj. 25 stycznia jak tylko nie będzie padać wybieramy się z Grzesiem do Kopnej Góry (droga na Krynki, ok. 11 km za Supraslem na krzyżówce skręt w lewo). Rozpalimy ognicho, popieczemy chlebek i kiełbaskę, wypijemy kawkę z termosa i posłuchamy ciszy. Planujemy trochę posiedzieć i jak będzie pogoda taka jak dzisiaj to nawet zjeść obiadek na świeżym powietrzu. Zapraszamy!!!Ugotuję duży gar pomidorówki :)

Jeśli wolicie bliżej to pojedziemy do Podsupraśla.

Edytowane przez dorotak97 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fish

Ja się piszę na Dorotki zupę, a z autopsji wiem że zupki Dorotki są hmmmm palce lizać ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

Ja nie obiecuję, bo w sobotę mam bal karnawałowy do tego przebierany więc nie wiem czy w niedzielę wsiądę do auta... ale zobaczymy.

Jak coś to chętnie podjadę, tyle, że jak przyjadę z Gabrysią to już ciszy nie posłuchacie :)

Ale tam za Sokołda, k. Arboretum jest super miejscówa, nawet z porządnym kibelkiem. Bo chyba o tym miejscu mówicie?

PS. Dorota, z Grześkiem, mówiliście ostatnio o jakimś fajnym kempingu na Litwie w okolicach Sventoji. Możecie podrzucić namiary? Czy to jest może ten kamping? http://www.osupis.lt/

Tak planujemy już wakacje :) A że poszukiwania kampera zupełnie mnie zniechęciły do sprzedawanych w Polsce trupów to nadal przyczepa. A że nie chce się jechać daleko więc tak patrzymy na Litswę bądź Łotwę, okolice Sventoji - litwa lub Lipaja - łotwa. 

Mamy zaplanowany urlop na 3 ostatnie tygodnie lipca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dorotak97

Arboretum, dokładnie o tym miejscu myślałam.Stefan oszczędzaj się na zabawie i wpadaj na zupke :)

Jeśli chodzi o kemping w okolicach Sventoi to ten wypasiony był prywatny. Jak znajdę to zalinkuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi