Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu w Wiśle-kemping Jonidło termin 24-26 październik 2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

my się wahamy :] .....do kiedy się trzeba konkretnie określić ???? :hmm:

Nie ma żadnego problemu .Możecie decyzję podjąć w ostatniej chwili-nic się nie dzieje,nic nie kupujemy do przodu,dopiero na miejscu podejmiemy wspólne decyzje co i jak :)

Jeżeli będzie tragiczna pogoda to się wtedy będziemy wszyscy zastanawiać ,czy jest sens jechać i tyle-nic tam do przodu nie płacimy :)

 

Wpisać Was wstępnie i ile osób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i się wyjaśniło ...niestety termin zbiegł nam się z inną imprezą ( dawno planowaną) cóż zostaje mi życzyć wam pogody i wspaniałej zabawy no i oczywiście mam nadzieję że przeczytacie jakiś rozdział za nasze zdrowie  :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i się wyjaśniło ...niestety termin zbiegł nam się z inną imprezą ( dawno planowaną) cóż zostaje mi życzyć wam pogody i wspaniałej zabawy no i oczywiście mam nadzieję że przeczytacie jakiś rozdział za nasze zdrowie  :] 

Szkoda :(

Do zobaczenia innym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lista chętnych

 

 

1. belmondo4 (2 + 2) - przyczepa - ognisko

2.11thebest  - 2          -przyczepa ,ognisko

3. piotrekbb -  1          -ognisko

4. Kajetan - również na Ciebie liczymy !!

5. Misio          (2 + 2) - przyczepa - ognisko

6. Kaczor_dg (2 + 2) - przyczepa - ognisko

7. Robak70 -1+ ?        przyczepa,ognisko

8. Michalc3 ( 2+1        ognisko

9. Rafka   (2+1)          przyczepa,ognisko

10.Dżuma -2              -przyczepa ognisko

 

Miodzio w/g życzenia ściągnięty z listy,co nie oznacza ,że nie może się zapisać :)

 

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam pojedziecie to podstawa wtyczki zwykłe na 220 

dziś wróciłem także na bieżąco obcykane pole mam hehe

hmm ciekawi mnie tylko to że w  jonidle jeszcze nikt o zlocie nie wie

Wie kierowniczka kempingu ale ona pracuje tam do końca września danego roku-ustalenia telefoniczne.Szef aktualnie jest na wczasach.Ceny znamy,otwarte jest do końca października,obserwujemy pogodę i jak będzie ok to tniemy tam,więc kto ma jeszcze wiedzieć -recepcja?

To nie jest jakiś wielki zlot  tylko mały spocik,by w kilka załóg zakończyć wspólnie i sympatycznie sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie kierowniczka kempingu ale ona pracuje tam do końca września danego roku-ustalenia telefoniczne.Szef aktualnie jest na wczasach.Ceny znamy,otwarte jest do końca października,obserwujemy pogodę i jak będzie ok to tniemy tam,więc kto ma jeszcze wiedzieć -recepcja?

To nie jest jakiś wielki zlot  tylko mały spocik,by w kilka załóg zakończyć wspólnie i sympatycznie sezon :)

co do szefa to się na pewno mylisz rozmawiałem z nim w pierwszy dzień przyjazdu i w ostatni bo pojechałem mu po gaciach za syf w ubikacjach i pod prysznicami 

no to wychodzi na to że ja byłem na konkretnym spocie jak to nazywasz bo było ze 25 załóg jak nic przez weekend heehe

kierowniczka też była w ten wekend co prawda od soboty 

ale nie wtrącam sie tylko stwierdzam fakty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś dla malkontentów:

http://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-wisla,cId,37996

Rano jak oglądałem pogodę w naszym terminie w Wiśle-to prawie same deszcze ,a teraz   już dużo lepiej,a jak będzie to zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do szefa to się na pewno mylisz rozmawiałem z nim w pierwszy dzień przyjazdu i w ostatni bo pojechałem mu po gaciach za syf w ubikacjach i pod prysznicami 

no to wychodzi na to że ja byłem na konkretnym spocie jak to nazywasz bo było ze 25 załóg jak nic przez weekend heehe

kierowniczka też była w ten wekend co prawda od soboty 

ale nie wtrącam sie tylko stwierdzam fakty

 

Wczoraj o 23.28 napisałem z telefonu odpowiedź i nie wskoczyła tutaj,więc ponawiam odpowiedź :(

W sobotę rozmawiałem z kierowniczką,by ustalić ceny.Mówiła ,że  teraz z recepcją trzeba ustalać ,ona szefowała kempingowi do końca września ,szefa nie będzie następny tydzień ,bo jest na wczasach ( i tutaj  albo ja źle zrozumiałem -że już go nie ma,a być możne ,ze nie będzie ). Jest to marginalna sprawa,bo przy dwudniowym pobycie -czy zapłacisz 5 zł więcej za dzień,np.10% rabatu czy mniej nie odgrywa większej roli.

Tak konkretnie najważniejsze jest to,ze nie kupiłem przyczepy po to ,by stała bez sensu ,tylko po to,by z nią jeździć i nie siedzieć na kempingu samemu  w swojej budce-chyba ,że ktoś lubi samotność ale to już jego indywidualna sprawa.

Piszesz z przekąsem kolego,że przez weekend było ok. 25 złóg -i co z tego jak to byli obcy ludzie dla siebie i każdy pewnie przyjechał indywidualnie-wszystkich już znasz? No chyba ,że to był jakiś inny zlot,a Ty brałeś w nim udział.Niemniej jednak wrzuć jak możesz jakieś fotki z Waszej wspólnej imprezy.

My jedziemy w kilka zaprzyjaźnionych,kumatych załóg i to nam wystarcza. Idziemy na jakość a nie na ilość i tej wersji się trzymamy :yay: :yay: :yay:

Starzy karawaningowcy nauczyli mnie-że dobry zlot to max. 20 przyczepi wtedy nie ma rozłamów na podgrupy :ee:

I jeszcze jedno -to co widzisz kolego na liście -to są oficjalne zgłoszenia  a nie każdy kto jedzie lubi się afiszować, a bankowo mam zgłoszone takie załogi.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, Ty tam dzwoń i każ im posprzątać kibelki, bo ja do chlewu nie pojadę  ;)  A! I żeby już było drzewo do ogniska, bo znów będzie bez ogniska, a teraz to już nie przeżyję, musi tym razem obowiązkowo być gięta z kija :bevil:

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, Ty tam dzwoń i każ im posprzątać kibelki, bo ja do chlewu nie pojadę  ;)  A! I żeby już było drzewo do ogniska, bo znów będzie bez ogniska, a teraz to już nie przeżyję, musi tym razem obowiązkowo być gięta z kija :bevil:

Byłem na ty kempingu niedawno -dwukrotnie.Nie było  żadnego problemu z czystością w WC,drzewo do ogniska było tam zawsze pocięte.Ostatnio przykryliśmy je płachtą,co widać na zdjęciu ,które wkleiłem.

Słuchaj ja nie wiem co to za ekipa była -te 25 załóg ostatnio,ze tak nabrudzili tam ? :hmm:

Właśnie a możne tez spalili całe drewno :look:

Mam nadzieję,że tej wiaty z dymem nie puścili :yay:

Dobra,dobra -żonę namówiłeś na wyjazd,bo pogoda żyleta się zapowiada- 17 stopni w dzień,9 stopni w nocy,zero deszczu -jak na ta porę roku wydaje mi się nieźle :)

 

Przypominała mi się piosenka o jesieni,która słuchała moja mama :

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw musi mieć kto tam posprzątać a nie że jedna dziewczyna obsługuje recepcje bar i ciekawe co jeszcze 

szef siedzi do 15;00 i nara 

po drugie ja nie pisałem po to żeby komuś w chodzić w parade i czy sie chwalić ile było przyczep żle to kolega belmondo4 odbiera tylko pisze jak było w ten weekend każdy przyjechał se bo chciał i tyle 

nie potrzebnie kolega sie stresi 

ja tam już tak nie pojade bo czas sie chwycić roboty czas urlopu już minął

samo miejsce kapitalne ja by nie kibelki(może posprzątają)

drzewa wam nie braknie na pewno 

pozdrawiam wszystkich życze udanej imprezy i dobrej pogody


może kibelki zostały w takim stanie po imprezie z mpk katowice ,acz kol wiek z dnia na dzień było gorzej niestety ,no nikt tam raczej nie zaglądał z obsługi od piątku jak tam byłem do niedzieli

może mieli za duzo roboty nie wiem

ale miejsce super samo w sobie ,jak ma ktoś rolki,rower   to brać piękny tor za płotem do śmigania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.