Skocz do zawartości

proszę o ocenę angielki


andross

Rekomendowane odpowiedzi

Jako fan angielek mogę powiedzieć że egzemplarz jest wyniuniany.

Trzeba pojechać obejrzeć szczegóły bo i cena jest do zaakceptowania.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ja ją kupić ale rozmyśliłem sie  kupiłem burstnera bo sie trafił jak nowy i tamtej nie oglądnąłem

angielka jest do wzięcia za 8000

i teraz znajomy chce żeby mu ją obejrzeć

w końcu mi też kolega z forum pomógł

no to czemu ja mam nie pomóc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andross - chcesz tam podjechać, czy chcesz kogoś, kto by pojechał za Ciebie? Bo wiesz, z Tychów jest niedaleko, ja mam podobną odległość. Mógłbym podjechać z Tobą. Problem tylko w tym, że ja mogę wyłącznie w niektóre popołudnia. Co Ty na to? Może ewentualnie ktoś bliżej miałby okazję wcześniej, ale jeśli nie - daj znać kiedy Ci pasuje :) Spróbujemy się zgrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet jest mistrzem kręcania krętackich filmów ,jak zobaczyłem film myślałem że nówka sztuka ,a jak ją zobaczyłem na żywo to wydawało mi sie że gość sie pomylił i pokazał mi zupełnie inną przyczepę piecyk carwer którego umiejętnie ominął podczas kręcenia filmu rozlatuje się żywcem,prawy róg przyczepy popękany i nieudolnie klejony silikonem  też go nie pokazał bakista w środku popękana szafa w ubikacji ma zarwane popękane dno przednia ściana malowana jak zapewnił mnie sprzedający jest ok, ale nie wie czemu była pomalowana ,jak sie okazało prawa rama  okna i środkowa popękana prawie dookoła ,opony stan hmm stare 

Jak pan zapewnia że przyczepa jest ładna zadbana i i pachnąca  to na pewno tak nie jest

i co najlepsze nie miał odwagi być na oględzinach tylko była jego żona żeby go nie zlinczować

Zwykły oszust i tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

I  nie ma bata na takich oszustow?.powiem wam szczerze,sam mieszkam w anglii,ale to juz inne pokolenie/inny rzut emigracji/...Teraz to byle Bronek z wasem,jak sie dowie,ze  w polsce przyczepa,to poszuiwany towar,to bierze sie za sprowadzanie tego badziewia /pisze tak,bo polak nie kupi przyczepy,ktora jest w adekwatnej cenie,tylko kupi najtansze badziewie z mysla o max.przebiciu/ i stad taki szrot jest wystawiony w polsce. A ci co je przywoza,to w ogole nie maja pojecia o przyczepach i o karawaningu.Zasada jest jedna: jak sprzedajacy jest wasaczem-to odpusc sobie ta przyczepe..Jak chcesz dowiedziec sie wiecej,to przesledz moje poprzednie posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.