Skocz do zawartości

ocena przyczepki


ZdzislawW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Po długiej przerwie powrócił temat zakupu przyczepki . Przez ten okres oglądałem kilkanaście przyczep wszystko nadawało się do remontu. W końcu zdecydowałem się na hobby . Wiem że pomagacie ocenić przyczepkę (nie raz z tego korzystałem- zawsze się sprawdzało). Proszę o pomoc w ocenie .

post-15699-0-38266100-1411994419.jpg

post-15699-0-25163000-1411994431.jpg

post-15699-0-21837200-1411994441.jpg

post-15699-0-40959600-1411994455.jpg

post-15699-0-08614000-1411994466.jpg

post-15699-0-86351800-1411994479.jpg

post-15699-0-37287600-1411994489.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj co to za reperaturka nad przednim oknem - tez sposób łączenia poszycia gwarantuje przecieki a wygląd przedniej ściany świadczy ze cala była wymieniana / naprawiana...... Po zdjęciach widać ze przyczepka wiekowa i bardzo mocno odświeżona zewnętrznie - nawet za bardzo. cos mi się także wydaje ze okna, obrysowki, kratki, to kazde z innej parafii..

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Swoje uwagi na szybko zaznaczyłem na czerwono na zdjęciu.

Ogólnie fajna budka ale gdy będziesz oglądał - zwróć uwagę na miejsca zaznaczone na czerwono.

 

post-5296-0-21688900-1412015881_thumb.jpg

 

1. Górny owal - zobacz, ze blacha jest pofalowana. Popukaj ścianę od wewnątrz na tej wysokości.

2. Może to pikseloza, ale poziomy pas ma jakieś dziwne odbarwnienia - do sprawdzenia na miejscu.

3. Owal pionowy - listwa alu powinna być pionowa (jak ta po lewej) - zaznaczona ma lekki owal.

 

Nie sugeruj się moimi opisami - być może wizja lokalna rozwieje wszystkie te wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

1. Górny owal - zobacz, ze blacha jest pofalowana. Popukaj ścianę od wewnątrz na tej wysokości.

2. Może to pikseloza, ale poziomy pas ma jakieś dziwne odbarwnienia - do sprawdzenia na miejscu.

3. Owal pionowy - listwa alu powinna być pionowa (jak ta po lewej) - zaznaczona ma lekki owal.

...

Gregory, ja to co zauważyłeś inaczej zinterpretowałem:

1. Budka stoi dokładnie na wprost słońca co pozwala dostrzec efekt pofałdowanych ścian w każdej budce i na murach budynków.

2. Być może coś jest...

3. To nie listwa tylko pionowa krawędź otwartych drzwi tak "odstaje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć wszystko wygląda w oryginale, czyli nie była naprawiana (ale to jest tylko ocena ze zdjęć)

Nie widać, żadnych głupich przeróbek. Zmieniony został kran oraz kółko z przodu (bo to jest z AL-KO) ale to są rzeczy elsploatacyjne. Przyczepa bez zastrzeżen. Obstawiam, że jest z Holandii bo jest w dobrym stanie.

 

Co do kupna na allegro to bym był z tym ostrożny, bo może sam sobie kupił (bo coś) zadzwoń i się dowiedź czy aktualne.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.