Skocz do zawartości

III Babskie Winobranie w Niewieścinie 18-19.10.2014


Rekomendowane odpowiedzi

Jacuś, głęboko wierzę, że w trakcie panowego, w obecności dzieci żaden z Was ani się nie znietrzeźwia ognistą wodą, ani też nie wymsknie się nikomu żadne nieparlametarne słowo. W każdym razie bardzo chcę w to wierzyć  :hmm:  Ale chodzi chyba też o ideę spotkania. My na przykład nie jeździmy na dzień dziecka, bo nasze dzieci (choć już dorosłe, to wciąż nasze dzieci) są już za duże na takie imprezy  :]

To mi z ust wyjołes POPIERAM :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jacku mnie też nie interesuje co panowie robią na panowym ,ale dla ścisłości to nazwę powinniście zmienić  właśnie ze względu na młodzież i dzieci ( bo raczej to jeszcze nie panowie)

 

 A jak wiadomo z poprzednich spotkań młodzież nie była osamotniona , głodna, czy dyskryminowana . Nie wiem co "Panie" robią na "Babskim " i mnie to nie interesuje ale  MY nie mamy niczego do ukrycia.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie kobitki że wypowiedziałem swe myśli , lecz jak już we wcześniejszej wypowiedzi wspomniałem  nie robimy niczego czego by nasze/ wasze dzieci nie widziały podczas spotkań , więc nie rozumiem takiej ingerencji w nie swoje spotkanie ( wiem że dziewczyny chcą rządzić wszędzie) lecz nie na Panowym , i oczywiście nie ze złości czy z chęci obrażenia której kolwiek z was po prostu nie interesujcie się naszym spotkaniem a skupcie się na organizacji waszego spotkania - wszystkim to wyjdzie na dobre. Kończę tę dysputę gdyż wszelkie racje już zostały wypowiedziane i nie ma sensu podnosić tu adrenaliny czy poziomu stresu komukolwiek . Tworzymy różne spotkania po to aby spędzić miło czas czy to w towarzystwie samych "Panów" nie ubliżając tu naszym "Młodym Panom" czy też w towarzystwie "Pań" i niech tak zostanie.

 

Pozdrawiam serdecznie i po raz drugi życzę miłej zabawy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :hej: ! Dzięki za propozycję :thank: ale mnie przywiezie :drive: do Bydgoszczy mąż i zabierzemy po drodze Alę Miedzyniakową. A mój mąż wróci do Tomka Miedzyniaka(na :piwo: ),żeby  nas w niedzielę odebrać.

Jeszcze dwa miejsca w aucie będą wolne :miga:  -więc kogoś z Bydgoszczy możemy zabrać! :yay:

Dorcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd :

jadąc w stronę Świecia (ok 3 km za Trzeciewcem) za tablicą Niewieścin/po lewej sklep/ skręcamy w prawo ( w lewo jest do Wałdowa) i 400 m asfaltem w kształcie litery S mijamy po prawej pastwisko i oborę potem ogródki i pierwszy po prawej stoi mój domek nr 89 /szary i nieotynkowany, na bramie baner ubezpieczenia / - jakby cos to kierunek szkoła w Niewieścinie
Info specjalne : jadąc z kierunku Świecia skręcamy za fotoradarem w lewo.

na pewno traficie,jakby co to dzwońcie na infolinię : 880-163-401

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd :

 

jadąc w stronę Świecia (ok 3 km za Trzeciewcem) za tablicą Niewieścin/po lewej sklep/ skręcamy w prawo ( w lewo jest do Wałdowa) i 400 m asfaltem w kształcie litery S mijamy po prawej pastwisko i oborę potem ogródki i pierwszy po prawej stoi mój domek nr 89 /szary i nieotynkowany, na bramie baner ubezpieczenia / - jakby cos to kierunek szkoła w Niewieścinie

Info specjalne : jadąc z kierunku Świecia skręcamy za fotoradarem w lewo.

na pewno traficie,jakby co to dzwońcie na infolinię : 880-163-401

Ok, dzięki za instruktaż :thank: . Na pewno trafimy!!!

Do zobaczenia!!!!!! :banan:

DORCIA ZABIERZ MNIE :blagac:

To pisałem ja  SJ

Chciałaby dusza do "raju"! :slina:  :nono:

 A żonka będzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.