Skocz do zawartości

Tabletki do toalet


f68

Rekomendowane odpowiedzi

a co mam odpowiadać kolega dostał bokiem powiedzmy "w prezencie" tabletki które stosuje obecnie zamiast płynów toi toi , znam ten produkt i producenta, który  wyraźnie pisał do mnie 2 lata temu kiedy miałem pomysł wprowadzenia tabletek zamiast płynu,  że produkt ten nie moze być stosowany w toaletach przenośnych a tylko kabinowych i nie ma możliwości wprowadzenia go na rynek toalet małych mobilnych i plan dystrybucji upadł dlatego sami robimy tabletki które można stosować i nie zawierają arszeniku ani formaliny

widzę że kolega kristofer drązy temat

to ostatnie to nie tabletka tylko zawieszka sublimacyjna - coś jak drzewko zapachowe do kibelka

a dlaczego nie odpisuje często bo jestem wku...iony producenta automatycznej maszyny tabletkującej - prasa pochodziła 5 minut i się zj...ała bo jakich chinol nie dokręcił 2 śrubek co oczywiście spowodowało jej uszkodzenie i konieczność zamówienia nowej matrycy i stępli za kilka tys zł

i ostatnie czego potrzebuje to kretyńskie uwagi kolegi kristofera

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właśnie to powinieneś wszystko napisać. Nie wiem, dlaczego jesteś taki zdziwiony, że ktoś drąży temat? Jeśli chodziło Ci tylko o reklamę swojego środka, a nie o dyskusje to trzeba było prosić o zamknięcie tematu.

EDIT. A piszac o "kretyńskich uwagach kolegi Kristofera" to wystawiasz sobie, a przez to proponowanemu produktowi nie najlepszą opinię.

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem wszystko produkt znany i kolego nie pisze o produkcie a komentarzach kolegi , po co mam pisać odpowiedzi na posty jak kristofer wie lepiej i sam sobie odpowiada , czyli troluje nie wiem co masz masz na myśli i co ma wspólnego opinia o mnie i opinia o produkcie ja moge być zły a produkt genialny , bill jest rudy a windows popularny , nasz produkt jako tabletke mam już dopracowany , będzie pod szyldem innej firmy prawdopodobnie a ta fima ma wymogi którym sprostaliśmy kosztem postawienia linii produkcji opakowań i tabletek teraz czekamy na zbiory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można porównać bo nie ma tabletek do małych toalet na rynku są produkty do dużych toalet , rezygnują z płynów bo muszą mieć certyfikat na transport substancji dlatego tabletki a ponadto dozowanie ni prezenty dla innych


no nie przesadzaj nie wiem jak ty ale ja nie mam zamiaru obrzucać innych ani używać K i Ch do tego nie służy internet , zwróciłem uwagę że skoro nie piszę to znaczy że nie mam czasu albo mam inne zajęcia , ale po co mam pisać jak ktoś inny pisze za mnie a zresztą lepiej zamknąc temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mam odpowiadać kolega dostał bokiem powiedzmy "w prezencie" tabletki które stosuje obecnie zamiast płynów toi toi , znam ten produkt i producenta, który  wyraźnie pisał do mnie 2 lata temu kiedy miałem pomysł wprowadzenia tabletek zamiast płynu,  że produkt ten nie moze być stosowany w toaletach przenośnych a tylko kabinowych i nie ma możliwości wprowadzenia go na rynek toalet małych mobilnych i plan dystrybucji upadł dlatego sami robimy tabletki które można stosować i nie zawierają arszeniku ani formaliny

widzę że kolega kristofer drązy temat

to ostatnie to nie tabletka tylko zawieszka sublimacyjna - coś jak drzewko zapachowe do kibelka

a dlaczego nie odpisuje często bo jestem wku...iony producenta automatycznej maszyny tabletkującej - prasa pochodziła 5 minut i się zj...ała bo jakich chinol nie dokręcił 2 śrubek co oczywiście spowodowało jej uszkodzenie i konieczność zamówienia nowej matrycy i stępli za kilka tys zł

i ostatnie czego potrzebuje to kretyńskie uwagi kolegi kristofera

"

 

Witam serdecznie Kolegę f68.

Cieszę się z kilku ostatnich postów Kolegi, jak dziecko !

Dlaczego ?

Dlatego, że dotychczas miałem wątpliwości w wyborze produktów na kolejny sezon, a teraz już nie mam, ani co do produktów, ani co do "firmy". Jeszcze raz dziękuję !

 

Skoro po tak długiej ciszy, tak miło nam się rozmawia, to jeszcze kilka słów napiszę, choć ta sympatyczna uwaga z ostatniego zdania Kolegi nie jest dla mnie zrozumiała :niewiem:

 

Nigdzie tego typu uwag nie widzę, ale trudno oceniać własne słowa, więc niech ocenią to inni.

Domyślam się jedynie, że mogło chodzić o mój post #27   :hmm:

Gdyby brak odpowiedzi dotyczył jednego posta, uznałbym to za przeoczenie, ale brak odpowiedzi od długiego czasu na wszystkie posty, które napisałem w kilku tematach, łącznie z konkretnymi pytaniami, nie jest już przypadkiem, a ignorowaniem. Tym bardziej, że Kolega dokładnie odpowiadał na posty będące bezpośrednio przed moimi, jak i za nimi.

Dziwnym zrządzeniem losu nie zauważał Kolega tylko napisanych przeze mnie.

No cóż, już dosyć dawno zauważyłem, że Kolega umieścił mnie na swojej czarnej liście odpowiedzi p.t. "Tych klientów nie obsługujemy", więc nic dziwnego, że na odpowiedzi doczekać się nie mogłem.

 

Myślę, że zaczęło się to od chwili tego testu.

Później były słowa bez pokrycia i długo, długo cisza ;)

Jeden z wielu przykładów (np. od tego posta i kilka kolejnych wyjaśnia sprawę).

Aby nie szukać po innych tematach, to są przykłady i w tym, wystarczy cofnąć się na sam początek. Czytania nie jest dużo, wystarczy przejrzeć temat, zwracając uwagę na moje wypowiedzi i udzielone mi odpowiedzi, a raczej ich brak:

 

post #3

http://forum.karawaning.pl/topic/17633-tabletki-do-toalet/?p=389510

post #5

http://forum.karawaning.pl/topic/17633-tabletki-do-toalet/?p=389517

Ostatnie zdanie posta #14

http://forum.karawaning.pl/topic/17633-tabletki-do-toalet/?p=389589

post #17

http://forum.karawaning.pl/topic/17633-tabletki-do-toalet/?p=390922

 

Nie chcąc psuć sobie apetytu i mając na uwadze szczególny smak wypowiedzi Kolegi f68, na tym etapie pozwolę sobie zakończyć swój kontakt z produktami i firmą "Eden chemicals" - na odpowiedź oczywiście nie czekam.

Ukłony z życzeniami dalszego rozwoju produktów oraz firmy,

Kristofer

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f68, przykra sprawa z tą awarią . Mam nadzieję , że szybko uda Ci się doprowadzić sprawy produkcji na właściwe tory.

Rozumiem Twoje rozgoryczenie . Popłynąć w kilka chwil na parę tysięcy ... To musi zaboleć . Przecież to Twój "chleb".

 

Co do tabletek to jednorazowo wyraziłem swoją opinię . Mam jednak świadomość , że może to być opinia nie miarodajna z uwagi na , tak jak pisałem , jedną próbę . Będzie ich więcej ale na to trzeba czasu bo pora słaba do podróżowania .

Temat dotyczy tabletek , więc poprzestanę na tym , że tak naprawdę trudno dogodzić wszystkim . Każdy ma swoje preferencje.

Jeden lubi taki zapach , inny mniej a jeszcze ktoś inny bardziej intensywną woń. Ciężka z tym sprawa.

 

Życzę , mimo awarii , więcej sukcesów na tym trudnym polu . Celowo piszę więcej sukcesów bo wiem , że takowe osiągasz , choćby w swoim rejonie zamieszkania i działania.

 

Powodzenia w tych trudnych czasach . :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się narobiło :hmm:

Jeśli coś wiem, to się tym dzielę ... od początku do końca, jeśli napiszę w temacie bzdury, dostanę pstryczka w nos i ktoś na pewno to skoryguje, ale nigdy nie piszcie proszę jak ... chwalipięta ... "wiemmmmm, aaaaale nie powiemmmmmm" ;(

 

Wracając do tematu ....

... znam ten produkt i producenta, który  wyraźnie pisał do mnie 2 lata temu kiedy miałem pomysł wprowadzenia tabletek zamiast płynu,  że produkt ten nie moze być stosowany w toaletach przenośnych a tylko kabinowych i nie ma możliwości wprowadzenia go na rynek toalet małych mobilnych ....

Producent  ... producent przedmiotowych tabletek na ich opakowaniu podaje całkiem inne dane ... chyba, że nie pojmuję pisma obrazkowego:

 

c899a64afec35bd7m.jpg

 

Hmmmm, dziwne to jakieś

 

Kristofer ... pomogłeś mi nie raz ... podaj proszę na PW Twije dane adresowe, podziele się pigułami.

Przetestuj je i skrobniesz coś dla społeczności.

Domniemywam, że 1 sztuka poporcjowana wystarczy na .... cały sezon?

 

TOM3653, a Ty nie chcesz? Jeśli tak, to .... se przyjedź, daleko nie masz :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazki obrazkami a to co mam w e-mailu od producenta jest odmienne i takie jak napisałem

nie wiem dlaczego i nie analizowałem tylko oparłem się na e-mailu i moich kilku rozmowach z producentem

pewnie że lepiej było kupić od kogoś dorzucić marże i sprzedać zamiast stawiać od początku park maszyn i zdobywać na ten temat wiedzę no i przyjmować wszechobecną krytykę

a wymagania są różne za wolno się rozpuszcza lub za szybko , kolor jaśniejszy kolor ciemniejszy , dlaczego nie jest w folii, dlaczego zapach nie jest np truskawkowy bo ktoś lubi

kristofer cenie twoją wiedzę ale od początku ciągle coś ci nie pasuje, a zamiast sugestii cały czas się czepiasz chyba że źle to odbieram i bardzo chętnie dostarczę ci produkt finalny gratis żebyś opisał w końcu skwapliwie swoje spostrzeżenia , podaj adres na pw i nie jest moja złośliwość 

osobista moja opinia na temat tabletek jj:  mają bardzo ostry zapach po rozpuszczeniu , mi osobiście on nie odpowiada ale w toaletach kabinowych dużych gdzie jest wentylacja - bo są wolno-stojące sprawdzają się super , dobrze maskują zapach procesu gnilnego - fekaliów , wspomagają rozpuszczanie i dają ciemny granatowy kolor, ale jak pisałem wcześniej za zapach po wejściu do toi toi odpowiada spray zapachowy psikany regularnie przez obsługę lub użytkownika lub zawieszka zapachowa sublimacyjna - ta cienka tabletka filcowa z otworkiem nasączona zapachem i substancją lotną - sublimującą - przyśpieszającą uwalnianie zapachu, to też nie powinno być stosowane w małych pomieszczeniach bez stałej wentylacji gdyż ta substancja jest w większym stężeniu toksyczna (składnik kulek na mole)  

 

nasze tabletki będą docelowo pakowane po 16 sztuk w tulejkę z bezpiecznym atestowanym zamknięciem , a jako promocje opakowanie będzie większe i będzie zawierało 20 sztuk

1 tabletka odpowiada 100 ml płynu i też tak działa, przy czym zapach uzyskany po rozpuszczeniu tabletki jest od 40 do 60 bardziej intensywny niż przy stosowaniu płynu 

rozpuszczalność całkowita 40 do 60 sekund

będą występować w 4 rodzajach podobnie jak płyny 

blue - niebieskie -do zbiornika na fekalia - zapach leśno-morski

green - zielone - do zbiornika na fekalia - zapach sosna

red - czerwone - do zbiornika z wodą do spłukiwania - zapach lawendowy

lemon - żółto-pomarańczowe - do zbiornika z wodą brudną (woda z umywalki, prysznica zlewozmywaka) - zapach cytrynowy

 

wszystkie produkty i opakowania posiadają świadectwo jakości, atest, kartę charakterystyki (MSDS), oznaczenie kodowe nr serii i datę 

cena za opakowanie 16 sztuk 29 zł brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f68 - luzikkkkkkk!!! Nie przejmuj się.

 

No, Kristofer, aż mi Cię szkoda  :hmm: 

Pozostaje jeść dużo kapusty kiszonej , do tego tłuściutkie żeberka, na deseg gruszki i popijać to wszystko kefirem :miga:

Inaczej "głana" Ci braknie ... do testów :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer ... pomogłeś mi nie raz ... podaj proszę na PW Twije dane adresowe, podziele się pigułami.

Przetestuj je i skrobniesz coś dla społeczności.

Domniemywam, że 1 sztuka poporcjowana wystarczy na .... cały sezon?

Dzięki za propozycję, to bardzo ciekawe tabletki, jednak dla większości osób nie będą łatwo dostępne, dlatego chyba nie skuszę się na ich testowanie. Za pamięć jednak dziękuję ! :skromny:

 

 

 

Teraz ogólnie, odnośnie testów:

Był dosyć długi okres, kiedy byłem zainteresowany różnymi produktami znajdującymi się na rynku i przeznaczonymi dla toalet kasetowych. Byłem nawet skłonny pewne z nich przetestować, a wyniki i bezstronną opinię przekazać wszystkim na forum. Propozycja takich testów nie była moja. Jak obecnie wiadomo, nic z tego nie wyszło, ale mimo wszystko do pewnych wniosków jednak doszedłem. Wiem już, które produkty karawaningowej chemii będę kupował i polecał, a w stronę których nawet nie spojrzę. W decyzji zdecydowanie pomogły mi różne wypowiedzi, które czytałem w w/w tematach, zwłaszcza przez ostatnich trzynaście miesięcy, pisane zarówno przez Forumowiczów, jak i z kont firmowych. Wypowiedzi, które pojawiły się w tym temacie, na przestrzeniu kilku ostatnich dni, stały się jedynie przysłowiowym gwoździem do ...

Bardzo przepraszam, piszę to z przykrością, ale nie jestem obecnie zainteresowany testowaniem produktów, których używać nie zamierzam - brak czasu. Gdyby jednak kiedyś się coś zmieniło, to zaznaczam, że nie oczekuję prezentów, wybrane wyroby do testów będę mógł zakupić samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.