Skocz do zawartości

Grzybobranie-kemping nr 23 OTW Bąków w dniach 26-28.09.2014


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,wybieramy się na grzyby w okolice Olesna.W pobliżu znajduje się niedrogi,a utytuowany nagrodami  kemping nr 23 :

http://www.osir.kluczbork.pl/node/9

http://www.osir.kluczbork.pl/content/cennik-1

 

Lista chętnych :

1.belmondo 4  - 2+2 ( 17 lat  i 6 lat)  - pobyt od 25.09.14 do 29.09.2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

belmondo my z krixosami w miniony łikend już wszystkie grzyby tam wyzbierali , nawet taki sie zdarzył   :yay:

      post-4416-0-39252300-1410371013_thumb.jpg

nimosz po co jechać

 

A kemping faktycznie fajny i tani, za dwie osoby, cepka auto prąd  32,40zł / doba (faktura, paragon co pan sobie życzy)  

Edytowane przez seba1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie pogoda to może w sobotę po robocie dotrzemy

Licze na Ciebie ,ze dojedziesz,bo jak sam nazbieram tych grzybów to moze byc róznie-żebym kogoś nie otruł :)

Mamy blisko to może na weekend wdepniemy ... na grzybki coś pod grzybki (już zrobione ) :drink:

Fajnie by było,a grzybki ,jak rybki lubia pływac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ? chcesz na mnie swoje zbiory testować? 

Nie o to chodzi -ty sie znasz to mi je przejrzysz :)

Po wielu latach nieobecności na grzybobraniu w ubiegłym roku byłem raz,więc muszę byc ostrozny i iść z fachowcem ,który doradzi :)

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co będzie z pogodą , czy będzie po co jechać

Można zadzwonić do kierownika ośrodka ( bardzo sympatyczny człowiek) i podpytać, mi razem z pracownikiem nawet podpowiedzieli kilka miejsc gdzie się wybrać a gdzie nie ma sensu chodzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belmondo my z krixosami w miniony łikend już wszystkie grzyby tam wyzbierali , nawet taki sie zdarzył   :yay:

      attachicon.gifIMAG1313.jpg

nimosz po co jechać

 

A kemping faktycznie fajny i tani, za dwie osoby, cepka auto prąd  32,40zł / doba (faktura, paragon co pan sobie życzy)  

Ładny okaz.Nie przejmuj się ,jak nazbierasz dużo i nie będziesz miał co z grzybami zrobić -zaopiekuję się nimi :)

Nie wiem jak Ty ale Krixos już obserwuje pogodę na wyjazd,jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych :

1.belmondo 4  - 2+2 ( 17 lat  i 6 lat)  - pobyt od 25.09.14 do 29.09.2014

2.robak 70      - 1                               -pobyt od 26.09.14  do 28.09.2014

3.RobiBona      -2   ( być może ? )     - j.w.

4.Krixos           - 2 +3 (pogoda ? )      -27-28.09.2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziecie planować drogę to weźcie pod uwagę remont na DK 11

http://wiadomosci.onet.pl/slask/remont-dk11-objazd-na-ponad-100-km/6hybb

 

bez stresu tędy przelecisz... fakt że wąsko  i troche dziurawo ale  na wyścigi z cepką nie jedziesz

https://www.google.pl/maps/dir/50.4677457,18.8114967/50.6685125,18.6511638/@50.5875072,18.702949,11z/data=!4m9!4m8!1m5!3m4!1m2!1d18.6755167!2d50.5615633!3s0x4710d92d975a659f:0x9431535612786f5a!1m0!3e0?hl=pl

 

lub przez Koszęcin...

 

jedna i druga droga biegnie przez lasy gdzie jest dużo grzybów-  więc można po drodze do Bąkowa zbierać grzybki :)

Można zadzwonić do kierownika ośrodka ( bardzo sympatyczny człowiek) i podpytać, mi razem z pracownikiem nawet podpowiedzieli kilka miejsc gdzie się wybrać a gdzie nie ma sensu chodzić 

Tak, Pan Wiesław to  bardzo  porządny i sympatyczny człowiek

 

p.s.: widzę że na stronce OTW Bąków wciąż są w większości moje zdjęcia które robiłem w 2012 roku... :)

 

jak się zjedziecie do Bąkowa to wpadnę Was odwiedzić ;) akurat ten weekend mam wolny

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.