Skocz do zawartości

Poszukiwania przyczepy do 8000.-


krzyss

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje waszej pomocy, bo mimo iz mialem juz dwie przyczepy i teoretycznie wiem na co patrzec bo mialem Burstnera z 79r. i Adrie z 2000r. licze na wasza pomoc przy wybranych ogloszeniach.

O przegladaniu katow i zagladaniu w zakamarki to wiem.

 

Czego oczekuje:

 

- przyczepy 4 osobowej a przynajmniej dwa oddzielne lozka, spac beda glownie dwie osoby dorosle ale nie chce mi sie codziennie scielic poscieli a jesc gdzies trzeba :-)

- WC z kaseta na zewnatrz

- bardzo dobrze by bylo zeby byl prysznic z ciepla woda, czy ewentualnie dolozenie bojlera elektrycznego i instalacji to skomplikowana sprawa ?

- zbiornika na wode zasilanego z zewnatrz

- europejskiej przyczepy, angielki mnie odstraszaja stanem

- DMC max 1300kg ale chetnie mniej, nie chce duzej i ciezkiej przyczepy, adria miala ponad 7,5m z dyszlem i 1300kg i ciezko czasem manewrowac na kempingach

- przyczepa ma byc zarejestrowana, juz raz przechodzilem przeboje z rejestracja pojazdu na siebie i nie chce zadnych sprowadzanych od hansa z umowa in-blanco

- chcialem cos do 5000-6000.- ale juz widze ze musze podniesc ta kwote, wiec maxem jest 8000.- 

- rocznik, no tutaj licze ze bedzie miala nie wiecej niz 25 lat

- jeszcze w tym roku chce wyjechac nad morze, wiec licze ze cos sie znajdzie :-D

 

Aktualnie znalazlem te dwie, ale moze ktos gdzies widzial cos sesownego co spelnia wymagania.

 

1. http://otomoto.pl/hobby-420-de-luxe-T4481280.html

Ta zacheca cena, biorac pod uwagę iż cos tam sie uda utargować to wyglada ciekawie, ale laczenie lewej przedniej sciany jakos wyglada dziwnie...

 

2. http://otomoto.pl/hobby-prysznic-wc-zadbana-T4487221.html

Handlarz, wiec zawsze istnieje ryzyko, ale moze, podoba mi sie bo ma prysznic, i licze ze cene do 8000.- moze by sie udalo stargowac.

 

wiecej na ta chwile dobrych typow nie mam, szukam w okolicach do 200km od Warszawy, ale po rodzynka moge pojechac i dalej..

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.