Skocz do zawartości

I Majówka Karawaningowa - Sława 2008


Rekomendowane odpowiedzi

3 maja pasuje.

To tylko znaczy, że w ogóle się pogubiłem w tych datach. Mi po prostu 2 maja nie pasuje.

Już się wpisałem w odpowiednim wątku.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 708
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam; Drodzy 1-szo Majówkarze ze Sławy!!

Ważny komunikat:

Zrezygnowałem z autobusu 70-cio miejscowego. Przyczyna jest taka ,że facet uzależnia przewóz naszej grupy , od potwierdzenia kursu do Paryża. Jak ktoś jemu nie potwierdzi do poniedziałku 21.03.( wcześniej do wtorku 15.04., czwartku 17.04.)to jest do naszej dyspozycji. Zamówiłem innego przewożnika ze Wschowy,tylko problem,że On dysponuje autokarem 56-cio osobowym. Trzeba będzie zrobić 2 kursy. Przewożnik ten liczy 3 zł./km. Żeby było sprawiedliwie myślę,że oba kursy autobusu podzielić przez wszystkich chętnych? Co Wy na to?

Chociaż po sprawdzeniu listy chętnych jest nas ok.60, pomieścimy się w jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie - myślę, że nie będzie problemu - Ci, którzy pojadą samochodami mogą zabrać ze sobą dodatkowe osoby. U nas będą 2 miejsca wolne - chętnych serdecznie zapraszam :przyczepa: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak pogoda będzie znośna a taką mamy nadzieję będziemy w składzie : ja, żona, syn 12 latek i może jeszcze jeden ale już dorosły. Pozdrawiam.

My również Cię witamy wśród Majówkowiczów :piwo:. Pogoda? No cóż, na to nie mamy wpływu :przyczepa: ... Nawet jeśli będzie kiepska to - mam nadzieję - dobra zabawa uczyni ją znośną. Dlatego zapraszamy bez względu na warunki meteorologiczne :blagac: ! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek3,

Witam

W wieku 51 lat zapragnelem carawaningu :blagac: i w tym roku zakupilem przeczepke Hobby de lux 380 - dla 2 osob wystarcza , dzieci rozjechaly sie po swiecie USA i Anglia . Wpadlem na to forum i co widze??- zlot w Sławie i czytam posty i jestem pewien ze jest ekstra super spraw a zwiazku z tym mam pytania.

Czy nie za pozno by sie wpisac na ten zlot ja Rysiek plus Nina??

Czy jeszcze zalapie sie na jakies gadżyty czy cos takiego by byla pamiatka ??

Wiem ze to juz , juz a czytam ,ze to planowane i zapisy byly duzo szybciej.

Swieżutki miłosnik carawaningu , chce sie wcisnac w Wasze grono, chyba na miejscu jakies wpisowe musi byc :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; śmiało mogę napisać w imieniu całego forum,że cieszymy się z Waszego "wpadnięcia" do nas. Co do wpisu na majówke napewno nie zapóżno. Co do gadżetów to niech się wypowiedzą,Kiszon,Yabulon i Noemi, bo to oni są od tych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.