Skocz do zawartości

I Majówka Karawaningowa - Sława 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Oto gatunki muzyczne, w rytm których będziemy pląsać w Sławie:

.

Panowie i Panie - pracujemy nad kondycją, żeby zabawa przypadkiem nie wyglądała w ten sposób :niewiem: :

http://www.youtube.com/watch?v=v1U8f7TmYkA&feature=related :?:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 708
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ten drugi filmik ......................jakby ja :? ...................... :)

Jak możesz :niewiem: ! Jako organizator zamieszania musisz świecić przykladem :) !!!!

Ale popracujemy jeszcze nad Tobą - masz to jak w banku :] ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Pietrek to bardziej jakby Ty :) - oczywiście po rodzaju piwa poznałem :) - poza tym moja żonka twierdzi , że ja do tańca bardzo "wyrywny" jestem - jak już pójdę w "TANGO" to cho cho :) - kobitki normalnie w kolejkę się ustawiają (taki karawaningowy Trawolta) ;) - także dziewczęta nie ma strachu - będę w gotowości - już można się do mnie zapisywac ;) ................... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym moja żonka twierdzi , że ja do tańca bardzo "wyrywny" jestem - jak już pójdę w "TANGO" to cho cho :) - kobitki normalnie w kolejkę się ustawiają (taki karawaningowy Trawolta) :) - także dziewczęta nie ma strachu - będę w gotowości - już można się do mnie zapisywac :) ................... ;)

No, no - faktycznie "tango" się zapowiada - przypominam, że mamy obiecaną sesję zdjęciową na parowozach - w roli modela Filip85-87 ;) .

Nie wiem tylko, jak Twoja żona będzie się na to zapatrywać ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko, jak Twoja żona będzie się na to zapatrywać :) :)

No cóż - jeśli by doszło do przemocy w rodzinie ( ;):) i żonka by mnie stłukła lub co gorsza wygnała z przyczepy) to na szczęście z tego co wiem w piątek pod wieczór Adam zajeżdża swoim "hotelem" do Sławy - chyba przyjmie sponiewieranego kolegę na nocleg co??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no do Majówki już tylko 2 miesiące. Jureczku dopiero dzisiaj doczytałem ,na forum (o kubkach) , że masz zablokowane pw.Prosiłem o kontakt (zasiałem nr do Ciebie) w sprawie :):) a tu cisza i dzisiaj mi się wyjaśniło :) Noemi_s jak sprawa naklejek? mogę pomoc (sąsiednia firma wykonuje takowe)jeżeli się przyda prosze o kontakt. Pozdrowiena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym również zarezerwować kubki 2 szt oraz koszulki 1szt. -M, 1szt. -L.

Co do imprezy " 1Majówka" to chciałbym przyjechać ale na dzień dzisiejszy jeszcze nie mogę podjąć takiej decyzji. Zobaczymy co przyniesie los. Ale na forum bywam i jak tylko to będzie może to się zgłoszę.

Pozdrowienia dla wszystkich karawaningowców :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.