Skocz do zawartości

I Majówka Karawaningowa - Sława 2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 708
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Już nam narobiliście smaka na ten majowy weekendzik, miło by było Was wszystkich poznać i miło spędzić czas, ale niestety, siła wyższa.

Spodziewamy się dzidziusia gdzieś pod koniec maja i wycieczka w takim stanie wykluczona, szczególnie biorąc pod uwagę komfort mojego holownika mogłoby nas przybyć zanim byśmy dojechali :niewiem:

Być może uda się nam gdzieś wolniutko i bliziutko potoczyć, żeby w razie czego szybko wrócić ale jak nie to trudno, odbijemy sobie już w trójkę

Bawcie się dobrz :ok:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbijemy sobie już w trójkę

Lucku oczywiście majowy zlot odpada to zrozumiałe.

Ale wakacje? My byliśmy z naszą córką pierwszy raz na wakacjach z przyczepą jak miała

zaledwie 4 miesiące.Nie pojechaliśmy wprawdzie daleko , ale jednak pojechaliśmy.

Radzę się zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia i gratulację i mamy nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie, bo strasznie się boimy

Wakacji w żadnym wypadku nie odpuszczamy i przyznam się, że właśnie z uwagi na maluszka wpadł mi do głowy pomysł z kupnem przyczepy, bo do tej pory wystarczał namiot

Mam nadzieję, że spełni pokładane nadzieje i wszyscy będą zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wielu dyskusjach i powiedzmy "przepychankach" w rodzince zdecydowalismy, że jedziemy i to w nie byle jakim skłdzie. Jest troche dleko ale....

przbywamy

rodzina agam + Olek (5 lat)

szwagier + zona + Kuba (13), Jula (10) i Natala (10)

łącznie 4 osoby dorosłe i 4-ro dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwagi na maluszka wpadł mi do głowy pomysł z kupnem przyczepy,

my tez z tego powodu postanowilismy kupic przyczepke

 

My byliśmy z naszą córką pierwszy raz na wakacjach z przyczepą jak miała

zaledwie 4 miesiące

jak sie mam uda dojechac do slawy to nasz synek bedie mial 10 miesiecy, puki co to mozemy tylko jezdzic jak spi. zobaczymy jak to bedzie w kwietniu, no i wyedy postanowimy czy jedziemy na spotkanie, czy nie

:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę daleko, ale myślę, że warto. Mam nadzieję, że wszyscy dotrą.

Dodam, że szwagier Grzesiek z żoną Iwoną.

Chętnie pomogę w przygotowaniach do konkursów, dajcie tylko znać co zrobić.

Agnieszka,

p.s. poprzednio pisał mój małżonek, który podszywa się pode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dwa pytania:

-kiedy dokładnie jest parada parowozów? w sobotę?

-czy jest lub będzie jakiś plan? czy robimy ognisko? Lustratorzy kempingu wspominali o takiej możliwości.

Jeśli była o tym mowa a nie doczytałąm to wybaczcie.

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. poprzednio pisał mój małżonek, który podszywa się pode mnie

A to podszywacz :niewiem: !!! :] No ale z drugiej strony podszył się tak skutecznie , że wszyscy sie ucieszyliśmy :) oczywiście Waszą chęcią przyjazdu do Sławy :?

- co do konkursów to najlepiej z Kiszonem i Effendim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest opisane ale odpowiem - parada odbędzie się w sobotę 03.05.2008 - jeśli chodzi o plan to na razie z grubsza - nie martw sie nic - oby tylko czasu starczyło - ognisko będzie a jak nam się zachce to codziennie - potańcówka też będzie także bardziej martw się o kondychę :niewiem: - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.