Skocz do zawartości

jakigo producenta to kuchenka


Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może pojęcie jakiego producenta kuchenki montuje Knaus w swoich przyczepach i zabudowach?

W mojej poszła mi szyba i nie znalazłem na żadnym łatwo dostępnym elemencie informacji jakiej jest produkcji.

post-10895-0-78758400-1405517571_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka z dokładnym info jest od spodu (parametry, producent, model) - bez tych danych, trudno będzie cokolwiek znaleźć.
To może być: Oramer, Dometic, Smev, Cramer, Atwood, Thetford, a tak naprawdę to większość modeli, mimo różnego "firmowania" jest jednego producenta, raczej Dometic. Nie wiem, jak jest z dostępnością samych "szkieł" dla Twojego modelu, ale tanio nie będzie (ok. połowa wartości nowej kuchenki).

:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka z dokładnym info jest od spodu (parametry, producent, model) - bez tych danych, trudno będzie cokolwiek znaleźć.

 

Próbowałem w miarę możliwości dotrzeć do tych danych ale nie udało mi się - zdjęcie kratki lodówki (która jest pod spodem) na zewnątrz też nie pomogła. :(

 

 

To może być: Oramer, Dometic, Smev, Cramer, Atwood, Thetford, a tak naprawdę to większość modeli, mimo różnego "firmowania" jest jednego producenta, raczej Dometic. Nie wiem, jak jest z dostępnością samych "szkieł" dla Twojego modelu, ale tanio nie będzie (ok. połowa wartości nowej kuchenki).

:hmm:

 

Próbowałem już z Allcamp dojść jakiego producenta może to być kuchenka ale na razie bez rezultatu - tak na szybko stawiali na Thetford ale obiecali jeszcze pomyśleć.

Jak to nic nie da będę musiał skontaktować się z Knausem - no nic zobaczymy.

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witaj

Z moją szybą odpowiedź szybko dostałem serwis@duni.pl  www.duni.pl +48 601877515 miły Pan profesjonalnie przedstawi temat. Wysłałem zdjęcie mojej kuchenki i wszystko wiedział, ale jest drogo dla mnie 220 zł + przesyłka.

Pozdaiam

kz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może pojęcie jakiego producenta kuchenki montuje Knaus w swoich przyczepach i zabudowach?

W mojej poszła mi szyba i nie znalazłem na żadnym łatwo dostępnym elemencie informacji jakiej jest produkcji.

attachicon.gifpicture023.jpg

moge zapytać znajomka jest szklarzem powinien to dorobić według szablonu bez problemu nawet zahartuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba na mojej kuchence już na miejscu :)

post-10895-0-17591900-1412059245_thumb.jpgpost-10895-0-91826000-1412059257_thumb.jpg

Jednak kosztowało to 361 zł + 18 zł wysyłka :(


Dopiero bezpośrednio u Knaus udało mi się ją dostać a i czekać też musiałem z miesiąc - miało być 2 tygodnie ale urlop jakiś tam komuś wypadł i wyszło dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.