Skocz do zawartości

ABC wyposażenia cepki.


cicik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :)

dla wielu z was wyda się to "głupie" ale uwierzcie ze dla takiego nowicjusza jak ja to wiedza tajemna. :)

czy mogli byście napisać co trzeba kupić do przyczepki ? (ja kupiłem golasa bez wyposażenia)

oczywiście nie chodzi mi o garnki , tylko o takie "okołomechaniczne" rzeczy ... kabel do prądu (ale jak długi?, jaka wtyczka?)

pojemnik na brudną wode .. jak duży ? itp. itd.

mysle ze dal wielu zaczynających zabawę z karawaningiem takie wiadomości to skarb :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaśnica, minimum 2kg. Przedłużacz 2 x 30 metrów. Przedłużacz zaopatrzony we wtyki CCE, do tego przejściówki na zwykłe wtyczki. Kabel to minimum OW 1,5mm2, trzy żyły.  Koniecznie uziemiony. Zbiornik na szarą, to jakieś 30 litrów. Jak będzie mniej, to się nabiegasz. Dobrze mieć siekierę i małą łopatę. To jak byś chciał jeździć na dziko. (Łopata do wykopywania się z piachu, nie do gówna :nono: ) Lewarek, klucz do kół i podpór, oraz koło zapasowe. Apteczka i kpl kieliszków :]

To tak na szybko, co ja mam w cepce :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, nie ma sensu powielanie tematów, które już wielokrotnie były poruszane.

Jak Kol. Miodzio napisał, trzeba tylko poszukać i czytać, inaczej każdy, kto kupi przyczepę, będzie zakładał identyczny temat :look:

Od siebie dodam kolejne linki:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/5697-wyposa%C5%BCenie-obowi%C4%85zkowe-przyczepy/

 

http://forum.karawaning.pl/topic/12861-przylaczenie-przyczepy-do-sieci-230-v-gniazda-wtyki-przejsciowki-oznaczenia-wymagania/

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.