Jump to content

Klamka do okna

Effendi
 Share

Recommended Posts

Witam :klotnia:

w trakcie ostatniego przeglądu przyczepki stwierdziłem, że mam ułamaną klamkę do okna przesuwnego nad kuchenką, w swoim rejonie objechałem juz wszystkie mozliwe miejsca gdzie mogłbym cos takiego dostać, szukałem w necie, ale bezskutecznie ( możłiwe jest, że ten element ma inna nazwę handlową i dlatego nie mogłem znaleźć tej klamki :klotnia: ), może komuś z forumowiczów utkwił, przydarzył sie odobny problem lub posiada informację, gdzie tego gówienka szukać ??

widok z boku - tak jakby profil :klotnia:

widok z góry

Witam!

dziekuje za pomoc jaka mi ofiarowaliscie :]:klotnia::klotnia:

ale niestety ta klamka jest troszke inna od bedacych tam na sprzedaz.... ten element ze zdjecia jest tylko czescia klamki od wewnetrznej strony przyczepki i po scisnieciu tych górnych skrzydełek, te dlugie ramię za ktore trzymam element "podnosi sie do góry i mozna otworzyc okno, od dolu ( widac srubki na zdjeciu ) przykrecony jest poprzez dwa otwory w szybie do rodzaju "podkladki" bedacej na zewnatrz przyczepy, :klotnia:

jak bede "odwiedzał" moja przyzcepke w "noclegowni postaram sie zrobic jeszcze jakies dodatkowe zdjecia .....

• 3 weeks later...

jak wczesniej obiecałem :ok: zalaczam dodatkowe zdjecia tej klamki, moze teraz ktos mi cos doradzi :ok:

z dotychczas podanym stron niestety nie moglem skutecznie skorzystac, tam maja inne klamki :ok: